Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę archiwum30

Polecane posty

Gość gość
Czego chcesz, peezdo niemyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia nawraca
zryj piach j****y pedale:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo! Spieszę wpisać się w sposób działania ministra Błaszczaka, premiera Gowina i premier Szydło. Insynuuję, bo kiedy piszę co myślę, nie słuchacie. Jestem zatem zmuszony napisać, co piszą, myślą i mówią inni. Mam nadzieję, że tym razem spotka się to z Waszym zainteresowaniem. Zwłaszcza, że będzie sensacyjnie. W końcu plotki, insynuacje i fabrykowane zarzuty zawsze są ciekawsze, niż rzetelna, nudna informacja. x Spieszę zatem donieść, że minister Błaszczak, wypowiadając się wczoraj w Jeden na jeden (TVN24) oskarżył ONR o udział w wydarzeniach gdańskich z 28 sierpnia 2016 roku. Spodziewam się doniesienia do prokuratury w obronie dobrego imienia ONR-u. x Informuję uniżenie, że wskazani przez Pana Ministra ONR-owcy oraz ich sympatycy w czasie podniesienia w trakcie mszy św. pogrzebowej Inki i Zagończyka krzyczeli „raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę”. Można to usłyszeć na filmach, które sami opublikowali w internecie. Pan Minister odwoływał się dzisiaj do naszej „kultury cywilizacji chrześcijańskiej”, w której się nie zakłóca uroczystości. Przedstawiciele ONR-u nawet wskazali dzisiaj odpowiedni artykuł kodeksu karnego – art. 195 p. 1. I 2. kodeksu karnego. Mam nadzieję, że i tę informację uda się wykorzystać w obronie naszego porządku prawnego. Pragnę również donieść, że Bierut i Jaruzelski, wymienieni przez Pana Ministra, byli twarzami państwa totalitarnego. Państwa, które mówiło, kto jak ma myśleć, co ma robić, gdzie może chodzić i w jakich godzinach. W stanie wojennym ogłoszono nawet godzinę milicyjną. Pan Minister był łaskaw dzisiaj twierdzić, że przedstawiciele KOD-u nie powinni byli przychodzić na uroczystości pogrzebowe bohaterów narodowych. Nie chciałbym nic insynuować, ale czy te tradycje nie wydają się zbieżne? x Całość: http://tnij.org/3zs4csa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd.... x Kiedy mówi Pan, przepraszam, insynuuje i konfabuluje, o tym, jak wyobraża sobie tych, których nie lubi i się boi, to już nic nie idzie zrozumieć. Więc i trudno odpowiedzieć. Ale na pewno doskonale wzoruje się Pan na swoich idolach. W ten sam sposób SB próbowała zohydzać Polakom ich bohaterów. Panie ministrze! Pan te metody doprowadził do perfekcji! Gratuluję? Myślę, że przystoi to powiatowemu mistrzowi manipulacji, konfabulacji, oszczerstw i insynuacji, ale nie Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Mam tylko jedną uwagę. Musi Pan bardziej wierzyć w to, co mówi. Pańskie rozbiegane oczy, przestraszona twarz i sztuczne uśmiechy niestety demaskują brak przekonania co do słuszności wypowiadanych słów. A to powoduje, że mało kto Panu uwierzy. A Pan to wszystko dla dobra. Dla korzyści. Dla sławy mołojeckiej. Prezes byłby zadowolony, gdyby zadziałało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a twoje zachowanie Shatyn to jest wspaniale pechowiec.gif obrazasz,pomawiasz,wysmiewasz,durnia walasz i pozniej sie dziwisz,ze cie ludzie nie lubia,trzeba najpierw swoje zachowanie zweryfikowac,a dopiero z pretensjami startowac x x Zacytuj TRZY posty gdzie pomawiam czy obrażam. Oczywiście wraz z krótkim uzasadnieniem...:D A ludzie mnie nie lubią bo wale prawde prosto z mostu a większość kłamców prawdy nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty kiedykolwiek wkleiłaś coś na poparcie swoich zarzutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
A ludzie mnie nie lubią bo wale prawde prosto z mostu a większość kłamców prawdy nie lubi... >> To pewnie część prawdy. Inna prawda to taka że niepotrzebnie reagujesz na goowniane orendże. Jeszcze inna że często ludzie nie rozumieją bo nie rozumują logicznie, a sam fakt że popierałeś PO przeciwko PIS czyni z ciebie komuszka. Ja cię mogę nie lubić z zupełnie innych przyczyn , a momentami lubić , ale to nie ma znaczenia. Piaskownica mnie nie interesuje " jesteś z Tadzikiem czy z Józkiem ?" . Znaczenie ma to czy poprę cię wtedy kiedy masz rację . I to robię. Kiedy wg mnie jej nie masz , wyrażam swoją rację. Lubienie nie powinno mieć tutaj znaczenia. Lubię tak na prawdę... to tylko otuloną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklej sobie na leb natrecie j****y:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś no i znowu wala durnia x x Wiem. Np po braku przykładów na poparcie twoich słow. Tak już masz...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze inna że często ludzie nie rozumieją bo nie rozumują logicznie, a sam fakt że popierałeś PO przeciwko PIS czyni z ciebie komuszka. x x :D Dl nich niestety tak. Bo jak sie ma "wiedze" na poziomie otulonej czy "inteligencje" też na jej poziomie to wielu rzeczy pewnie nie jest się w stanie zrozumieć. A już taka wawcia to tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a twoje zachowanie Shatyn to jest wspaniale pechowiec.gif obrazasz,pomawiasz,wysmiewasz,durnia walasz i pozniej sie dziwisz,ze cie ludzie nie lubia... x x No widzisz otulona. Po braku przykładów widac, że znowu nakłamałaś jak to masz w zwyczaju... I jeszcze jedno. Ja sie nie dziwie bo wiem, że takie mało inteligenty nie posiadające wiedzy mnie nie lubią. I znam powód owego "nielubienia". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ wczoraj jest mi dużo bliższa. X Żadnej bliskości. x x A co cię obchodzi co ja czuje i skąd ty o tym możesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×