Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę archiwum30

Polecane posty

No i widzisz orange, okazuje się, że nie potrafisz podac uzasadnienie dla swoich słow o mnie czyli tym samym przyznajesz, że mnie pomawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Krzysztof Varga: Polska prawica jest antyukraińska i antyeuropejska. Idzie na pasku Putina} Jest zawodowo związany z GW, to co ma pisać o prawicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 strona i block

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno Shatyn dziś Grupa ukraińskich intelektualistów i polityków, w tym były prezydent Leonid Krawczuk, chcą ustanowienia dni pamięci – jak to określono – ofiar polskich zbrodni przeciwko Ukraińcom. x Do parlamentu w Kijowie trafił apel w tej sprawie. Ma to być odpowiedź na lipcową uchwałę polskiego Sejmu w sprawie ludobójstwa na Wołyniu. x Autorzy ukraińskiej petycji chcą, by Rada Najwyższa Ukrainy i tu cytat: „uznała za zbrodnicze działania strony polskiej na ukraińskich terytoriach etnicznych przed, w czasie i po II wojnie światowej”. <<>> Dlatego, jak już pisałem należało zrobić ustawę nie chwałę. Albo za uznanie morderców Polaków, bohaterami Ukrainy, zrobić adekwatną ustawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarła taka jedna z KODu . śpieszmy się ich zamykać! tak szybko odchodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, jak już pisałem należało zrobić ustawę nie chwałę. Albo za uznanie morderców Polaków, bohaterami Ukrainy, zrobić adekwatną ustawę. x x Nasi Żołnierze Wyklęci i żołnierze AK są uznani za bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { Krzysztof Varga: Polska prawica jest antyukraińska i antyeuropejska. Idzie na pasku Putina} Jest zawodowo związany z GW, to co ma pisać o prawicy? x x Prawdę tak jak pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Bruno Shatyn dziś Dlatego, jak już pisałem należało zrobić ustawę nie chwałę. Albo za uznanie morderców Polaków, bohaterami Ukrainy, zrobić adekwatną ustawę. x x Nasi Żołnierze Wyklęci i żołnierze AK są uznani za bohaterów. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdański radny PiS i od niedawna wiceprezes LOTOS Petrobaltic, obok niego Jarosław Kaczyński i Marek Suski. W tle cmentarz, a w opisie dwa słowa. W ten sposób Grzegorz Strzelczyk wypromował się na pogrzebie Anny Kurskiej. x "Twarde jondro" (pisownia oryginalna - red.) - taki opis do zamieszczonego na Twitterze zdjęcia wstawił lokalny polityk PiS, a od czerwca wiceprezes LOTOS Petrobaltic - Grzegorz Strzelczyk. Mało tego - zdjęcie, na którym obok radnego są prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz poseł Marek Suski, wykonano na cmentarzu podczas pogrzebu mamy Jacka i Jarosława Kurskich - Anny Kurskiej, byłej senator RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Przykro nam jest, że nie ma z nami pierwszego przewodniczącego - powiedział aktualny przewodniczący związku w trakcie obchodów podpisania Porozumień Sierpniowych. x Zaznaczył jednocześnie, że w sali są obecni były marszałek Senatu Bogdan Borusewicz oraz poseł Jerzy Borowczak (obaj PO), którzy byli inicjatorami strajku w Stoczni Gdańskiej. x Kukiza: A mnie jest przykro, że... x Na ten komentarz Dudy szybko zareagował Paweł Kukiz. "A mnie jest przykro, że z obchodów rocznicowych NASZEJ, obywatelskiej 'Solidarności' zrobiliście sobie PiS-owski piknik" - napisał na Facebooku polityk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jeszcze raz... kogo Ukraina uważa za bohaterów, nic mi do tego, pisaliśmy już o tym i z tego co pamiętam się zgodziliśmy. Mają prawo czcić i uważać za bohaterów kogo tam sobie wymyślą. Nam Polakom nic do tego. To jedno. A teraz, zamiast uchwały, jak już pisałem za ich ustawę dotyczącą Banderyzmu, Polski sejm powinien, jak już napisałem, dopowiedzieć również USTAWĄ, nie uchwałą. Adekwatne działanie, chyba że nie rozumiesz tego słowa. Oni ustawę, my chyba ze strachu, nie wiem przed kim, uchwałę. No i oni mają penalizację postaw anty Banderowskich, my powinniśmy dokonać penalizacji postaw pro. To że my AK mamy za bohaterów, oni Banderę i UPA, OUN, nie ma kompletnie nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych rządzona przez dawnego bliskiego współpracownika Antoniego Macierewicza chce zastosować cenzurę prewencyjną wobec "Gazety Wyborczej". Chce, by dziennik i inne media Agory nie mogły pisać o państwowej spółce. Piotr Woyciechowski to dawny bliski współpracownik Antoniego Macierewicza. x Piotr Woyciechowski, szef Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych chce, by "Gazeta Wyborcza" przez rok nie mogła pisać o kierowanej przez niego firmie. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych rządzona przez dawnego bliskiego współpracownika Antoniego Macierewicza chce zastosować cenzurę prewencyjną wobec "Gazety Wyborczej". Chce, by dziennik i inne media Agory nie mogły pisać o państwowej spółce. Piotr Woyciechowski to dawny bliski współpracownik Antoniego Macierewicza. x Firma pod nowymi władzami zaczęła przejawiać sporą aktywność sądową. Teraz chce, by zakazano "Gazecie Wyborczej" i innym mediom Agory pisania o Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych – informuje dziennik. To przejaw cenzury prewencyjnej, bo spółka chce zablokować publikację artykułu, który jeszcze nie został opublikowany. x x Jak nic wraca komuna. Czyzby Jarosław K. chciał zostac pierwszym sekretarzem? x Całość:http://tnij.org/3yqcj58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś A więc jeszcze raz... kogo Ukraina uważa za bohaterów, nic mi do tego, pisaliśmy już o tym i z tego co pamiętam się zgodziliśmy. Mają prawo czcić i uważać za bohaterów kogo tam sobie wymyślą. Nam Polakom nic do tego. To jedno. A teraz, zamiast uchwały, jak już pisałem za ich ustawę dotyczącą Banderyzmu, Polski sejm powinien, jak już napisałem, dopowiedzieć również USTAWĄ, nie uchwałą. Adekwatne działanie, chyba że nie rozumiesz tego słowa. Oni ustawę, my chyba ze strachu, nie wiem przed kim, uchwałę. x x :D Jakby tu powiedzieć... Znowu ci nie wyszło. Nie dostrzegasz jednej ale za to zasadniczej różnicy. Nasza demokracja, cywilizacja jest na dużo wyższym poziomie. Czy jak zaczepia cie menel (np typu wawcia) to stosujesz wobec niego adekwatne metody? Tzn też coś tam mamroczesz pod nosem i usiłujesz złapac go za frak tak jak on ciebie? Nie... A moze się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tu powiedziec...nieznajomosc prawa szkodzi,szczegolnie w kwestii rozroznienia w znaczeniu prawa miedzynarodowego uchwaly i ustawy..rece opadaja na takie"argumenty" ktorych uzyles x x Tylko, że ja nic o tym nie pisałem otulona. Ty chyba naprawde pijesz za dużo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ale do PM ja mialam kilka ksiazek po 500 stron ponad rok intensywnej nauki,zakonczonej egzaminem,wiec z drugiej strony od laika-googlownika trudno wymagac by mial o tym pojecie x x I wszystko było o tym, że demokracja ukraińska i cywilizacja różni sie znacznie od polskiej? To ja ci to napisałbym w trzech zdaniach które nauczyłabyś sie na pamięć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu niestety,zaden internet i nic nie pomoze,jak sie nie ma o czyms pojecia x x Tu massz rację. Tobie w niczym nie pomógł dostep do netu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś w jednym pomogl,oswiecil mnie sie ze jest az tylu idiotow x x Czyli czegoś dowiedziałaś sie o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciagle p********z o tym piciu a pewnie sam doisz jakis tani trunek i to by tlumaczylo te wszystkie brednie ktore tutaj wysrywasz komunistyczny antypolski smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
gaz musztardowy wczoraj Rozumiem, że dla katoliczki człowiek który wbrew jej twierdzeniom, że Jezus nie jest Bogiem, udowodnił jej, że jednak Jezus jest Bogiem w religii katolickiej a która nie potrafi przyznac się do błędu i zamiast tego usiłuje pomawiać, obrażać, obrzucać błotem, nie jest wart rozmowy bo taka rozmowa może prowadzić do następnych jej kompromitacji. To stary sposób komuchów i to tych prymitywniejszych. Dlatego np część z tych Żołnierzy Wyklętych była obrażana, poniżana, mordowana, pomawiana itp, itd. Prymitywy nie potrafiły w inny sposób z nimi czy też o nich rozmawiac, jak tylko obrazając i pomawiając. >> I ja się podpiszę pod tym ( będą miały używanie że ja to Ty ) cool.gif Najlepsze jest to że nic nie dopciera nawet jeżeli chcesz jakoś się dogadać itd. , perswazja nie pomaga, nie pomaga po dobroci to może trzeba cepem jezyk.gif ??? Jedna drugą wspiera i jedna drugą napędza , wstawienie emotki : ..............smiech.gif ma być komentarzem , racja że to kabaret jak pomarańczo napisało. ps. Każdy KAŻDY jeden ksiądz powie że Jezus jest Bogiem bo bez tej tezy nie istnieje katolicyzm pojawia się co najwyżej sekta jehowych czy innych. Dla mnie to totalna kompromitacja iść w zaparte i nie znać swojej wiary. Ty... "lewak" ( celowe) pouczasz wielką katoliczkę i lepiej od niej znasz podstawy wiary - czy to nie smieszne i tragiczne zarazem ? Ale ... najlepszy jest bezwstyd i brak pokory i pójście w zaparte ... jesli to nie głupota to problemy innej natury. W ogóle katolicy mają problem ze zrozumieniem czym jest Trójca święta , sami nie wiedzą w co wierzą itd. a księżom na tym w zasadzie też nie zależy, W UAM w Poznaniu był znany bardzo profesor i ksiądz. Odszedł od święceń, nie jest już księdzem bo podważył DOGMAT że Jezus to Bóg. Czy więc ów znany ksiądz i profesor UAM zrobiły to bez powodu ? Łatwo sobie to wygooglować. Nawet ten argument ..czysto logiczny i oparty na faktach nie zmieni "poglądów" tych pseudo katolików. gaz musztardowy wczoraj Cały sens odkupienia grzechów zasadza się w tym że boskość Jezusa i jego ofiara umożliwiło zmycie grzechów itd. Można o tym poczytac nie na byle jakich stronkach ale oficjalnych stronach KK. I katechizmie. Ale co tam katechizm shatyn skoto Konstytucję RP nazywają "czerwoną" jezyk.gif gaz musztardowy wczoraj otulona_snem dziś moim przyjacielem to jest moja rodzina,ale co ty bajajarzu mozesz o tym wiedziec >> Język wykluczania. Język wykluczania innych z pewnego kręgu. Język PIS w zasadzie , po części Kukiz 15. Dość charakterystyczny dla ludzi z nacjonalistycznymi poglądami. Brak tolerancji, brak zrozumienia drugiego człowieka, wreszcie.. odbieranie mu podstawowych praw jak np rodziny i bycia w nim szczęśliwym. Shatyn ma rodzinę z tego co wiem a takie słowa jak twoje są zwyczajnie przykre. Katoliczko i chrześcijanko ... pechowiec.gif Zapewne rodzina byłaby dumna z twoich występów na forumcool.gif Zważywszy na to ile lat poswiecasz obcej sobie osobie shatyna na to by wciąż pisać do niego to samo, to ty chyba masz problemy i z tym życiem rodzinnym to może jednak nie najlepiej ? od 2006 roku na kafe, można dostać na łeb EOT lapka.gif bez odbioru gaz musztardowy dziś "Jezus to nie Bóg" To ogłosił czołowy polski teolog katolicki, odchodząc z Kościoła. Ksiądz Tomasz Węcławski miał grono wiernych uczniów i przyjaciół. Zachwycali się jego twórczością aż do momentu, gdy zanegował boskość Jezusa i porzucił katolicyzm. Odejście najwybitniejszego polskiego teologa wprawiło ich w sporą konsternację. >> To tylko fragment artykułu. To w zasadzie jest kropka nad "i" Łatwo ten artykuł znaleźć. Twierdzenie tego typu to wg KK herezja. Witaj iftar w gronie heretyków alebo jehowych. Ale może link zadziała. http://www.zw.com.pl/artykul/220144.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem, że będzie śmiesznie. Ale takich jaj nie spodziewałem się: Miniaturowe, metalowe "Błasiki". Takie statuetki wręczono lotnikom na oficjalnej gali.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ( Handbuch der Aussenhandelsverträge) o o jak ma sie sprawa legislacji,pomiedzy uchwala,a ustawa w prawie miedzynarodowym x x x Do kogo ten post? Do mnie nie może być bo ja na ten temat nic nie napisałem a Myrevinowi, który o tym napisał, możesz sama powiedzieć osobiście. Chyba, że już rozmawiacie tylko przez net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że nic nie dopciera nawet jeżeli chcesz jakoś się dogadać itd. , perswazja nie pomaga, nie pomaga po dobroci to może trzeba cepem jezyk.gif ??? x x Staram się i... Nic z tego starania nie wychodzi. Otuloną olewam ale Iftar, którą miałem nieszczęście poznac osobiście, jest mi dużo bliższa. I nie rozumiem jej ataków. Ale skoro musi to odpowiadam tak jak na to zasługuje i po wielu jej chamskich postach nie mam zamiaru zachowywac umiaru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:06... a ja Tobie powiem, że niedługo spotka Cię coś złego. Pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, czy Ty Jesteś non stop nap********a, czy po prostu tak bełkoczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujesz Iftara naj*****j szmacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, za działalność na skraju poczytalności na forum dostajesz złotego Błasika. Wręczenia dokona znany konferansjer Kowalski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ wczoraj I przestań w końcu jęczeć. To naprawdę żenua. x x Żenujace to jest twoje zachowanie Iftar. Szkoda, że o tym nie wiesz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia nawraca
:D:D:D szmatyn k***o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×