Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siostra męża mojego brata, zachowuje się jak idiotka

Polecane posty

Gość gość

Napiszę od razu jak wygląda sprawa. Mieszamy z mężem w dość dużym domku jego rodziców. Teście na górze, my mamy urządzone mieszkanko na poddaszu - oprócz jednego pokoju, który należy jeszcze do brata męża. Mamy 2 letnią córeczkę, która ma swój pokoik. Przedpokój dzieli pokój córki z pokojem brata męża. Chodzi o jebniętą dziewczynę brata męża. Nie wiem co ta laska ma z głową, ale przyjeżdżając do mieszkania, totalnie potrafi się zachować. Śmieje się na głos, z pokoju do łazienki chodzi jak słoń, szarpie za klamkę, wali w kontakt zapalając światło itd. itp. Niejednokrotnie zwracaliśmy jej uwagę, czy mogła by się zachowywać cicho, bo w nocy już małą kładziemy spać i też chcemy mieć wieczór dla siebie, bo od rana do późnego wieczora mała biega i jak mąż jest w pracy, to cały dzień się nią opiekuję. Zachowuje się jak pierdolona tępa idiotka, mówi, że już nie będzie, mija dwa dni i znowu to samo. Córka już prawie zasypia, a ta kretynka wychodzi z impetem z pokoju, szarpie za drzwi od łazienki i wszystkim tam trzaska np. podczas mycia zębów. Jest to cholernie irytujące i zastanawiam się jaką trzeba być kretynką, żeby nie uszanować tego, że dziecko śpi za drzwiami, że przecież można normalnie otworzyć drzwi, normalnie się zachowywać i drzeć mordy na cały regulator podczas nocy. Zwracaliśmy jej uwagę tysiąc razy, a ona dalej tak się zachowuje. Potem mała się budzi zaczyna płakać, a my mamy z mężem nocny apel do 2,3 nad ranem bo mała nie chce zasnąć. Czy ktoś przechodzi albo przechodził podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie mloda na gore a sami spijcie na dole.ona nie zrozumie poki sama dzieci miec nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój brat ma męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd sie przyznać ale tak, jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh w całych tych nerwach źle napisałam tytuł ;/ Oczywiście chodziło mi o dziewczynę brata mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w polsce są śluby homo nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×