Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 92

prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość
gloria ?? czy ty czasem nie ta warszawska para co jedzie po nich ??? bo mi zaśmierdziało, TA PARA jest ok, nikomu nie ubliżają, nie kradną, meliny jak widać nie mają, uczciwie pracują i mają prawo się bawić...parko warszawska hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zadna para,nie wystepuje na kam,obserwuje.A co juz do Niemiec moj wpis dotarl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama nawet mówiła ze usuwa profil na zb pewnie się wystraszyłam ze ktoś kolo d**y może jej narobić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczarowany ołówek= bromba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a para,ktorej temat poruszylas to tez patologia,ktora miesza w swoje zabawy dzieci,co do zlodziejstwa nie wiem ,mnie nic nie ukradli ale ja sie z tym towarzystwem nie zadaje,obserwuje jak mam chwile jako ciekawostki socjologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gloria z tym Tofikiem to byla jazda,chyba ze wstydu to konto usunie a tej jego zonie wspolczuje ze znosi takie upokorzenia.Goscina po uju pic i siedziec na kam.Widocznie na lepsze wakacje ich nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto zna niebywale banalną ona tez potrzebuje pomocy !!! eksmisja ją czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jakaś...znów zajmujcie sie czyjąś dupą...a nawet gdyby tak było (co raczej nie sądze ...ploty i tyle !!!!!!!!!!! ) to wiolety sprawa. Kuźwa a czy ktoś nie pomylił Zb z "Kółkim różańcowym ??? Ludzie ogarnijcie sie bo to żnujące. Mariolka Ty nie napisałaś tutaj na nią ( jaki piszsz u sb pod kam. ) ale rozposzchniasz te bzdury!!!!! oj nie ładnie :( Jacek_1929: dobrze napisałeś u Marioli. Jacek_1929: my też często tu siedzimy ale nie latamy po necie i nie obsmarowujemy ludzi którzy nam się nie podobają. ..szcun dla Cb Jacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urwa, posprzątali by ten syf co niektórzy w swoich pokojach jak się pokazują publicznie, szok jak tak można żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mariolka ty jednak po*j****a pijaczka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za zbiornik ??? chętnie tam zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same k***y i zlodzieje i pijaki jak tofik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta nieplotkujaca to niby co tu robi?tu plotkujemy ,reszta pracowac i sprzatac,zeby wieczorem w czystosci wnetrznosci na kam wywalac za pare kredytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to zastanawia Rita, a ma kobieta zaje**stego małżonka :) szkoda że facet ma takie wielkie rogi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydzyk
zbiornik wszystkie panie bez wyjątku to zwykłe naciągary zero rozmowy tylko kr a jak nie to ban faceci jaki macie szacunek dla swoich kobiet pokazując jak je ktoś po..wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie z wieczorowym makijarżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy Cie na zbiornik.....patologia,awanturnictwo i pijanstwo.Sezon ogorkowy trwa.Najlepsi sa stali bywalcy okreslajacy sie mianem zbiornikowych celebrytow ,no jaki portal takie celebryctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto całe życie lezy w jednej czarnej szmacie na starej wersalce? Kto, jest stara wredna zgorzkniała babą, ktora gdyby nie to,ze młodzi desperaci musza sie na jakies piczy ćwiczyc, nie mialaby sexu od lat? No kto to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JPR jak wam się nudzi.Do roboty lenie nie bedziecie mieli czasu gapić się na kamerki i oceniać jak kto wygląda i jak ma w mieszkaniu.Dorwaliście się do 500 plus i teraz nie macie co z czasem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rydzyk i tu się mylisz, znam parę Pań z którymi miło się rozmawia i i wiem że tam u nich nic więcej nie zobaczę oprócz twarzy , jednak można również miło porozmawiać na zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady i na Zbiorniku sa ludzie,z ktorymi mozna popisac i kobiety,ktore nic nie pokazuja i nie wolaja kredytow ale fakt jest ich coraz mniej,poziom portalu coraz nizszy sie robi bo wiekszosc fajnych ludzi juz sie na kam nie pokazuje bo milei dosc awantur i ublizan .Gada sie miedzy soba na sk ale ploty nadal znaja biezace bo to uzaleznieni ludzie od Zbiornika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy musi zasowacw jakiejs Biedronce,mam czas to sobie patrze a Ciebie uj strzela?I dogadywanie o 50o+to juz wiadomo kto pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbiornik to portal erotyczny nie kółko dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
celebryci ??? przepraszam a te baby wiedzą co oznacza to słowo ?? proszę niech nie obrażają celebrytów :)uzależnienie ? hm no tak tak.....rano na kamerce, w pracy z telefonu na zb, po powrocie z pracy już na kamerce........poebani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzbiornik
najlepsza jest ta co z mezem ciężarówką jeżdzi i całymi dniami sie branzl...je szok typowa tirówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego dyskusja jest na kafeterii a ,ze na temat Zbiornika?Przeciez regulamin nie zabrania tego.Dyskusja jest o osobach,ktore sie tam pokazuja z twarza i malo z swojego zycia maja do ukrycia wiec i mam prawo sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto lubi to nie banalnom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejednokrotnie te baby same sie nazywaja celebrytkami,elita portalu haha.Teksty typu kto bogatemu zabroni?sa u niektorych na porzadku dziennym.Bogaci?????Chyba dlatego,ze ich natura w nieupijalne lby obdarzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu może się trafić eksmisja...takie czasy więc na uj to o nn piszesz? nie rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona ma firme to jak jej moze cos grozic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×