Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość gość
Dobrei zdjęcia :)moja córcia jutro wraca ze szkoły, kochane maleństwoci/pe/czka słodkateż tak mieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Teraz szanowne wielbicielki beda udawac ze wiedza o co kalece chodzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do reala :) miłego ahaaaaaa najlepsze miejsce to takie gdzie nie ma zaskoczenia a i tak jest bosko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jakie ciotki sa p**********e to ch/uj. Nic tylko hejt i klotnie. Od kiedy sa oskarzenia, ustawianie kazdego. Gegac tym ku/rwa to malo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielka to tu była dziś jedna, nieszczęśliwa bardzo jak zwykle.:-D Ja natomiast z lekkością nawiązuję kontakty, co w rutynowej pracy nadzorczej sprawia, że jest ciekawie.:-) Cała tajemnica mojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inreczek taki dobry, taki mądry a żona zostawiła Ina. Szamberium taka piękna, tak kocha seks i minetę jak koń owies, taka inteligentna a mąż ją kopnął. Hajabuza Awaria hejtera z zajepaną wargą z neta taka bogini seksu i demon od gifów i erotycznej rozmowy(tak podkreśla z pomarańczy hejtując kiedyś Silene) kochanek Psuj aż zmienił nick. Życie ucieka wam przez paluchy klepią o klawiaturę na forum. Śmierdzicie kłamstwem, tanimi papierosami, intrygami i narkotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popuściłaś?to Mucha się zjawi zaraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu czy możesz odpowiedzieć na moje jedyne pytanie?Jesteś kobietą,tak?Tzn lepiej napiszę rodzaju żeńskiego? Czy masz jakikolwiek kontakt z mężczyznami?Odpisuje Ci ktoś choćby na listy? Pytam bo twoje obserwacje rozmowy na forum dwóch osób różnej płci to już dymanie publiczne. :-D Się pożegnam, choć wiem że jako gość będę rurom towarzyszyć do północy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 2015.09.16 Bry. Olin smiech.gif W moim poście są dwa zdania z kropką pomiędzy,a ty widzę sprytnie sobie wszystko w całość złożyłeś.Jak już pewnie zauważyłeś online jesteśmy właściwie w godzinach pracy i po prostu zjeżdżamy tu z trasy na słówko.Miło jeśli się przyłączysz.Ubolewam bardzo...jak widzę co się z tym miejscem stało...ale klik na f8 jest w moim przypadku odruchem,jak zrobienie kawy np.Co zrobisz,jak nic nie zrobisz?No nic nie zrobisz. PSuju a ty się w stróża bawisz z latarką w dłoni?Też kiedyś myślałam,że nocą tu bez ograniczeń i dzieci erotyzm rozkwita...ale sam wiesz jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś Przyjaciel co Ty tak kąsasz? usmiech.gif Kiedy latałeś? gość mid dziś Dopiero zrozumiałam (dzięki góściówce oczko.gif ), że dla niektórych "latanie" jest synonimem stosunku seksualnego po prostu (celowo to okropne mechaniczne określenie) usmiech.gif Nieważne jakiego. Ja taka naiwna byłam! beksa.gif A ja myślałam, że można uprawiać stosunki seksualne nawet codziennie i jednocześnie w ogóle nie latać oczko.gif Potem trzeba 8 godzin kręcić się na krześle, szukając spełnienia. A można rozbłyskiwać jak supernowa cool.gif Teraz dopiero zrozumiałam nasze wspólne niezrozumienie oczko.gif Pewne płaszczyzny nigdy się nie zetkną po prostu usmiech.gif Chcę więcej i więcej i dostaję/nę więcej usta.gif Złote myśli mid cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześćdo widzenia ludzie 🖐️Haja jak Ci się Iron nie podoba, to ja z Tobą nie będę chlupał się. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat pewnej " Obiecałam" Wpis wylogowanej Hajabuzki jezyk.gif gość 2015.06.14 Zero suko,chu/ja masz rację.Mądrzysz się,ale tylko wśród niezbyt inteligentnych.Strzel z palca,jak codzień i wróć z smiech.gif Wulgarne,przechwalające się baby,zwłaszcza w necie mam za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłam cię kazirodco a tej hajabuzie choooy w oko , takie toto niedodymane że nawet kazirodcy tzipsko poddaje Rura niedopchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.18 Silena znów...jak co wieczór?pechowiec.gif Słabo ci faktycznie ta kreacja,o której piszesz wychodzi.Wczoraj o tej porze cierpiałaś w szpitalu,dziś odpoczywasz.Też tutaj. gość 2015.02.18 Biedna Sil smiech.gif gość 2015.02.18 Waleczna za to jaka.Ten facet,to pewnie dumny jest,jak czyta z boku.smiech.gif gość 2015.02.18 To De podjeżdża,żeby od Sil wyrwać @ (((cool.gif ))) gość 2015.02.18 Od Sil już dawno wyrwał @ gość 2015.02.18 Buhahaha!!!To po co tu siedzą,skoro w dwójkę tylko tutaj i tak udają erotyczny dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.07.26 Sak będzie dalej puszczać bąki,bo za późno na intelekt.smiech.gif Intelektem lśniła w południe. gość 2015.07.27 Podniosę ci,bo kawa stygnie.smiech.gif Po co zgadywać która to się przebrała.Jaki koń jest,każdy widzi. Sakura życzę ci,żebyś miała dokąd czasem poza ero pójść,by dojść.smiech.gif gość 2015.07.27 Dajcie jej spokój postarała się trochęjezyk.gif popierdziała z pomarańczy na początku żeby nie było a potem nagle pyk i mamy Sakurę, która kawę u Wandzi stawia o 6 rano pechowiec.gif gość 2015.07.27 Nowy początek.Dziewczęta,mało porywająco,naprawdę.Róbcie coś,ratujcie temat,a przede wszystkim sprawcie,żeby tu jakiś facet zajrzał wreszcie.smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja popuscila, oupss Awaria :D na to przyleciała Iwonka i kopiuj/wklej-wklej-wklej... musi wklejać, ma przecież skopiowane wszystkie posty w pamiętniczku ;) Middumer nie miała z kim pisać to przyszła do Haji żeby Awarię wywołać na temacie (gdzie gęś 😭 ) Niewinne ciotki-idiotki, takie prawe, tak wspaniale w społeczeństwie się odnajdują 😭 I zawsze zalogowane ;) tylko czasem im się pierdnie kleksem pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kleks pomarańczowy jest zawsze kleksem poparcia, sraczką wsparcia dla swoich postów. No.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że gęga Mucha lub Eve 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U siebie gęgają? Żart. Tak jak ósemki Kreski przejął kiedyś Koke i reszta, tak gęganie nie jest robotą jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gófno prawda. Gęgają 3 osoby. Dziad kafe, Wilk i Nowa97-kochanka Tabasko🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla czytających bez zrozumienia i gościa z 16.43: wpisy Srajabuzy i pedof-ina od 09.22 do 10.16, to nic innego jak wpisy o ciotkach. Sami "zaczynają", a później "olaboga" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jepani biedni uzytkownicy, oni tylko chca sobie popisac o milosci i penisach, a tu ich atakuja. Przeciez oni nigdy nie przyjepali sie do nikogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×