Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 92

prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Jak tylko patologia Zbiornikowa sie tu zesza to zaraz wyzywac sie zaczyna a watek mial byc plotkarski i poki sie Pani pokazujaca wnetrznosci nie pojawila to byla kultura plotkarska.Pani wulgarna i tu i na swoich transmisjach,nie ma sie co dziwic,ze konkubent ja tlucze az milo haha.Zegnam chwilowo bo musze kredytow napkuic,zeby nowe plotki znac.haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazujesz dzisiaj watrobe?wulgarna baba nie ma sie co dziwic,ze konkubent Cie tlucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto....kogo...co.....szybko mi tu nawijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie niki kto kogo mniejsza o co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką to firmę ma NN ktoś wie ??? bo słyszałem że po mężu jubilerską :) może warto się koło niej zakręcić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebanalna uznaje facetow tylko do 30 lat,przystojnych i kaloryferem.18 cm bo jak mawia jest plytka i wiecej nie miesci.Zagadaj ja na kam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płytka to ona owszem jest ale nie o c***e mowa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trishhh.......w jakim temacie pomoc oferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty pier**lisz hahah do 30 /?? przecież w Krakowie bylo widać że ona gruba i mała :) i dziwne plecy z otyłości ma :) taki jakby garb ;) to chyba mnie by musiała grubo dopłacić i gazete na twarz jej dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale trzeba jej przyznać, że potrafi się położyć przed kamerką, żeby wyglądać 30 kg mniej... Faktycznie dopiero podczas tego spotkania w hotelu było widać jaka z niej kuleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc zbiornik kłamie ? :) widzisz na kam kobietę.....ok.....dochodzi do spotkania......zobaczysz ją i......w nogi ! bo to nie to co widziałeś na kamerce hahhahhah dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to się walić za torbę zakupów, mleko chleb itp---------Fanaberia chyba już zapomniała co przed wyjazdem do de robiła ;) a teraz na innych jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm Mariolka czyli Na zawsze z wami, to jest dopiero patologia i największa plotkara .Dziwię się ,że jeszcze ktoś z nią pisze.Nawet osoby ,które tak bezczelnie obrażała bez żadnych hamulców,teraz są jej znajomymi.Jacek , Adrian i Magda, fifi. Obrażała ,wyzywała najgorszymi obelgami( nawiasem mówiąc" podziwiałam" jej polot w wymyślaniu inwektyw)Naprawdę dziwię się osobom na poziomie ,które do niej piszą.Poziom inteligencji tej kobiety zerowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie mozesz dziwic,ze AM do niej pisza?Nie widzialas jakiego lacha darli wczoraj z pijanego Tofika/Zamiast wylaczyc kamere,zemy sie chlop nie kompromitowal to specjalnie nadawali i glos dali,zeby bylo slychac jak swojej zonie ublizal.Jace niby taki nie plotkujacy?Na ogole pisal,ze byla partnerka znaczy Marzenka okradla jego mamae a potem okradla jakiegos pracodawce.Zbiornik pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksze plotkary to Muszelka,byla siostra Wioli,Olejnikowa,Jagodowa Zmora ,Magda od Adriana,Mariolka i pare nickow co sie na kam nie pokazuja.Po calych dniach siedza i pisza i obrabiaja d**y .Towarzystwo co na Sk sie komunikuje tez wszystkowiedzace jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanaberia plotkara i uwielbia komus dowalic,co dziwne ma sojusznikow.Duzo wie to sie jej boja podskoczyc.Olejnikowej tez sie boja ale teraz mniej bo juz po niej jada,ze nawet biedaczka konta ma pousuwac.Maniek ja zostawil,konta pousuwa,co ona robic bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co robiłeś wczoraj, miesiąc temu, rok temu ?? wejdz na zbiornik, wszystkiego się dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanaberia zapomniala jak d**y dawala za siatkę zakupów, a teraz się święta robi, tylko usta pokazuje bo twarz masakryczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariolka musi być osobą bardzo nieszczęsliwą .Plucie jadem na wszystkich pozwala jej utrzymać równowagę psychiczną.No i oczywiście zbiornik 24 godz.Słucha , podgląda, wyłapuje informacje.Potem jej mały rozumek analizuje i wyciąga wnioski, oczywiście na miarę swoich możliwości . No i póżniej puszcze poloty dalej.Mąci , podsyca różne kłótnie dolewając oliwy do ognia i to jest jej życie.Uwielbia to.Napawa się swoim dziełem.Przecież dzięki niej mamy link do tej dyskusji hehehehe.Ileż czasu trzeba poświęcić i ile trudu sobie zadać żeby wszystkie ploty ogranąć.Prawda Mariola?Ale nic lepszego do roboty nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli sie prawie cale swoje zycie pokazuje na kamerkach to trudno,zeby ludzie nie wiedzieli co kto kiedy robil i z kim.Na Zbiorniku jest liczne grono,ktore sie swietnie bawi i nie pokazuje sie na kamerach.Tylko oni maja kase,zeby sie bawic w klubach,na wyjazdach.A patologia kamerkowa siedzi i lliczy na bonusy za ogladalnosc albo naciaga na kredyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając to wszystko wiadomo od razu kto kogo kocha ,ale KARMA WRACA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah karma wraca to tekst mamy 92,ktorej wpis dal poczatek temu watkowi,jak zwykle prosila o pomoc.My zrobilismy sobie watek plotkarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariola jest szczesliwa,pseudo mafia zbiornikowa wybaczyla jej poprzednia jazde.Teraz jest sojuszniczka z Jackiem,AdrianMagda,Olejnikowa,Muszelka a malo co sobie glow nie pourywaly.Wrogiem Marioli jest teraz Wiola i Parawarszawareal no i Body z Ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , tak jest wielu plociuchów ale bardziej inteligentnych , których usta nie wypluwają tyle jadu.Jestem codziennie na zb bez logowania.Z ciekawości właśnie i dokonuję obserwacji socjologicznych :), że tak powiem. "Nie wiedziałem ilu jest idiotów na świecie dopóki nie poznałem internetu" tak powiedział Stanisław Lem. Po dokonanych obserwacja zb w pełni się z nim zgadzam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brawo popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie i tego nie mogę zrozumieć,że jej wybaczyli.To co ona wyprawiała to nie nadaje się do wybaczenia.Tym bardziej że przecież nie zna realnie nikogo z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak impreza to trzeba stół pokazać ile się żarełka ma haha mowa o bmg, ona się tak zachowuje jakby inni jeść nie mieli tylko ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osob upubliczniajacych swoje zycie na kam nie istnieje zabawa bez kamerek.Pokazuja live z kazdej imprezy,nie rozmawiaja ze soba tylko pisza na czacie.To dopiero jest chore.Pol Polski jada,zeby przez tydzien u kogos siedziec ,jesc,pic i pokazywac sie na kamerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle jak mozna najpierw się zaprzyjażnić , odwiedzać się , bywać na imprezach,wspólnie spędzać urlop a pózniej tak się traktować.Naprawdę nie jestem w stanie tego zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×