Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Smutasku jestem zdecydowana ma bebetto 42 jeżeli znajdę używany na gwarancji to kupię a jak nie to nowy ☺ DOROCIAK wyśle Ci zdjęcie tylko nie ma mi kto zrobić moze jutro sama spróbuję zrobić podaj jeszcze raz adres Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to była moja 2 procedura. Została 3 ostatnia szansa na cud. Też myślę o adopcji i jakiś czas temu umówiłam się z koleżanką na rozmowę bo ona adoptowała 2 dzieci. Najpierw dziewczynkę jeszcze niemowlaka a po 3 latach chłopczyka ale dałam sobie szanse na in-vitro. Jak wykorzystam wszystkie szanse to wrócę do tematu już nawet szukam ośrodka. Mam też koleżankę, która przez 10 lat próbuje zaś w ciąże, przeszła 6 inseminacji i po nie udanych próbach zgłosiła się do ośrodka adopcyjnego jak przeszli całą procedurę to okazało się, że jest w ciąży naturalnej niestety w 9tc poroniła. Prawdą jest jak człowiek przestaje myśleć to coś w tej głowie się odblokowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Tasia z kazdym dniem bedzie lepiej... ktory mialas tc? Zdrowka zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, Karolcia mój mail dorcia1805@onet.pl To takie dziwne uczucie poznac sie, zobaczyc chociaz nie na zywo, jednoczesnie sie nie znając, ale to forum sprawia, że wszystkie mimo że nie znamy się, a mimo to mowimy sobie o wielu waznych rzeczach, smucimy sie, radujemy razem, żalimy. Walczymy o to najwazniejsze marzenie jakim jest posiadanie dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Tasia u mnie bylo 8t2d :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Tasia przykro mi:( 3maj sie :* xxx Sil jak Ci idzie klucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Czytam Was regularnie, pisze juz trochę mniej ;) Mam pytanie o opinie o dr. Szaneckim, czy ktoś był? Nic nie widzę na forum by o nim ktoś pisal. Bo domyślam się ze jak piszecie dr S to Serafin? Jestem w programie 2+1 i zastanawiam się czy musimy chodzić przez całą ciążę do gyn? W umowie mamy do 12 tyg. bezpłatne wizyty. co później? Można po prostu się pożegnać? Ciężko będzie się rozstać ale mam swojego zaufanego gin do którego i tak też chodzę. Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki. Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Mozna sie pozegnac lub zostac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Zostac na platnych wizytach oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami kłucie idzie póki co bezproblemowo. szczerze powiedziawszy, to gdyby nie mąż to bym chyba o nim zapominała. Dziś mnie Fif zapytała który to dzień stymulacji i musiałam policzyć, bo nie wiedziałam. Jakoś zupełnie inaczej do tego teraz podchodzę. Jakbym była z boku, jakby to mnie nie dotyczyło. A jak mąż robi zastrzyki to odwracam głowę. Nie mogę już na te strzykawki patrzeć. A do tego oczywiście napierd... mnie zęby. Nie ząb, a zęby. I chyba na tym teraz się bardziej skupiłam. Jutro idę do dentysty, mam nadzieję, że coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Zostac na platnych wizytach oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszą być skutki uboczne brania tych wszystkich leków. Dziewczyny a po ile kupujecie Duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny tu Ala:) Byłam wczoraj u swojej ginekolog na NFZ i bez zadnego problemu dostałam Fragmin na ryczałt. Zapłaciłam za 2 opakowania 15 zł!!!! Ja mam mutacje MTHFR i tą opinie od genetyka. Nikt Wam nie może odmówic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia chyba 6 tyg trwało nim dostałam okres po lyzeczkowaniu. Jak poronilam w styczniu, to końcem marca podchodzilam do kolejnej stymulacji, ale wtedy nie byłam jeszcze gotowa psychicznie i beta wyszła 0. Pojechaliśmy na wakacje i w czerwcu byłam świadoma i pewna,że chce podchodzić i byłam też spokojna o wynik. Nie śpiesz się, lepiej żebyś doszła do siebie. Skoro crio się.teraz.udało,.to są duże szanse że znów się uda, ale musisz być pewna, że tego chcesz. Ja to miałam takie jazdy emocjonalne, że co godzinę zmieniłam zdanie, ale z perspektywy czasu cieszę się, że poczekalam te kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, jak sie czujesz? Ja tez myśle, ze masz duże szanse, ze następne crio sie uda. U mnie było podobnie. Ja myśle, ze 3 cykle będziesz musiała odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, dzięki za info o tym fragminie. Pytala może któraś dr M o ten fragmin? Ja planuje sie go w piątek zapytać jak to jest, ze jedni przepisują z refundacja a inni nie? Jak sie nie uda, to pójdę do rodzinnego. Wyglada na to, ze wystarczy tylko znaleźć lekarza, który pójdzie nam na rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye dziękuje :) czuje sie kiepsko, niby jest ok a za chwile wybuch płaczu i pytanie dlaczego. Możliwe ze teraz jestem nastawiona na jaknajszybsze podejście bo to świeże jest, ale zobaczymy za jakiś czas jakie bede miała podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku 20 zł. Tą tanią aptekę odkryłam dopiero tydzień temu, a wcześniej 38 zł. Niezły biznes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam za takie pytanie, ale jak to jest z przytulaniem z m? My po tych plamieniach i szpitalach nie moglismy a teraz nie pytalismy sie lekarki. Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey tu Ala:) Dzownili z Gyn. Jutro mam transfer 2 blastocyt 8A i8B ......Trzymajcie prosze kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku w Tychach apteka de lux na ul. Jana Pawla Centrum Tanich leków :-) Podpinam również się pod pytanie Dorciak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×