Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do partnerek młodszych mężczyzn.

Polecane posty

Gość gość
Ja 44 a on 24 od trzech lat razem. Jego mama znała mnie już wcześniej więc mój wiek też znala a jej rekacja była normalna, powiedziała, że jak jej syn jest szczęśliwy to ona nie ma nic do tego. Ojciec jego nie wie ile mam lat, jakoś nikt mu nie powiedział, on myśli, że jestem tylko trochę starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, mamuśki wychowują sobie dzieciaki. Ależ musicie być niedojrzałe, żeby zadawać się z gówniarzami. O czym wy rozmawiacie, gdzie jest partnerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry bardzo ale niedawno miałam faceta 3 lata ode mnie starszego i był najbardziej dziecinny ze wszystkich, z którymi kręciłam. Dodatkowo jeszcze taki rok starszy ode mnie koleś to też była porażka. To nie jest tak, że jak ktoś jest młodszy to od razu dziecinny. To kwestia charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30 lat i uwierzcie mi, jest dużo facetów w moim wieku albo i starszych z mentalnością 15-latka... Ostatnio spotkałam fajnego 20-latka, poważnie myśli o życiu, odpowiedzialny, na studiach, przystojny i on coś do mnie... ale tak sobie pomyślałam, kurcze, ja za 10 lat zacznę się sypać, a on będzie w kwiecie wieku... to się nie uda. Poza tym miałabym kompleksy przy młodszym partnerze. Dla mnie idealny wiek faceta to 28-35. Nie dużo młodszy i nie dużo starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10 będziesz się sypać? To rzeczywiście głupia jesteś. Moja mama wyszła powtórnie zamaz po 50 i wygląda kwitnąco i nikt nie wierzy ze ma tyle lat i jest w świetnej formie, pracuje, biega, imprezuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 rok roznicy.powiem szczerze ze jakos mi to zawsze bylo obojetne, z tym ze wiek 39 i 40 bedzie troche niefajna sytuacja.a co do reakcji innych-wisi im i powiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pozdrowienia dla mamy, fajna kobietka musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ musicie być niedojrzałe, X Lepiej być niedojrzalym całe życie niż przejrzalym za młodu, takie matrony 20 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te matrony20 letnie takie super dojrzałe co nic nie użyły za młodu po odchowaniu dzieci nieźle chleją i się bawią a dorosłe juz dzieci wstydzą się za swoich rodziców. Ojciec lata za babami( za młodo sie ożenił ) a matka chleje albo też włoczy się z chłopami albo i jedno i drugie. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie ma znaczenia jak ludzie pasują do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko sie moze udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)Dawniej ludzie nie patrzyli na innych ludzi tyłki odbierali się w pary i słuchali głosu serca i byli szczęśliwi do starości i to jest fenomen szczęśliwego życia a teraz to się dziewczyna zastanawia czy chłopak się spodoba rodzinie bo mamuśka by chciała dla córci księcia z bajki a tatuś milionera a córcia brzydka jak noc. Tak samo chłopak oczekuje akceptacji rodziny czy nie za gruba czy nie za chuda itd. Dawniej nie było chodzenia latami i przebieraia tylko ludzie którzy się kochali to się pobierali i żyli szczęśliwe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Dawniej nie było chodzenia latami i przebieraia tylko ludzie którzy się kochali to się pobierali i żyli szczęśliwe X A Albo udawali ze sa szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 5 lat różnicy i reakcja byla spoko bo przyjaznilismy sie dlugo przed związkiem i jego rodzina mnie znala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makowieckiego i Jusis dzieli 9 lat a jak fajnie wyglądają razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość nie patrzy na wiek. Kto z powodu wieku odrzuca miłość jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w grę wchodzi uczucie to wiek przestaje mieć znaczenie. Chodzi o to, żeby pasować do siebie pod innymi względami. Jest kilka przykładów w mojej rodzinie pokazujących, że ludzie z różnicą wieku tworzą udane i długotrwałe związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie ostatnie odpowiedzi to prawda szczera :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak myślę 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy udają miłość po to by ta starsza stronę wykorzystać np.finansowo albo w inny sposób, trzeba być czujna, nie dać się zwieść i się dobrze poznać. X znam przypadek ze kobiera była starsza i ustawiona, on jeździł jej autem i panny wyrywał nawet pod jej nieobecność panne do jej mieszkania przyprowadził tylko przyglup nie wiedział ze osiedle jest monitorowane i dozorca wszystko doniósł bo się znali. X facet może być młodszy ale na podobnym poziomie a jeśli nie jest to niech na nic nie liczy ze skorzysta na tym związku. Ja bym takiemu nawet 50zl nie pożyczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam do czynienia z młodszymi męzczyznami i PRAWDA JEST TAKA, że prężą muskuły jacy z nich mężczyźni a prędzej czy później wychodzi z nich "chłopczyk" z humorami i fochami, że "głodny jest" albo "spać mu się chce" albo pograłby w grę komputerową... Przerobiłam to i powiedziałam: "nigdy więcej"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B21
19:18 to zależy jak trafisz ;) Ja mam 21 lat i doslownie tyram na to co mam. Nie mam czasu na głupoty typu ogladanie bzdurnych programów w TV czy granie w jakieś gry. Owszem zdarza mi sie to robic ale coraz rzadziej. Po pracy zawsze cos robie. Weekendy zazwyczaj tez dorabiam albo siedze z rodzina i cos robimy wspólnie. Pewnie zmieni mi sie tryb zycia jak sie zakocham ale poki co pracuje na zachcianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Miałam do czynienia z młodszymi męzczyznami i PRAWDA JEST TAKA, x Prawda jest taka ,ze jest to Twoja prawda subiektywna wyciągnięta na podstawie Twoich doświadczeń a nie ogółu ludzi. Moze zadaj sobie pytanie dlaczego takich mężczyzn przyciągasz. Tak samo można by napisać ,ze kobiety po 30ce są stare i nie nadają się do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - nigdy nie miałam wcześniej do czynienia z młodszymi mężczyznami- to pierwszy przypadek ale naprawdę żenujące dla mnie jest, że facet ok 40-tki żyje w świecie komputerowych gier i zachowuje się jak idiota po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy gadacie przeciez to normalne ze dojrzala kobieta po 30 romansuje z 16-17 letnim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co wy gadacie przeciez to normalne ze dojrzala kobieta po 30 romansuje z 16-17 letnim facetem x Nie wrzucaj nastolatków do jednego worka z dorosłymi 20 paro letnimi mężczyznami bo to jest wielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma 28 lat i gra w gry komputerowe, a ja przepraszam, co w tym złego? Skoro ma czas na pracę, czytanie, sport i na mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie to rozmieściłaś, jesteś na końcu jego potrzeb. czyli spuścić z krzyża po całym dniu "harówki" ;) a baba będzie zadowolona i jeszcze opisze to w necie z detalami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×