Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Penis na weekend

Polecane posty

Gość gość
Witam. Ja mam wolnego, jest chętna kobieta zając sie nim i go wykorzystac jest taki spragniony. Dac sobie i mi dużo rozkoszy i przyjemnosci. Zapewniam dyskrecje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pokaż jak wygląda ? Jezeli będzie podobny do autora to zapewniam że baby się rzucą jak muchy do gnoju ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny kut/as na dziś lub jutro na sex spotkanie. Może jest jakiś chętny Pan w wieku 30-45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam serio więc jak jest jakiś chętny Pan to niech napiszę skąd jest i poda kontakt do siebie. Jeśli zgramy się logistycznie to na pewno napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , nie kolekcjonuje maili i żartów też sobie nie robię. Tylko proszę zdecydowanych dyskretnych i na poziomie myślę to i higienie i kulturze osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość G
Do osoby wyżej!! Tak po prawdzie to nie szukam kobiety do seksu. A bardziej do np spotkań przy kawie wybraniu się do Kina Teatru! Na basen czy do sauny. Ja jestem z górnego Śląska okolice Katowic Sosnowca Będzina. Bardziej cenie u kobiety wrażliwość ciepło sympatyczność niż seksapil czy wdzięk osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej!! Tak po prawdzie to nie szukam kobiety do seksu. A bardziej do np spotkań przy kawie wybraniu się do Kina Teatru! Na basen czy do sauny. Ja jestem z górnego Śląska okolice Katowic Sosnowca Będzina. Bardziej cenie u kobiety wrażliwość ciepło sympatyczność niż seksapil czy wdzięk osobisty. Do osoby z 12:48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej!! Tak po prawdzie to nie szukam kobiety do seksu. A bardziej do np spotkań przy kawie wybraniu się do Kina Teatru! Na basen czy do sauny. Ja jestem z górnego Śląska okolice Katowic Sosnowca Będzina. Bardziej cenie u kobiety wrażliwość ciepło sympatyczność niż seksapil czy wdzięk osobisty. Sorry osoby 12:44 Jeśli możesz odpisz tu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy szuka czegoś innego. Ale wyobrażasz sobie spotkanie na którym jest mało sympatycznie , brak zrozumienia się a facet to cham a kobieta ma w sobie zero wrażliwości? Bo ja nie. Pewnie skończyłoby się na szybkim dopiciu kawy i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość G
No nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy spotkamy na swojej drodze odpowiednią osobę. Może akurat miałby zacząć się udany związek. To po pierwsze. A po drugie nie sam sek jest ważny. Owszem jest przyjemny daje zadowolenie lepsze samopoczucie. Gdyż po prawdzie każdy potrzebuje odrobinę bliskości dotyku i współżycia. Lecz uczucia moim zdaniem są bardziej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę polemizować co jest bardziej przyjemne dla Ciebie uczucia czy seks. Ja chcę dostawać je jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I najlepiej od mężczyzny , który szarpnąłby się na artystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w reklamie. "na artystę" . Dobre muszę to sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak w reklamie z napisem "wyjdź za mnie". I wtedy nie trzeba zastanawiać się i rozdzielać seksu od uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p**********. to nie jest lono 40latka. a one łykaja jak pelikany. ponadto jestes jak nieopierzony brojler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam że to łono ma 40 lat. Mało tego w tym roku 41 bo zdjęcie robione było w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość42
Witam. Ja mam chetnego, niewykorzystanego fajnego k***sika sredniej wielkosci. Wiec jesli sa chetne panie z Poznania i okolic na czule, namietne, gorace sex spotkania to zapraszam. Mam 42 lata, zapewniam dyskrecje, takt, kulture, spelnienie oczekiwan. Tel 513236694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powiem. Nie wiem czy bym objęła ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam wolnego, halooo! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaleka z dużym fiutkiem pisze same pozytywne opinie hahaha takim chujkiem to nigdy nie zamoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kobiety lubimy małe kutaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zbiorniku mozesz sobie znalezc penisa na weekend. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu channa pokazała jaką ma głębię ;-) na asystentke siem nadaje główne rola już dawno obsadzona niestety, chaniu masz za wąskie usta ;-) dlatego tak głośno szczekasz hau hau a te 350 zł to za sudoku? czy krzyżówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×