Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co kupujecie dzieciom buty nike i takie za 300zl ?

Polecane posty

Gość gość

Wiele razy widziałam jak dzieci w wieku 3-6 lat mają buty droższe od rodziców. Po co? Przecież takie dzieci szybko rosną, i nie biegają od 8 mej do 22 giej na nogach w butach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje pieniądze, że się martwisz? Każdy robi co chce, wg mnie nie nalezy przesadnie oszczędzać i buty dla dziecka powinny być porządne (co wcale nie oznacza pseudofirmówek pokroju Nike czy Puma), ale cóż - nie mój cyrk, nei moje małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem co za modele tyle kostuja,ale w outletach maja dzieciece,markowe buty za 100-150 zl. To nie,az tak duzo jak sie porowna do cen producentow obuwia dzieciecego. Chociaz ja i tak wole kupic dziecku skorzane buty z wyprofilowana wkladka niz byle szajs adidasa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem osób pokroju autorki- co Cię obchodzi, kto ile wydaje na swoje własne dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też rybka...choć nie rozumiem tej mody na nike, adidas, pume dla małych dzieci...bo to są złe buty, w sensie niewyprofilowane odpowiednio...e bez przesady ja nie raz jakieś adidas widzę za ok. 100 zł...a nie a 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mnie stać a ty możesz tylko popatrzeć z zazdroscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łojej bogaczki sie wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje elefanten mam zaufanie do tej firmy i podobaja mi sie z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zl haha nike mozna kupic tanio ja ostatnio na wyprzedazach malemu kupilam za 60zl air maxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co wy z tą "modą"? Są takie firmy to kupuję, co to ma z modą wspólnego? To normalna sieciówka, jak każda inna. I wcale nie kosztują 300 zł, ja synowi za 100 kupiłam wczoraj, to normalna cena, pasowały do dresu o tyle, bez znaczenia jaki znaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nike i adidas wcale nie kosztują 300 złotych. Z tego co widziałam kupując sobie legginsy (:D) jakieś max 150 złotych i wiesz co autorko? To jest shit gorszy niż buty w tej samej cenie kupione w smyku za 60 złotych. Sklejone z jakiegoś plastikowego materiału, bez stabilnej pięty, mało elastyczne. Masakra. Do 3 rż dziecka dobrze jest kupować buty marek dedykowanych dla dzieci (np. bartek, elefanten etc.) albo porządne marki jak np. timberland, ecco itd. Ale nawet tam możesz kupić tańsze buty. Mój dwulatek ma wysokie podbicie, a ja akceptuje tylko skórzane buty na rzepy - obydwa warunki na raz spełniają tylko buty w przedziale 150-320 zł. Noga rośnie mu tak szybko, że co sezon ma rozmiar większą. Nie uważam aby było to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Sama również lubię chodzić w dobrych butach. Czuć różnicę w komforcie noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję dla dziecka przede wszystkim zdrowe, wyprofilowane buty i one tanie nie są. Moje dziecko akurat bardzo takich butów potrzebuje, mamy takie zalecenia. Zgadzam się jednak z autorką, że kompletną głupotą jest kupowanie dla dziecka butów "firmowych" za 150 zł, które poza metką i wątpliwym prestiżem, nic temu dziecku nie dają. Oczywiście, że to niczyja sprawa, ale forum jest po to, żeby wyrazić swoje zdanie i autorka właśnie je tutaj wyraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodząc po firmowych sklepach wiem, że buty nike kosztują średnio 300 zł, takie za 500 też są, a jak są przeceny, to max na 150 zł przeceniają. Chyba na bazarze te nike widziałyście, że rzucacie tutaj takimi cenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W deichmann sa po 138 lub 119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 kochana nie wiem w jakim świecie żyjesz i do których galerii biegasz ale odpowiadając na pytanie. Tak, buty adidasa dla dzieciaka możesz dostać już za 49 złotych. btw Buty spacerowe adidasa są do uprawiania sportu a nie chodzenia po galeriach ;) A teraz eksperyment. Wpisz sobie w google buty adidas rozmiar 26. Jaka jest średnia cena w reklamach googla ? :> I na co był Tobie tekst z tym bazarem? Mam nadzieję, że kompleksy podleczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie wierzysz, to wejdź sobie chociażby na Zalando i zobacz, ile tam kosztują buty Nike czy Adidas dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie odnośnie bazaru. Babka wyżej ma słuszność - poczytajcie o butach z Chin kupowanych wprost od importerów . Nawet tak prywatnie można sobie buty kupić (portal aliexpress - tam niby ne pokazują znaczków, al prywatnie ze sprzedawcą da się dogadać), a jak masz swój sklep to już w ogóle chińczyk da Ci zniżki itd. Do złudzenia podobne, ale z gorszych materiałów (nie to by oryginalny addidas czy nike to był jakiś szczyt jakości). Te "dobre" podróbki praktycznie nie do odróżnienia kosztują od 100 do 300zł (te za 300 to jak oryginały sa po 600-700zł). Wiem bo są grupy na fb i ludzie tam piszą to wszystko, wstawiają foty, kontakty, katalogi, recenzje. Dowiedziałam się nawet, ze takie zwykłe sklepy co mają na szyldzie pokazane, ze sprzedają conversy, nike itp też mogą mieć podróby. Więc jeśli nie kupuje się w jakimś sieciowym sklepie który jest oficjalnym sprzedawcą danej firmy to nigdy nie mamy pewności czy kupujemy oryginał czy podróbę. Podobnie jest ze wszystkim innym co "firmowe". Tak samo "okazje" na allegro "kupiłam, ale o rozmiar za małe, paragon zgubiłam" moga być sprzedażą podrób. x Abstrahując od podejścia do podrób, przepłacanie za podróbkę to raczej kiepski interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się z tego śmiać chce...bo te matki są jak nastolatki z lat 90, byle Adidas, Nike na nogach :D :D :D, to był wtedy prestiż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*a-b-s-t-r-a-h-u-j-ą-c (kafeteria to jako przekleństwo wyróżnia i do tego zmienia pisownię) Zalando akurat faktycznie z tego co wiem ma oryginalne, niższa cena to też kwestia wielkości sklepu. I pod to podpinają się mniejsze sklepy internetowe, że niby mają tak tanio, a u nich to już co się kupi to nie ma gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Ale wywołajmy do tablicy np. taki Decathlon. Tam również są adidasy, nike i te sprawy dla dzieci (mam namyśli rozmiar max 30) i te buty są tanie. Raczej nie są podróbami. no chyba, że Decathlon albo Deichmann kręci jakieś lewe interesy z Chińczykami :D Co do firmowych sklepów adidasa to nawet nie wiem ile tam buty dla dzieciaków kosztują bo zwykle kupowałam tam buty tylko dla siebie (do biegania). Ale ostatnio przerzuciłam się na Asicsa i uczciwie powiem, że lepiej się w nich biega a sama marka nie jest taka cool jak nike, adaś czy puma (przynajmniej porównując buty w przedziale cenowym 400-500 zł) droższych nie kupuję bo maratonów nie biegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy pod tym względem to idioci :D Swego czasu mój mąż miał kolegę, która nie mając nawet 25 lat dorobił się na sprzedaży na allegro podróbek z Chin typu adidas, kupił sobie wypaśny samochód, a na początku maluchem te buty na pocztę woził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz króluje New Balance szczególnie u większych dzieci :D, choć 2, 3 latki też widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najgorsze jest to że większość rodziców myśli że te adidas, nike to są dobre jakościowo buty, dobre dla stóp małego dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeszcze 200 jej zostanie z 500 plus wiec może szastać forsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre buty to podstawa ja kupuje Ecco, ciuchy może mieć nawet z lumprksu ale buty sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Nike kupuję za około 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam mu lepsze bo są dobre nieprzemakalne skórzane porządne buty akurat na butach nie oszczędzam .Kupuje starszemu dobre buty t.z on sam juz wybiera i nie są to buty za 100 czy 200 to i mlodszemu trzeba kupić dobre aby noga się nie pocila nie była mokra gdy wejdzie do kałuży nie mając akurat na nogach kaloszy.Po za tym chce aby moje dzieci miały dobre buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z reguły unikam aż takich wydatków na buty. Dobrą opcją i podstawą jest znalezienie odpowiedniego sklepu. Uwazam, że najlepszą opcją obecnie na buty dziecięce jest sklep www.MalyBucik.pl - stamtąd zaopatruje się w obuwie dla moich mały dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×