Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Skoro każdy napisał co myśli skończmy ten temat. oczko.gif Klasyka:D Wejscie na koniec, zakrecenie szambem, PS 1, PS2, troche zarzucikow, skropione banalnymi poradami, naciagana ironia i konczymy temat. A jak ktos odpisze walimy banaly x 2 i kolejne stanowcze pozegnanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie dzieci to świętość???? Właśnie widać jaką radość sprawia ci dyskutowanie z tatuśkiem piszalącym o cycuszkach i c**eczce córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza a temat o tym, że masz oczy jak sarenka to też Twojego autorstwa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zgadzam się i uważam że wasze racje są słuszne aczkolwiek myślę iż moje były by słuszniejsze :P ale tak jestem na tak gdzie mam postawić ptaszka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest taki klimat, że gdyby jakaś zdeklarowana weganka weszła, posiedziała trochę na forum, to w końcu piałaby z zachwytu gdyby taki spejs napisał że własnoręcznie zaciukał świniaka i jest właśnie po soczystym ozorku. Ale nadal dziunia będzie zaznaczać, że ona się tym tak w zawszeie brzydzi i życie zwierząt to dla niej świętość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok :D zapomnijcie o ptaszku. Tak naprawde jakby usłyszał ... toż to wielki ogromny ptak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry Kusza, jesteś nudna. Ile to już lat? Najpierw Dark Side, po drodze paręnaście innych loginów. Wtóruje Ci trochę planktonu i ta głupia Imperium, która chooya wie o forume . Nad wami roztoczył skrzydła troll w skórze, który karierę kafe rozpoczynał na syfie Bieszczadzkim i stamtąd przypełzł. Te sraki o waszej wyższości nad innymi forumowiczami możecie sobie w doopy włożyć. Jesteście starymi, śmierdzącymi trollami i po chooya te filozofie. Jaka inteligencja Kuszy? Jaką kurffa inteligencja tego alkoholika z bieszczadzkiego? W takie smęty to może sobie wierzyć ta głupia grafomanka z Sopotu Ale nie ktoś kto zęby zjadł na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny ty piszesz po polskiemu? Bo to straszen jak kaleczysz języka ojczystego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc koliberek
dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko;) Ty i In atakujecie każdego na forum. Macie @, macie numery telefonu po chöj zaczepiacie Waderę, Muchę i resztę? Ty się zakało i lachoc/iągu z forum nawet do Wadery nie porównaj. Dla niektórych się skonczyłaś gdy FLIRTOWAŁAŚ z Petrovem. Tolerujesz kazirodztwo alkoholika Ina i wyzwiska psychola Widmo.Ale z kim przystajesz takim sie stajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola wszyscy wiedzą ze kochasz Kubę.Gro osob was widziało w dwuznacznych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhhehaaha Mam propozycję Dla tej tępej tzipy Imperium i od( wiecznej) trollicy Kuszy aka Dark. Weźta se Ina posadźcie na ołtarzyku. Wsadźta se pióra w duuuupy i rozpocznijta taniec boga Re, fe ...Spe. W India Shop są kadzidełka za 2 zeta. Zapalta i w dymie kadzideł składajta bogu ofiary ze swojej wiary w boskość Alkoholika:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest obecny troll z bieszczadzkiego i jaki mial kiedys nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie bronicz Kuszy bo sami sie osmieszacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź człowieku Hamaku, urwany z wieszaka .Kogo interesuje trollica jako kobieta.? Takie przegrywki jak ty. Ona jest bez właściwości jako człowiek, tak razi jej bezsilność w konstruowaniu jasnego przekazu . Pokazywała już palucha w geście fuc/ka , palucha ze zdartym lakierem włożonego do ust, conversy po kimś i parę innych ciekawostek. Jednego czego nie pokazała to własne zdanie Jasne że nie obchodzi jej cudze zdanie Oprócz tytułu pierwszej trollicy pasuje jej korona Pierwszego Teflonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In sre byl kiedys na bieszczadzkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vodka byla zajepista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupiś? Nie wiesz? In spe pisał na Bieszczadzkim osiem lat temu zaczął karierę wielkiego fekala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiem lat piszesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiem. Bieszczadzki srednio kojarze, zdaje sie ze pisal tam SS, Noxa, Kciuk, Kakalaken itp generalnie mocno sie zarli ze soba. Ale nie wiedzialem ze in spe tez stamtad sie wywodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pamiętasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bieszczadzkim pisał Żmij i Amstaff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Być kobietą to strasznie nudne zajęcie. Cią/gle musisz oglądać fiuty:-D Storczyk bieszczadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmij to wiem, ale Amstaff? To chyba byly stare bieszczadzkie story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hamak idiotą jesteś ty i to przebranym po 1000 nickiem :-D:-D Śmierdzisz tym ciulem od Awarii-Psuj Prymitywny Samiec lub idiotą Wawą😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×