Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

40 letnie kobiety wyglądają jak babcie

Polecane posty

Gość gość
Geny są ważne ale szlugi i alkohol niszczą człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna 40 nie wygląda na 20 bo to się nigdy nie uda. Ja wyglądam jak starsza siostra mojej córki bo wiem jak ona opowiada ze znajomi myśleli ze ja jestem starsza siostra a kiedy córka mówi mamo to myślą że jaja sobie robimy. Ludzie dają mi ok.30 tki. Na 20 nie wyglądam bo mam inna figurę, kobiecą, biodra, biust a 20 są zazwyczaj albo grube albo chude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otyłość to poważny problem kobiet przed 40tką. No i te zmarchy i dwa a nawet trzy podbródki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem 40-tek to nadwaga. Szczupłych jest niewiele. Brzuchy jak u facetów. Większość nie uprawia żadnego sportu. Zdarzają się rodzynki ale rzadko. Ale i tak trudno by konkurowały z 20-tką. No i perspektywa 50 lat za pasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ,ktoś może czuć sie młodziej ,ale wygląd zewnętrzny zdradza prawdziwy wiek kobiety pomimo ze sama tego nie dostrzega...20 to 20 a 40 to 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 i powala na kolana wyglądem i nie tylko starszych ale i młodszych conie jeszcze bardziej mobilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tak, wyglądają staro. W PL życie jest smutne. Teksty typu najładniejsze są polskie dziewczyny to ściema. Ładne są tam gdzie jest dużo kasy za mało godzin pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co komu do domu jak dom nie jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W Polsce tak, wyglądają staro. W PL życie jest smutne. Teksty typu najładniejsze są polskie dziewczyny to ściema. Ładne są tam gdzie jest dużo kasy za mało godzin pracy. >>> władza żyje jak lordy, reszta stres, bida, chlanie, to i uroda pada szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Niektóre źle nie wyglądają:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki :-) za chwile będziecie mieli 40. 50 lat i jestem ciekawa co wtedy powiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tym mlodszym się wydaje że stoja w miejscu hahaha...jakie to żalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic im sie nie wydaje, patrza, widza i maja swoje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź wsadz go między drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo? nie jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta złoty okres ma przed 30tką.Potem jest coraz gorzej i choćby skały srały żadne kosmetyki czy operacje nie pomogą. Można jedynie spowolnić proces starzenia ale czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
punk widzenia zmienia sie z uplywem czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego czy i jak kobieta o siebie dba. Na to aby wyglądać atrakcyjnie po 40stce czy 50stce pracuje się tak naprawdę całe życie. Dobra zbilansowana dieta( nie mówię odchudzająca), aktywność fizyczna i ogólne dbanie o siebie - stosowanie kremów, nawilżanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, nie da sie wygladac dobrze, kiedy sale wczesniejsze zycie nie dba sie w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym wieku można wyglądać dobrze, ale trzeba chcieć. Samo się nic nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha uwielbiam takie tematy zakładane przez życiowych przegrywow hahahaha Hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przywiązujecie sie do tej powłoki ziemskiej! Wszechobecny kult ciała ogarnął każdego bez względu na wiek czy płeć. Weźcie zadbajcie tak o swoją duszę czy rozum, a nie cała energię pochłania cielesnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewątpliwie jedno trzeba przyznać -teraz kobiety wyglądają o wiele młodziej niż kiedyś ,oglądałam stare zdjęcia mojej cioci która na zdjęciu miała 30 lat ,myślałam że ma tam koło 50-tki, byłam w szoku jak przeczytałam z tyłu datę. Wystarczy obejrzeć na przykład film Sami Swoi gdzie żona Pawlaka w tym filmie ma w rzeczywistości 40 lat a wyglądała na 60 ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłada blisko
2016.11.04 Dzieciaki usmiech.gif za chwile będziecie mieli 40. 50 lat i jestem ciekawa co wtedy powiecie usmiech.gif >>> oni do 40stki czy 50tki nie dożyją w większości, wyścig szczurów, stres, chlanie, ćpanie, puszczanie, i chemia w żarciu to załatwi, młode pokolenie padają jak muchy często nawet przed 30stką teraz, 50-60 dożyje może co 10ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulaż z olejem
gość dziś Ale przywiązujecie sie do tej powłoki ziemskiej! Wszechobecny kult ciała ogarnął każdego bez względu na wiek czy płeć. Weźcie zadbajcie tak o swoją duszę czy rozum, a nie cała energię pochłania cielesnosć Zgłoś złota prawda, ale ludziom nie wytłumaczy, bo masa debili naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam energię na jedno i drugie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś nieudacznik plany przez Pania ok.40 założył temat, frustrat piepszniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 50 + to dinozaury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×