Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Bajki dla dorosłych

Polecane posty

Gość gość mid
Uciekam, powodzenia Janina (bądź uszczęśliwiona) 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustratko Evo, żegnasz się już dziesiąty raz i wracasz :D Masz coś pod kopułą nie tak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Mój czas i wrócę tu nawet i 20-cia razy :) Dziś tu najwięcej się dzieje :) x hajabuza93 dziś Przyjaciel, wiem że nie wypada pytać ale ile rursko, które się tak z ryjem pcha ma lat?jezyk.gif x Chciałabyś wiedzieć, co Janina? ;) Mniej niż ty ;) Innych pytasz o privy? Często to robisz? 😴 In nie wie, ale nawet gdyby wiedział, myślę, że by ci jednak nie powiedział. Jakoś tam jednak jeszcze w niego wierzę w pewnych kwestiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
A dziękuję, In 😴 ;) Posłucham sobie w domu i zgłębię przesłanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieniła taktykę Eva :D chce pokazać, ze In bedzie jej doopsko lizał nazłość haji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
gość dziś (...) chce pokazać, ze In bedzie jej doopsko lizał nazłość haji smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif x A nie, do tego to trzeba innych warunków niż forum 😴 No chyba, że się jest hają ;) :classic_cool: x Wymiana ciosów zakończona? 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuj się Awaria jak hejtujesz Eve. Nawet tysiąc twoich uśmiechniętych gęb nie zakryje twojego fałszu, choroby psychicznej i debilizmu😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisała druga ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie goście-nie ciotki Przyjaciela.On zna towarzystwo lepiej niż my tu z forum i jak pisze, że idiotki to uwierzmy i puśćmy Eve wolno...do gęsi na łąkę.:-D :-D:-D i jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszła. Skorzystam z tej chwili i poproszę Chwilę o wybaczenie.Sama widzisz, że pewne nicki po prostu jarają się taką płycizną a ponieważ rursko przyczepiło się mojej nogi już wieki temu i tyle też popuszcza, nieraz mi się wywinie jęzorek. 👄 Posłuchałabym Twojej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to co powiem będzie mało odkrywcze, ale zaczynam rozumieć gęś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiesz bo pewnie sama gegasz. Biedactwa piertolone. Ale jak Inik lazi i zaczepia to wtedy wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież wszystko dla ludzi.Siedzi tu codziennie do późna, czyli kiedy mnie tu nie ma.Mogłaby sobie bulgotać jak to dupsko w mydlinach tylko że ona potrzebuje mieć kogoś posty...a jak to z gęganiem zrobić? No pech, ale czy to moja wina, że jej w życiu nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama siedzisz codziennie stara kufo i hejtujesz? która następna? Jacka i Rogatej nie znasz stara p**do :P Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam konfidenta ze Szczecinaskóórviel malarz z Pogoni ściany malował na kafeteraz Mucha mu chlupie, a ten baran nie docenia tegochóój mu też w dóópę:pHaja może nad jeziorko i se pochlupiemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni cię zbanować In. Dożywotnio. jesteś ohydny i ordynarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam Iron Maiden? :Dhehe, Goteborg całkiem nie dawnonie boję się pływać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmniejsz dystans Hajaw sumie to nie lubię jak mi ktoś na kole siedzi i to jeszcze z takim sprzętem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty mi na kole próbujesz siedzieć, tylko Cię widoczny z tej perspektywy mój sprzęt dekoncentruje i jakoś tak odstajesz.:-p Iron tak sobie.Głos tak, w balladach.Nieraz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej starej rurze Awarii nie przeszkadza że ten cały In to śliskie bydlę, pławiące się w kazirodczych tekstach.Pokłuta wardzela bez żadnego poczucia obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toto by nawet z gnomem z pypciem na nosie się roochało , taki wyposzczony pokłuty heavy metalowy brudas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze starcie Eve - Haja, zdecydowanie wygrywa Eve. Szkoda, ze to nie jest prawdziwy boks. Znokautowana zawodniczke zniesliby z ringu. Miejmy nadzieje, ze po wsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylogowane ciotki srają z pomarańczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bełkoczący rycerz zapchał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×