Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZAMKNIĘTE SKLEPY W NIEDZIELĘ za czy przeciw?

Polecane posty

Gość gość
PODATEK 10% liniowy i po problemie likwidacja połowy urzędasów. Rozkwit państwa polskiego. A co do sklepów to niech właściciel decyduje a nie pracownik bo on się na interesach nie zna jak mu nie pasuje praca za kasą niech wraca do gimnazjum fakultety kończyć i szuka pracy innej. OTO PRAWDA PROSTO W OCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dziś Nie rozumiesz dnia NIEDZIELA bo ty bezbożnik jesteś za doopami chłopów się oglądasz będzie smażył się w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi tez o galerie i markety a nie tylko zabki i fresze. Niedziele maja byc wolne od stycznia przyszłego roku. To juz pewne. Sie wie ;) zakupoholiczki beda plakac rzewnymi łzami ;) i tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89-tak z ciekawości,gdzie pracujesz?Skoro tak się chwalisz,że zawsze i wszędzie znajdziesz pracę,to jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak się chwalisz,że zawsze i wszędzie znajdziesz pracę,to jestem bardzo ciekawa. x pewnie zna języki, IT i ma parę umiejętności miękkich. no i popierał JKMa, czyli na ma nieopiertalający stosunek się roboty:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja jestem za. w końcu by się Polaki nauczyły, że niedziela jest od odpoczynku" x Pamiętaj o tym jak zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi. Lekarzowi i pielęgniarkom a także ratownikom medycznym też należy się odpoczynek w niedzielę. Podobnie strażakom, kierowcom, maszynistom, policjantom, ludziom pracującym w wszelkiego rodzaju rozrywce, kulturze-kinach, teatrach, parkach rozrywki itd. Niech wszyscy mają wolne i sobie spacerują po parkach, a co, w końcu dzień święty trzeba święcić, a nie pracą się kalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przeciw zakazowi. Chce, zeby sklepy i galerie byly otwarte. To nie ma znaczenia w małych miejscowościach, ale w duzych miastach większość ludzi pracuje przez 5 dni w tygodniu po 10 godzin, do tego dojazdy. Brak czasu na wieksze zakupy. Jak sie wszyscy rzuca na sklepy w sobote, to bedzie horror, naprawdę. Co tydzien kolejki i tlum jak przed Bozym Narodzeniem... :(( W dodatku u mnie jest targ, ktory odbywa sie w soboty i niedziele. Przychodzi tam tyle klinetow, ze naprawde przejsc nie mozna. Jak sie ten tlum skoncentruje na jeden dzien, to chyba beda sie zadeptywac na smierc. A w piatek ludzie nie przyjda, bo sa w pracy, chca pojsc na impreze w piatkowy wieczor, itd.. Miasta powyzej pol miliona mieszkancow powinny byc wylaczone z zakazu lub powinny byc dyzury sklepow i galerii (np. jedna na trzy jest otwarta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co otwierac sklep w niedziele ludzie siedza w domach i tak powinno byc a nie pieprzenie o szopenie bo utarg :D kupia dzien wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W duzych miastach nie siedza, bo dopiero wtedy maja czas na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym żeby ZAMKNĄĆ Jeśli ma się rodzinę to czasami sytuacja nie tylko finansowa ale i zwykła organizacja czasu,opieki nad dzieckiem zmusza ludzi do pracy w sklepie (system zmianowy).A niedziela powinna być wolna żeby spędzić czas z rodziną .Ja też pracuje w niedziele i nawet w święta-służba zdrowia.Czasem smutno jest kiedy musisz w te święta iść ale opieka nad ludżmi to nie zaspokojenie potrzeb które można zrealizować spokojnie w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chce pracować w niedziele bo nie mam rodziny i nie mam z kim spędzać świąt, wiec przychodzę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak powinno być: praca w niedziele płatna podwójnie i tylko dla tych którzy chcą pracowac w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×