Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paranienormalny

dlaczego na kafe jest taki syf?

Polecane posty

Gość paranienormalny

czy to forum jest dla idiotów? czy tylko oni wiodą tu prym? co z normalnymi ludźmi, gdzie można ich spotkać? odnoszę wrażenie. że Internet stał się swego rodzaju psychiatrykiem dla społeczeństwa, które uzurpuje sobie prawo do kreowania świata na swój, chory styl to smutne co się tu wyprawia, ale jak widać nic dobrego to nie przynosi może gdyby ktoś tego pilnował i na bieżąco monitorował każdy wątek pod katem nowo wpisanych treści nie wiem, nie mam pojęcia może po prostu trzeba pogodzić się z ta patologią i nie liczyć już na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnoszę wrażenie. że Internet stał się swego rodzaju psychiatrykiem dla społeczeństwa x to prawda, normalni fajni ludzie zazwyczaj rzadko korzystają z internetu a jak juz to z poczty @ czy robią zakupy online, czesto nie mają nawet fejsbuka i innych głupot, mam super kolege który nie ma w domu internetu bo nie ma na to czasu, nie korzysta i juz, jak cos chce sprawdzic to ma komórke, zauważ że im większy zj/eb/aniec psychiczny tym wiecej czasu spędza w sieci i ma konta gdzie sie da, fejsbuki, snapczaty, twittery, fora itp Musisz się z tym pogodzic i tolerwać tych śmieci albo wylaczyc kompa i iść na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś jakiś głupi,że ci to przeszkadza,czy co,głupkowate anonimowe forum na którym ludzie piszą co w ich duszy gra po to właśnie jest,kto ci co kreuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuś nie przeszkadzają tematy o gwałceniu dzieci i jedzeniu kupy , które tu wiszą tygodniami jest jakiś nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat gwałcenie dzieci to trzeba zgłaszać na policję,a jedzenie kupy kwestia gustu,poza tym jest tyle forów internetowych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkda, że niestety TAK JEST jak pisze Autor, a przecież mogloby być tu fajnie i mogliby się ze sobą poznawać wartościowi ludzie ( też tu tacy bywają ale giną w morzu "bylejakośći" ). Szkoda. Ale tacy są Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto tu przebywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś chce kogoś poznać to pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś głupek z głupkiem zawsze się spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże ile tu patologii strach sie odezwac do kogokolwiek, a co dopiero spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tu nie ma baby żeby forum ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to forum jest dla idiotów? nie, iIdioci są dla media mark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to leć do sklepu, bo pasujesz do profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu baby mają tak piękne przesłodkie dziurki patrząc od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co czytasz jeśli ci się nie podoba. To jest dopiero zagadka. A potem jęczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i TEMAT SIĘ POTWIERDZIŁ- syf i provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyłażą tu tacy "paranieno" i próbują robić syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Jak ci to smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona faktami
Najczęściej piszą i robią zamieszanie znudzeni własnym życiem malkontenci. I nastoletnia dzieciarnia, nad którą nikt nie sprawuje kontroli, z wygody bądź rzeczywistego braku czasu. Byleby przez chwilę zaistnieć, narobić nikomu niepotrzebnego szumu. Wartościowe wpisy i topiki, giną w lawinie głupich, nic nieznaczących, często obraźliwych słów :( To "słowne" (?) rozpasanie przeraża i uświadamia, jak niski jest poziom kultury w społeczeństwie :( Niestety, pobłażliwość i udawanie, że tego nie widzimy, doprowadza do jeszcze większej bezczelności. Każdemu wydaje się, że forumowa anonimowość zwalnia od myślenia, kultury, odpowiedzialności i zwykłego człowieczeństwa :( Smutne to, ale jak widać prawdziwe niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny moher pozbawiony tolerancji. Czy ktoś zmusza cię do siedzenia tam gdzie ci się nie podoba? Są różne poziomy. Po co się pchasz tam gdzie nie pasujesz. Najgorsze jest to że bierzesz na poważnie. Ochłoń bo sama wyjdziesz na ograniczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej to ludzie takie glupoty pisza na tym forum poprostu z nudow albo zeby sie posmiac bo ja nie wierze zeby nie mieli poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... "normalni fajni ludzie zazwyczaj rzadko korzystają z internetu" i " mogliby się tutaj poznawać wartościowi ludzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona faktami
Nie jestem żadnym moherem, i nikogo tutaj nie obraziłam, napisałam ogólnie jak ja to widzę. W odpowiednim zresztą temacie topiku, to na wypadek gdybyś nie zauważył/a !? Tolerancja również ma swoje granice, Ty propagujesz permisywizm i bezstresowe wychowanie, a to na dłuższą metę nie służy nikomu! I szczerze mówiąc żałuję że się odezwałam, doskonale wiedziałam przecież, że mój wpis niczego nie zmieni, da natomiast pretekst takim jak Ty, do wyżycia się na osobie o odmiennym od Twojego zdaniu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.58 Najczęściej piszą i robią zamieszanie znudzeni własnym życiem malkontenci. Może próbują "rozruszać" tych nie posiadających własnego życia i wiecznie niezadowolonych z życia innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśl krótka
13:11 Jeśli chcesz dla zwykłego chamstwa znaleźć takie właśnie usprawiedliwienie, nie będę wyprowadzać z błędu! Myślę podobnie jak zasmucona, anonimowość nie zwalnia nikogo od myślenia i kultury komunikacji międzyludzkiej! I nie musisz mówić, sam wiem że też wcale nie muszę tutaj wchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś z tych idiotek, które jak widzą jakąś ostrzejszą wymianę zdań to musisz się przyłączyć i wrzeszczeć najgłośniej. Bo ci twoje przekonania nie pozwalają zamknąć ryja. Pewnie siedzisz za firanką i podglądasz wszystkich przez lornetkę po czym piszesz raport masturbując się cukinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.01 I słusznie. Nie zamierzam usprawiedliwiać również... NIEZWYKŁEGO chamstwa, często "ubranego" jedynie w bardziej wyszukane słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tu się dziwić autorowi ? trzeba się pogodzić ... i nie liczyć już na nic , ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyć można jak najbardziej - przede wszystkim na siebie i najlepiej zacząć od siebie :) Żadna patologia, idioci, megalomani bez własnego życia, nienormalni ani cały ten syf nie powinni móc w tym przeszkodzić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×