Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gość
Sunshine, Sil powodzenia! ! MalaMi a jak Twoje Kropki? Aneta o nieeeeee- to ja boję się powtarzać posiew- u mnie udało się pozbyć tego dziadostwa dopiero po 16 tygodniach... Daj znać co powie ten nowy lekarz. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil trzymam kciuki :) ja już po wizycie. Mój pęcherzyk nie pękł o dziwo jeszcze, wiec jutro z rana wizyta kontrolna. Także dzisiaj nie rozmrażamy, patrzymy co będzie jutro. Jeżeli jutro będzie ok, to transfer będzie w poniedziałek. Pytałam dzisiaj panią doktor o papadeine i powiedziała, ze to ma działanie jak no spa i jeżeli już sie upieram przy czymś naprawdę rozkurczowym to atosiban ma największy sens. I ponoć działa do kilku dni a nie godzin, jak myślałam. Także chyba wezmę dla świetego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil Sunshine powodzenia na punkcji oby wszystko poszło po waszej myśli ☺ Kasiurek daj znać czy wszystkie komóreczki się zaplodniły ☺ Aneta Ty chyba miałaś transfer szybciej niż ja a ja jutro zaczynam 25tc . Ja miałam transfer 26-04 a Ty kiedy dokładnie miałaś ? Jutro mam wizyte to dam znać ile ważą nasze kruszynki . Ewela dasz radę jeszcze chwilę i będziesz tulic swojego dzidziusia☺ Dobrze że podali sterydy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle czekam, wzięli dziewczynę co miała być po mnie bo ja ponoć będę dłużej na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil powodzenia Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil powodzenia :) <> Małami dzis bedziesz wiedziec ile masz komorek i ile sie zaplodnilo? <> Ewela kochana trzymaj się. Kciuki zaciśnięte za Ciebie i dzidziusia. Będzie dobrze :) <> Peonia a ty dalej bierzesz acard? <> gosc kasia kciuki za bete.. ile mialas podanych zarodkow? <> Ania rozluznij sie.. wiem ze latwo sie mowi, gorzej zrobic ale bedzie jutro ok, na ktora godzine masz? wiesz kto bedzie tobie robil trabsfer? <> Aneta ladnie juz twoj***abke waza :) <> kasiurek no to czekamy, bedziesz miala podana blastke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam w GC na intralipidzie przed trnsferem. Polozna podawala ciezarnej Atosiban. Jej wlew trwal ok 1h. Jak poczytalam ulotke to mnie zmrozilo bo dawkowany powinien byc powoli. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil super wynik. Kciuków nie puszczam, niech sie teraz ładnie zapłodnia. Olusia, dalej biorę acard, estrofem, encorton, femibion, wit D, b6, b12, fragmin, utrogestan, duphaston, tylko kwas foliowy zmniejszylam juz na 5mg, bo bałam sie, ze za duzo go biorę. Femiobion i wit b12 tez maja kwas foliowy. W poniedziałek mam wizytę, to sie wypytam o to, czy dalej brac, czy juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sill super-wynik extra!!!:) Tak Olusia dzisiaj będę dzwonić ile się zapłodniło -dzisiaj już całą noc nie spałam....;/mega stres... xxxx Dziewczyny mam na sprzedaż 2 opakowania Lutinusu jc mój e-mail : malami1989@o2.pl Sunshine powodzenia dzisiaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Suuper! 14 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze, boli mnie delikatnie podbrzusze, jak zawsze. Hiperki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil gratuluję i trzymam kciuki dalej! Sunshine jak twoja punkcja? Mama mi będzie dobrze trzymam kciuki mocno! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję dziewczyny :) Sil gratulacje! Sil, Malami, Trzymam kciuki za piękne zarodki! Ja dopiero w drodze do Krakowa. Punkcja o 14 00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, za ciebie tez kciuki zaciśnięte. Późno masz ta punkcję. I to naczczo? Ja bym padła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję Peonia:) na szczęście nie na czczo, tylko 6 godzin nie jeść i nie pić. O 8 00 mialam zjeść śniadanko, wiec jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
sil super wynik , tyle komorek to Ci chyba nigdy nie pobrali?? bedziesz chciala miec podawane blastki czy cos wczesniej? sunshine powodzenia , 3 mam mocno kciuki za punkcje !! ja juz w domu - dzis mnie wypisali po 2 dniowej obserwacji , czuje sie dobrze jednak ta szyjka macicy jest krotka a dobrze by bylo zeby jeszce trzymala 2 tyg chociaz takze w domu oszczedny tryp i lezakowanie - ale nie plackiem cale sczescie :-) dziekuje Wam za wsparcie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domu, wyleguję się w wyrku. Sunshine trzymam mocno kciuki za ciebie. Malami czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela lekarz powiedział że jak komórki są ładne to takie podają i takie mnożą. Jak rokowania są gorsze to podaje się wcześniej. Więc wszystko zależy od nich, ja nie mam wiele do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil wspaniale! Co za wynik :) Niech sie teraz wszystkie pięknie dzielą i czekamy na info kiedy wielki dzień. Malami czekamy także! Linka ja crio miałabym ewentualnie na początku listopada, screching w cyklu poprzedzającym miedzy 21-23 dc. Zobaczymy po wizycie we wtorek jaki plan na mnie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia... ja miałam transfer 19.04 i mam 24tc. Daj znać ile ważą Twoje kruszyny i ile w cm. Bo moja gin powiedziała, żebyśmy teraz sobie nie zaprzątały cm głowy i mi nie powiedziała. I tak sobie myśle-jak mogła mi tak powiedzieć??? Dla mnie to ważna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×