Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wymasuje Dobrze ! Wlkp.

Polecane posty

Gość gość

Cześć ! Poszukuję kobiety chętnej na masaż całego ciała ! Szukam pani w raczej dowolnym wieku o nie nagannej urodzie ! Jestem dość młody lecz chętny sprawić przyjemność starszej kobiecie . Posiadam bardzo wygodny stół do masażu , olejki oraz sporo chęci do fantazjowania . Od dłuższego czasu jestem dość mocno napalony na kobiece wdzięki , to jak przeżywacie przyjemność . Lubie robić to , lubię obserwować wasze doznania ! Można powiedzieć że nie mam wielkiego doświadczenia w tym fachu , jednak w praktyce potrafie zdziałać sporo . Robiłem to z kilkoma znajomymi kobietami , które na jednorazowym doświadczeniu nie zaprzestały . W nielicznych przypadkach obyło się bez masażu erotycznego , który jest moim głównym upodobaniem :) U reszty cały zabieg przebiegał w doskonałej atmosferze z wielką dozą przyjemności . W swoich planach mam stworzenie studia masażu dla kobiet . Jest to moim priorytetem wśród innego biznesu . Kręci mnie ta robota , stało się to moją pasją . Uwielbiam patrzeć na to jak bardzo kobieta może czuć się dobrze . Dla wybranej pani jestem gotów podjąć wyzwanie doskonałego uszczęśliwienia! W mojej ofercie znajdziecie wszystko to czego pragniecie ! Na początku oferuję masaż całego ciała , zaczynając od twarzy a kończąc na stopach . Gwarantuję przy tym sporą dawkę rozkoszy wędrującą po wybranych częściach ciała . W etapie drugim jestem w stanie powędrować o krok dalej masując miejsca intymne w sposób dotąd niedoświadczony przez was . W tym masażu jednak możliwy jest niewiarygodny finał o który za waszą prośbą oraz szczegółowymi wskazówkami jestem w stanie podążać ! Dlatego potrzebuję pani wyluzowanej o równie dużej chęci na zabawę co ja . Orgazm jest ważnym elementem naszego życia , jest punktem szczęścia jak i marzeń dla jednych orgazm to pobudzenie intymności prowadząc do obfitego wytrysku z pochwy ! Dla innych masaż ciała który może powodować stan ralaksacji lub nesamowitego nakręcenia ! Dla niektórych niestety żadnego z tych stanów nie ma .. więc podejmiesz ryzyko straconego czasu ? Jeśli tak: Posiadam zapachowe olejki które podgrzane z pewnością wyluzują twoje ciało . W pewnym sensie jestem twoim uczniem dlatego będę wcierał , rozmasowywał je tak długo jak tylko będzie to odpowiednie dla Ciebie ! Moja niewielka kolekcja zabawek erotycznych sprawi że przyjemność nabierze nowego wymiaru . Leżąc na miękkim stole nie prędko zechcesz z niego zejść . Zwłaszcza gdy mocno postaram się aby usługa była odpowiednia do twoich potrzeb . Posiadam nie wielki wibrator którym coraz doszczętniej spenetruję twoją pochwę . Mam też kulki gejszy w różnym rozmiarze które na pewno sprawią że twój odbyt bedzie jeszcze luźniejszy . Oczywiści wszystko wykonane z największą rozwagą stosując zasadę najwyższej higieny ! Większy wibrator oraz sporych rozmiarów dildo przyczynią się do potęgowania rozkoszy! Jednak główne zadanie wykonają moje dłonie które doskonale dopasują się w najodpowiedniejsze zakamarki twojej całej pupy . Palcówka będzie wyglądała dokładnie tak jak sobie tego wymarzysz ! Moje palce doskonale wygniotą fragmenty twojej pochwy czy odbytu . Rozszerzając powierzchnię nacisku dążę do otwarcia Cię na tyle aby wykonać dla Ciebie fisting .. Polega on na umiejscowieniu całej dłoni w pochwie lub odbycie co skutkować może niewiarygodnym przeżyciem . Stojąc przed stołem na którym znajduje się naoliwiona szczytująca kobieta . Patrząc na ciało , tym bardziej to dojrzałe gdzie mokra gorąca muszelka eksponuje swoją łechtaczkę oraz zwisające wargi sromowe . Zwieracz jeszcze przez spory czas pozostaje nie domknięty eksponując wnętrze , twoje piersi na których sterczą sutki , twoja twarz na której zauwarzyć można ,już pod koniec resztki rozkoszy ... To wszystko sprawia że ta praca wydaje się być piękna ! Zwłaszcza gdy wydobywa się z Ciebie ochota na przyjęcie penisa do jeszcze wilgotnego środka .. Chętnie na zakończenie delikatnie posuwał Cię będę namiętnie , z czasem zwiększając tempo , uderzając Cię niemiłosiernie mocno ! Seks jednak nie jest tutaj priorytetem ! Wyłącznie będzie skutkiem naszej obojga postawy ! Dla chętnej pani wcześniej mogę podesłać zdjęcie . Odezwij się a ustalimy szczegóły ! Mam tylko jedno pytanie .. Jaka część z was potrzebuje miejsca rozkoszy , gdzie być może nie tylko człowiek ale też odpowiednia maszyna będzie mogła zaspokoić wasze potrzeby ? Czy wyobrażacie sobie miejsce gdzie , w zależności od potrzeb .. Spełniacie swoje zachcianki ? Ile z was odwiedziłoby pomieszczenie gdzie za małą opłatą , całkiem prywatnie przy odpowiedniej muzyce otrzymujecie masaż ciała lub ostry seks ... ? Wiem że spora część z was ma faceta lecz czy oni na 100% spełniają wasze zachcianki w łóżku ? Czy macie potrzebę czasem spróbować czegoś innego ? Czy salon rozkoszy dla kobiet gdzie oprócz masażu i seksu byłyby sklepy przeznaczone dla kobiet czy kawiarnia itp mógłby was przyciągnąć ? Z mojego skromnego doświadczenia myślę że mogłoby was to zainteresować .. Która z pań przyczyni się do powstania salonu rozkoszy ? Jak sobie to wyobrazacie ? Sory za tak długi tekst . Być może jest to napisanie trochę chaotycznie ale próbowałem to wytłumaczyć . Proszę o odp ! Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprofesjonalny, napalony z genialnym planem na biznes.Już widzę te tłumy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czasem dochodzi się do perfekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojdź do niej zanim zaczniesz pieniądze pobierać. Zapisz się na kurs przynajmniej klasycznego, żebyś wiedział co znaczy dobrze wymasować. Jak wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze będę pobierał wtedy gdy wszystko się rozwinie ..;) Jak na razie tylko dla przyjemności :) Zabieram się dobrze :) I tak jak lubie na kursie mnie nie nauczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzsalonu
OMG Masaż twarzy na początek, stopy na zakończenie?Nie masz pojęcia choćby teoretycznego o dawaniu przyjemności dotykiem.A i nie wszystkie olejki mają właściwości rozgrzewające, żeby je bez sensu na huuuura grzać. Chciałbyś podupczyć po prostu (też pewnie nic szczególnego) i jeszcze kasę za to wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz czym różni się Twoje poszukiwanie nieszczęśliwych desperatek w sieci od ofert typu: mam na imię Krzysztof a moje 20 cm, zwinne ręce i gorący język doprowadzą Cię do nieznanej dotąd rozkoszy.Czekam, nie pożałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisz sie na kurs masażu żeby czerpac z czegoś zyski, najpierw samemu trzeba zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tage
Salon masażu erotycznego brzmi dumnie, ale sądząc po opisie masz po prostu fantazje, stół dwie ręce i fiuta.To chyba za mało.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie do końca jasno jak dla Ciebie .. Masaż twarzy może zostawiłbym na profesional ale stopy .. Widać że Ty nie masz pojęcia ale jednak praktycznego.. Masaż stóp może przynieść kobiecie więcej przyjemności niż Ci się może wydawać ;) Olejek sam w sobie rozgrzewa się podczas tarcia ale są też takie które podaje się na ciepło ;) Kase wezmę ale wtedy gdy to będzie SALON .. Nie wtedy gdy wpadnę na wieczór wymasować babeczkę ;) (podupczyć) też mogę chętnie .. Ale wyobraź sobie że masowanie kobiety sprawia mi sporo przyjemności ;) Poza tym dobrze rozgrzana kobieta , w tym przypadku doszczetnie rozgrzana .. Dużo lepiej funkcjonuje podczas seksu .. A i te szczyty :) No ale ty znasz tylko : 10 min gry wstępnej z przymusu .. No i 10 nastepnych min na finisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniłam Cię po tym tasiemcu na zero, w sensie zainteresowania ofertą.Teraz jest jeszcze mniej. Jeśli zechcesz najpierw choćby jakąś książkę fachową przeczytać, to porozmawiamy o masażu stóp również.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam stół fiuta i dwie ręce :D Fantazja jest tutajn akurat bardzo ważna ;) To że w tej chwili nie mam salonu nie znaczy że to nie wystarcza .. Co za problem na boku doszkalać się i na start mieć już trochę stałych klijentek ;) A poza tym sprawdzić biznes .. czy na pewno odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ty znasz tylko : 10 min gry wstępnej z przymusu .. No i 10 nastepnych min na finisz smiech.gif Może lepiej jako jasnowidz te miliardy zarobisz?:-) Słabe to, więc wybacz, że nie błagam o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no fajnie :) dobry pomysl na biznes , polowa kobiet z tego forum nie ma takiego rarytasu ;) sama poszlabym w takie miejsce . Swoja droga ciekawe upodobania :D i ten fisting hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, młodość ma swoje prawa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×