Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Martirybka beta...... wystrzalowa ciesz się w końcu jesteś w ciazy ☺ Dorociak jak zrobie fotke to też Ci wyśle ☺ Sil wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy,spełnienia tego jednego marzenia ☺ Dziewczyny jak znosicie te upały?Bo ja juz mam dosyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Peonia ja miałam podane blastocysty Exp. Dziś mam 9 dzien po transferze. Hope, no nie mogłam wytrzymać, a taka zla chodziłam wczoraj ze szok. W środę oczywiście powtarzam, progesteronu nie robiłam ale teraz juz zrobię w środę. Peonia a dostalas po tej drugiej becie ciążowe l4? Byłaś na wizycie czy wypisali ci bez wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martirybka, ja dostałam po 3 becie L4. Bo miałam L4 do 12dpt, a tak miałam robić pierwszą betę. Byłam na wizycie, ale nie byłam umówiona. Musiałam trochę poczekać, ale dr bez problemu wypisał mi L4, aż do wizyty pęcherzykowej, czyli do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Martirybka gratulacje!!! jak na 9 dpt to masz wypasioną bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M kusi mnie na 4 bete... Jechać czy nie jechać?? Sama nie wiem, jestem taka wystraszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no. Martirybka super beta. Gratulacje oby dalej pieknie rosła. Karolcia ja w te upały też ledwo żyję. Dobrze że w domu mamy klimatyzację to jakoś daję radę. Wczoraj na dwor wyszlam przejsc sie po ogrodzie to mokra wrocilam po 15 minutach. Ja to mam inny problem- podpowiedzcie sprawdzone sposoby na załatwienie się. Szok, juz wszystko, jogurty, platki owsiane, sliwki, syrop laktulozum i nic. Normalnie to mnie wykańcza. Wy tez macie takie sytuacje czy tylko mnie to męczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam ciepło, ale jak kiedyś mogłam siedzieć w słoneczku to teraz po 20 min mam dość raczej odpoczywam w cieniu, w domu mamy naturalną klimę, wiec jak mi za ciepło to uciekam do domku. dorociak miałam problem z zaparciami, dr Piekarz zaleciła mi w razie bardzo dużego problemu czopki glicerynowe , i syrop który mogą stosować kobiety w ciąży Lactulosum Hasco i pomogło, możesz też spróbować suszonych śliwek. smutasku wyśle zdjęcie wieczorem bo na razie nie ma mi kto zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak mnie też męczą zaparcia póki co pije len mielony wieczorem i trochę pomogło trzeba regularnie pić i jest troszkę lepiej Peonia a kiedy masz wizyte pęcherzykową jeżeli beta ma Cię uspokoić to zrób ale masz takie ładne przyrosty że wydaje mi się że to strata kasy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, pęcherzykowa wizytę mam juz w piątek, ale bedzie to dopiero 18dpt. Dla mnie piękna beta jest bezcenna. Tak długo czekałam na ta chwile. Jeszcze dziś i juz więcej nie bede robić. Kupie sobie jeszcze dziś sikanca na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Peonia - super kochana!!!oby tak dalej :) teraz tylko się oszczędzaj i rosnij zdrowo :) Maniofranio Hope Kasiurek - dziewczyny strasznie mi przykro jednak bardzo Was proszę nie poddawajcie się! Tola - kochana ja dokładnie w tym samym tygodniu ciąży Co Ty trafiłam na patologię ciąży i też mi zahamowali akcje. Tydzień później odeszły mi wody. Oszczędzaj się bardzo jak najwięcej staraj się leżeć i odpoczywać. Trzymam kciuki. Dorciak - super gratuluję coreczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje :) Ja niestety dzisiaj trafiłam do szpitala z podejrzeniem poronienia zatrzymanego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Jejku Tasia :( a coś się działo czy po usg taka decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Jak się czujesz? Powiedzieli Ci już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TASIA 3maj się - może jest jeszcze szansa, skoro to na razie podejrzenia-oby badania to wykluczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Martirybka - gratulacje! Tasia, trzymam kciuki, może jeszcze jest szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnciaaS
Tasia trzymaj się dziewczyno! Martirybka gratuluję tak bardzo :) Ja mam dzisiaj straszny kryzys.. najchętniej zostałabym w łóżku cały dzień... W nocy i nad ranem od 2dni dokucza mi brzuch nie że bardzo boli ale tak dokucza.. mam nadzieję,że to nic groźnego :( jestem 4dpt kiepsko teraz to znoszę.. czasami ciągnie mnie w lewym boku jak bym miała naciagniety mięsień. Zero objawów po stronie piersi czy was po crio bolały piersi?dzisiaj zaczęłam brać duphaston dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martirybka gratulacje!!, Tasia trzymam kciuki za Was, AniaS mnie bardzo bolały piersi a im bliżej bety tym mniej je czułam. Tez mnie co chwile coś ciągnęło raz tu raz tam. Na zaparcia u mnie najlepiej sie spisuje sok z kieszonej kapusty :) po 2 h satysfakcja gwarantowana :) ale to muszę wypić tak z 0,5l, a że uwielbiam to nie mam z tym problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia trzymaj się :( oby dobrze się skończyło!! Iwcia a Ty jak? mam nadzieję, że ominął Cię szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na wizycie i pęcherzyk urósł tylko 2 mm, dr stwierdziłam ze jest to poronienie zatrzymane ale ze miałam wcześniej podejrzenie pozamacicznej to wysłała mnie do szpitala, do środy musze czekać bo bedą powtarzać badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...te upały mnie wykanczaja a dzisiaj to marze żeby ten dzień już się skończył. Tasia...trzymam kciuki, musi być dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martirybka bardzo ci gratuluję i trzymam kciuki za świetny przyrost. Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia. Pożaliłam się wam i oczywiście mi się lepiej na serduchu zrobiło. Dziś byłam z mężem na późnym obiedzie. Obiecał poprawę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martirybka beta super...gratuluje! :) <> Tasia trzymaj sie kochana!! <> Sil - Spełnienia marzeń z okazji 7 rocznicy ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia tak mi przykro... :-( Może jednak nie wszystko stracone, liczę na to... Ostatnio na forum piękne informacje przeplatają się z niedobrymi... Eh, życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandy to samo życie, przecież wszystkie wiemy, że in vitro nie daje 100% pewności. Gdyby każda z nas od razu zachodziła, to oznaczałoby, że nie mamy problemów z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Marti!!wiedzialam!!! gratulacje dla Was:***i 3mam kciuki za przyrost beta wypasiona:)) xxx Tasia 3mam kciuki....takie to wszystko trudne:(( xxx Sil wszystkiego najlepszego dla Was:** i duzo wytrwalosci xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, o matko, trzymam kciuki za cud. Może jeszcze nie wszystko stracone. Trzymaj sie kochana! Faktycznie dobre wieści mieszają sie ze złymi... Taki urok tego forum. Raz sie wszystkie cieszymy, innym razem smucimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×