Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 92

prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Tak czytam te wasze wypowiedzi i wnioskuję jedno ,że jak wy wszyscy tacy piękni i młodzi kulturalni i oczytani to co robicie na zbiorniku ? Mam tam profil już od 7 lat i coraz częsciej myślę nad jego likwidacją.naśmiewanie się czy pogarda nad tymi osobami wcale wielu z was nie stawia nad nimi , a obok w równym rzędzie . Jak patrzę na te młode piękne laski co dla odrobiny luksusu i blichtru puszczają się z kolesiami w łańcuchach do palowania krów obwiazanych w okół tej częsci ciała między ramionami a łbem to niczym się nie różnią od osób o których piszecie.Kredyciki na kamerkach zrobily co miały zrobić zapomiano zmnienić jedynie nazwę portalu na Sprzedam się .pl O dyskrecji ,kulturze i dobrym smaku zapomiano w chwili wprowadzenia kamerek i kredytów pozdrawiam zacne grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciach miesiaca albo i polrocza to spotkanie Depesza Wiewiora.......bezzebny ciec z sobowtorem poslanki Pawlowicz,no oni sie dobrali haha ,kobieta majac tyle zwierzat w domu to nawet i smrodu od Depesza nie czula a Ci co znaja go realnie wiedza o czy pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję transmisję Ryśki......az mnie zemdliło a facetem jestem ,nie delikatną dupą :) można?? można ku**wa, i siedza tam cały czas w tym syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tajemnica,ze Niebanalna i Rita poklocily sie o jakiegos gacha.Od tej pory jada po sobie.Niebanalna ma poziom a Rita robi z siebie idiotke....przeciez to kobieta po 5o tce a zaczela sie zachowywac jak nastolatka.Ostatnie podrygi?Rita nie blaznij sie bo rzeczywiscie ktos cos w koncu temu Twojemu chlopu powie a po co Ci to?Ja do Ciebie nie mam nic tylko mnie smieszy Twoje zachowanie,dowatosciowywujesz sie w ten sposob?Znajdz bardziej spektakularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i się zaczeło Biedna ta niebanalna i bez klasy no może 8 klas ma ******ają ją studenci za kasę ,ale to ona im płaci To doprowadzilo ją do bankructwa ,teraz wywalą ją i jej dzieci na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie najbardziej bawi Za_milcz czyli kiedyś Amazi. Robi z siebie intelaktualistkę a jest zwykłą alkoholiczką! Myślicie, że ona serio nie wie, że powinna się leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio Niebanalna ma takie problemy? czy tylko tak p*********e, żeby była sensacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak można.....najpierw się razem spotykają rżną :)a potem jedzie jedna na drugą....masakra i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anonimowo można wszystko napisać,nawet to,że była facetem.Ludzie opamiętajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak jest,spotykaja sie a potem awantuty.Niebanalna i Rita to stary temat.Nowszy to klotnia Bodygarda z Olejnikowa....spotykali sie wielokrotnie ,Body z Ruda zachowuja klase i sie nie wypowiadaja a Olejnikowa jedzie po nich jak tylko moze i zdradza wszystko o czym jej w zaufaniu powiedzieli.Najnowsza afera to klotnia siostr....Wioli i warszawskiego brudasa co wlosy myje raz na miesiac a prostoo a pracy zamiast kapieli to kamera Zbiornika i plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostro hahhahahahhahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam zbiornikowe intrygi k***a m jak milosć normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko co tu piszemy to wyczytane pod kamerkami jest a ze anonimowo?Normalne chyba.Wystarczy raz na jakis czas poczytac pod kam albo jeszcze pewnie grono znac co na sk plotkuje i wiesz wszystko.Sa ludzie na poziomie,ktorzy znaja plotki ale ich nie rozpowszechniaja,np.Body i sa plotkarki typu muszelka brudas warszawski i olejnikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiolka sie pierd****liła i muszla się wk***wiła :) nie ma już siostro jejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiek aktualnie nadaje na live z tego swojego slamsu.Pracy szuka i pisze,ze ma szerokie kwalifikacje haha.Para ok 50 ki z kwalifikacjami a bieda piszczy i mieszkania brak ,to sa szerokie kwalifikacje,najlepiej im picie na Zbiorniku wychodzi,zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ty co teraz robisz? to jest własnie plotkowanie.Plotkara wyzywające innych od plotkar.Hipokryzja do entej potęgi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to zazdrosna Muszelka,widocznie brudasa nikt nie chce pier.....olic.Ta Wiole to tez jacys desperaci zaprosic musieli.Dobrze,ze Fajny ja pogonil i ulozyl sobie zycie z super laska ale co przez ta Wiole podzyl to mu nie zazdroszcze.....niepozbyta haha,Dobrze,ze wtedy jeszcze siostry na powrot jej wyzebraly kredytow na Zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
galileo ma mieszkanie, ale jak spraszać gości jak syn w domu ;p ale że syf....popieram :) no ale przecież pan gali wszystkie rozumy zjadł i każdą pracę zna:) ta jego żona Beata ma na imię i pracuje w jakiś kr...czyli raty po ludziach zbiera, a ten leń ehhhhh brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o kim ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tamtym sezonie ogorkowym przebojem na Zbiorniku byla wyprawa Wioli do Fajego i brak kasy na powrot.A w tym?Obstawiam Depesza i Pawlowicz.Robie to samo co Ty i reszta plotkuje,ztym,ze ja nikogo realnie nie znam i z zadna z siostr sie nie poklocilam hahah,pisze o obcych ludziach na podstawie plotek,ktore czytam lub mi donosza stali bywalcy kamer.A donosza na pw za darmo i za kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeeee nie znacie się, teraz gfiazda to trucizna4, sklerotyczka lodziara :) ciągła pepsiemu na wizji, amnezja ją dopadła , nie pamięta biedaczka baba po 50 ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żałosne musisz prowadzić życie że tak się podniecasz plotkami o obcych ludziach.Współczuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś piszę o ryśkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ryskowa beata?zbieg okolicznosci haha.Adekwatna tez Beata byla tylko tamta zyla w ladnym wnatrzu i czystosci...no i sie cenila na 30o zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze kretynka za te ploty płaci kredytami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stac mnie,zeby kupic kredyty,nie musze tak jak Ty watroby pokazac,zeby 100 osob na kam miec.Zajmij sie praca bo ponoc plot nie znosisz to czego tu siedzisz?Kredyciato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyciato ;) takie byki wali tylko szczena - wioleta _ 40 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak się nie ma argumentów to się wyzywa innych od kredyciar:D Idiotka z ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNALEZIONE W NECIE :) lombard u richarda, bytom mickiewicza 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×