Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 5,5 tys miesięcznie na 4 osobowa rodzinę to malo ?

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie tak, trzeba przewartościować pewne sprawy. Co ważniejsze. Wiadomo ze ludzie maja poczucie jak zarabiają wiecej ze te rzeczy jakie sa juz dla nich osiągalne sa jakby luksusowe i lepszej jakości. Pozniej wpada sie w błędne koło zakupów i pierdół ktore wcale konieczne nie sa. Czasem lepiej isc w bluzce i spódnicy która sie ma w szafie do wyboru niz kupować nową zeby sie pokazać na imieninach ciotki. Kupować ubrania nowe owszem, ale z głową-potrzebuje biała koszule to kupuje koszule a nie 10 innych bluzek po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mało, zależy jakie macie opłaty.Maz zarabia 6000 i mamy jedno dziecko,i jest wszystko na styk.Tylko my mamy wydatki, czynsz opłaty to każdy ma ale mam opłacenie dwóch samochodów paliwa jedzenie strasznie dużo idzie, około 2 tys.Czynsz wynajem,trzy internetu raty laptopa pralki,splata kredytu oney,kuoowanie różnych rzeczy ciuchów itd.Na jedzenie nie brakuje i opłaty ale żeby kupić sobie nowe ciuchy itd to nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mało, zależy jakie macie opłaty.Maz zarabia 6000 i mamy jedno dziecko,i jest wszystko na styk.Tylko my mamy wydatki, czynsz opłaty to każdy ma ale mam opłacenie dwóch samochodów paliwa jedzenie strasznie dużo idzie, około 2 tys.Czynsz wynajem,trzy internetu raty laptopa pralki,splata kredytu oney,kuoowanie różnych rzeczy ciuchów itd.Na jedzenie nie brakuje i opłaty ale żeby kupić sobie nowe ciuchy itd to nie starcza x musicie być strasznie "zaradni" skoro wam nie starcza na to aby sobie nowe ubrania kupic. I ty i maz jesteście nieodpowiedzialni, niezaradni i nie potraficie rozplanować, pieniadza dlatego tak macie, bo nikt mi nie powie ze 6000 to mało...zresztą cala masa takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fred
Dnia 28.08.2016 o 19:10, Gość gość napisał:

Jezeli nie splacacie zadnego kredytu, to ja jeszcze bym odlozyla z 5,5

Zyjesz cos , czy egzystujesz ;-) ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×