Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spojrzenie od niebieskiej strony.

Polecane posty

Gość matuzalemO325
...hahaha dodałbym megalomanie charakteryzującą się przecenianiem własnej wartości, swoich zasług, wysokie mniemanie o sobie; wyniosłość, zarozumiałość, pycha, mania wielkości ! ...wg. mnie są to ludzie ambitni, ale brak im POKORY (nawet wobec Boga)i nie korzystają z doświadczeń innych, a z wlasnych nie wyciągają wniosków. Nie liczą sie ze zdaniem nawet tych, którzy ich najbardziej kochają. Nie słuchają dobrych rad rodziców, wydaje im sie że oni wiedzą wszystko najlepiej i że zycie jest po to aby się zadawalać wlasnymi urojonymi często zachciankami, tylko po to aby się dobrze bawić. Często zatracają sens życia i bycia. Cieszy ich to co daje chwilowe zadowolenie.Nie myslą co bedzie potem. Są tacy trochę bezmyślni i szukajacy uciech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nobliwego i mądrego Matuzalema aż miło posłuchać Brawo matu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitomani nie są ambitni. Podobnie jak najedzeni nie są głodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu jak zwykle rzeczowy. Brawo tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
... hahaha nie widze związku gościu, co ma syty żołądek do ambicjonalnej mitomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...hahaha ****** psa jak sra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...hahaha obciągam z połykiem menelom dworcowym na stacjach PKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisałeś jest kompletnym zaprzeczeniem definicji słowa "ambicja" i z tego powodu jest kompletną bzdurą. "Człowiek ambitny" to taki, który stawia sobie cele w życiu i dąży do ich realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
...hahaha pije regularnie tanie wina w bramach z elementem kufajkowo plądrującym osiedlowe piwnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matu chyba ma na myśli megalomanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to już trzeba wróża podpytać co matu miał na myśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oburzyli się niebiescy :) Stale siedzący tutaj od lat. Zaczęli się tłumaczyć, a tylko winny się tłumaczy :) Dlaczego to was tak zabolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
gość dziś ...hahaha napisała gość co nigdy niebieska nie była...hipokryzja pełną gębą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy gosc był niebieskim i takie są fakty. Teraz wypominaja innym niebieskim ze maja odwage sie logowac. Tchorz wysmiewa odwaznego do tego doszlo tutaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię stwierdzenia "tylko winny się tłumaczy". Dla mnie jest kompletnie nieludzkie i nieżyciowe. Idąc jednak dalej muszę przyznać, że niestety Kodeksy Prawa (choć podobno sprawiedliwe) z humanitarnością nie mają wiele wspólnego. Wystarczy przerobić choćby Księgę Powtórzonego Prawa, z której wywodzi się nasza chrześcijańska kultura i mentalność. ;) Moje "spojrzenie od niebieskiej strony" jest nieco inne, ale fakt- każdy niech ma swoje. Zastanawiam się tylko nad jednym. Czy warto zakładać o tym temat? Po pierwsze brak tu od dawna merytorycznych dyskusji, po drugie samooczyszczenie przez przyznanie się do słabości (?) uzależnienia (?) i to przed kim (?) Nie warto. Ale powodzenia na "odwyku" autorko. ;) 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pomarańczowej sukience
zdarzaja sie tematy gdzie jeszcze mozna popisac. gdzie nawet troll zaklada ludzka twarz. niestety czas naszych rozmow flirtow i zabaw minal poniewaz dla niektorych definicja "forum erotyczne" zupelnie nie jest znana. a szkoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza Myślivski dziś Tak piłam ciągle z wami. Jestem alkoholiczką. Co ty gadasz, my nie jesteśmy, to że codziennie pijemy to nie znaczy, że jesteśmy, że codziennie myślimy, może ktoś mi tam polał, trzeba zobaczyć, nie znaczy, że my jesteśmy alkoholikami. Mów za siebie! :) Nie hipokryzja Matuzalem, ja przyznaję się do winy, tylko anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Każdy niech zakłada temat o czym chce. My nie musimy wchodzić. Przestańmy oceniać każdego. Będzie dobrze, gdy każdy zajmie się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starasz się być weredykiem, tylko po co? No po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×