Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę się pogodzić z tym że muszę uprawiać seks

Polecane posty

Gość gość
prawikzewsi, to bzdura, że jak masz małego,to kobiety nie zadowolisz. JAk jest ciasna, to będzie zadowolona, bo nie będzie bólu. Szukaj kobiet z mniej rozwiniętym łonem (czasem widać w legginsach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Co to znaczy " z mniej rozwiniętym łonem "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkk
Szkoda, że nie ma takich wspomagaczy dla kobiet jak dla facetów. Byłoby nam łatwiej bo mój mąż sobie bierze maxona jak ma problemy z libido i potem już wszystki jest ok, a jak ja nie mam ochoty to zaraz ejest cała afera że niby się migam i że zaraz powiem że mam migrenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko...po prostu boisz się pierwszego razu..Bo od tego, jaki będzie ten pierwszy raz, zależy całe Twoje życie intymne. Czy z aktualnym chlopakiem czy z przyszłym mężem. Tracisz zainteresowanie natychmiast, jak się odpręzysz. Mężczyzna doświadczony będzie tak dlugo podniecal kobietę, aż się będzie wìła, ale nie doprowadzi jej do spełnienia. I dopiero wtedy jest gotowa, fizycznie i emocjonalnie na pełne zblizenie. Popieram zdanie seksuologa, że dopiero gdy się zakochasz, otworzysz się całkowicie. ZAUFASZ mężczyźnie w pełni i oddasz mu się. Póki co, jesteś "obserwatorem", i z dystansem podchodzisz do seksu. Sprawiasz mężczyźnie przyjemność, ale sama nie dasz mu tej satysfakcji, by to on był tym, który doprowadzi Cię do szaleństwa. Oddalabys wtedy kontrolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż nie zdziw się jak twój chłopak zacznie na dziewczynki chodzić albo dzwonić na sex telefon, masa tego np http://seks-telefon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja mam podobnie, lubie faceta dotykac, piescic, ale zeby on mnie to srednio to lubie, myusialabym pewnie kierowac co i jak bo sam sie nie domysli przeciez :P tez sie boje penetracji, w moim przypadku to to, ze ciezko mi sie podniecic, a boje sie ze on np. bedzie robil to zbyt mocno. Moje doswiadczenia z tym sa takie, ze moj jedyny chlopak mial zbyt duzego penisa w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×