Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Sunshine każdy zarodek ma takie same szanse - ja miałam 2 piękne blastki i co z tego ? Także wierz w swoje kropki - wzielas 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Runineye, a czy dr Serfer czy Sil- u Ciebie lekarz, dawali jakieś szczególne zalecenia po transferze? Nie wiem czy trzeba leżeć plackiem czy po prostu bardziej sie oszczędzać czyli- nie myć okien, odkurzać itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun wierzymy wszyscy w Twoje Maluchy! Są silne i dadzą radę! Zobaczysz! Ja jestem po wizycie u dr G i jestem bardzo zadowolona: co za ciepła, rzetelna kobita:) Odpowiedziała na każde moje pytane. Zabiła wymaz na czystość i wypisała milion recept. I tak rozpisała przygotowanie do crio bym nie musiała co kilka dni przyjeżdżać, tylko raz w 10 dc. I najlepszy hit: uwielbiam blondynkę w rejestracji. Policzyła mi tylko za wizytę, bez wymazu choc dwie osoby jej mówiły o tym, hehe. Ciekawe czy się upomną na następnej wizycie. Teraz czekam w Genomie w Rudzie na odbiór wyników mthfr. Ciekawe co wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział, że mam się oszczędzaj przez pierwszą dobę po transferze i w tym czasie na pewno nie wracać do domu tych 500 km. A potem normalnie żyć, szczególnie że mam wodę w jajnikach i że stan się może pogarszać a umiarkowany ruch jest w takich wypadku (wg niego) wskazany. Ja na pewno zostaję w BS do soboty, ale nie będę leżała plackiem. Nie mam jednak zamiaru się zbytnio obciążać. Unikać będę chodzenia po schodach i nie będę nic dźwigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) oczywiście od dawna Was podczytuje, ale jakoś nigdy się nie złożyło abym coś napisała. A dzisiaj mam do Was pytanie. Jestem 24 dpt i miałam dzisiaj wizytę u doktora M. na usg widać tylko pęcherzyk czy mogę mieć nadzieje, że pojawi się zarodek z serduszkiem. Doktor M. kazał przyjść na wizytę za tydzień a ja teraz troszkę straciłam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za blondynka? Jakaś nowa? Mnie tan zawsze za wszystko każą płacić. Ale raz mnie za duzo skasowali i dzwoniły mnie przeprosić. Pieniądze oczywiście odzyskałam :) Dredzik, cieszę sie, ze jesteś zadowolone z dr G. Ja mam jutro u niej wizytę i nie mogę sie doczekać. Myślicie, ze założą mi juz kartę ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek mi dr S. kazał trzy dni leżeć plackiem :-) Wiadomo, że się tak nie da ale najwazniejsze to prowadzić bardzooo spokojny tryb życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja myśle, ze sa szanse. Ja co prawda byłam juz w 18dpt na pęcherzykowej wizycie i tez tylko pecherzyk był i bałam sie pustego jaja, a w 27dpt juz serduszko biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Wyjezdzamy z Krakowa. Wzuelam te 2, bo co mialam zrobic, ale ws z ystkim bylo przykro, ze tak sie stalo, bo do wczoraj byly idealne, bez fragmentacji. A dzis cis sie zad z i a lo, nie wiadomo czemu, i wyrzucily poza suebie wieksza czesc m a terialu. Blastka jest moze 1/3 tego nieladu, a morula zajmuje moze pol, 2/3 tego balaganu. Nie widzialam jeszcze czegoś takiego:( mowia, że to nie są prawidlowe zarodki, moze odrzucily niepoprawny material genetyczny, ale wszystko sie moze zdarzyc :( chyba nie bedziemy m i ec dzieci :( ja mam zawsze pod gorke i zawsze d z iwne choroby i objawy. :( wzielismy co sie dalo, zeby nie żałować ale Dr zalecal tylko klej. Powiedzial, ze jak się będę lepiej z tym czula to da mi atosiban chociaz skurczy nie bylo, i ah, chociaz emgriolog nie zalecala. Oni stosuja tylko do mrozakow. Przy place n iu, ma pocieszenie dostalismy ah gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Sunshine, wszystko się może zdarzyć... Idealne zarodki nie potrafią się czasami zagnieździć, a słabe - mimo rokowań - tak. Może jednak zarodki Cię zaskoczą. Wierz w nie, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine będzie dobrze nie denerwuj się ..przecież tak jak dziewczyny piszą czasem te słabsze sie przyjmuja a te super idealne nie..mi embriolog powiedział że w macicy mają lepsze warunki więc kochana trzymam mocno kciuki i wierzę w nasze malenstwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil odpoczywaj teraz:)..dużo nas będzie betowac w podobnym czasie :) Peonia chyba będę betowac w poniedzialek..pobolewal mnie dziś brzuch na @. .nie wiem czy to dobrze czy nie...zobaczymy..a miał ktoś takie bóle jak na @ i się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela wyniki mojej bety wyglądają tak: 10 dpt 55, 12 dpt 183, 16 dpt 1524, 20 dpt 7024. Myślałam, że jak beta wyjdzie pozytywnie to już będzie spokojniej a tu cały czas jest jakiś powód do zmartwień:( I co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wg mnie przyrost bety masz tez idealny! Na pocieszenie powiem ci ze moja pierwsza wizyta tzw serduszkowa byla u dr M. Jakos 22 dpt o tez bym sam pęcherzyk. Doktor raczej byl powściągliwy dopiero po 5 -6 dniach bylo serduszko. Tylko spokój moze Cie teraz uratować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też się wydaje, że przyrost bety mam ok. Tylko chyba przy takim przyroście też może być puste jajo płodowe i teraz tego się boje. Peonia a Ty miałaś blastke podaną, dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba postu mi nie dodało. Mnie też się wydaje, że przyrost bety mam ok, ale chyba nawet przy dobrym przyroście bety może być puste jajo płodowe i teraz się tego obawiam bo dzisiaj tylko pęcherzyk było widać. Peonia a Ty miałaś blastke podaną, dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba postu mi nie dodało. Mnie też się wydaje, że przyrost bety mam ok, ale chyba nawet przy dobrym przyroście bety może być puste jajo płodowe i teraz się tego obawiam bo dzisiaj tylko pęcherzyk było widać. Peonia a Ty miałaś blastke podaną, dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba postu mi nie dodało. Mnie też się wydaje, że przyrost bety mam ok, ale chyba nawet przy dobrym przyroście bety może być puste jajo płodowe i teraz się tego obawiam bo dzisiaj tylko pęcherzyk było widać. Peonia a Ty miałaś blastke podaną, dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Ania ja taki ból miałam, byłam pewna ze nic z tego, a tu sie udało. Sunshine wszystko moze sie zdarzyć, wiem ze nur jest Ci łatwo, spróbuj wnie uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u niektórych z dziewczyn serduszko pojawia się i 30 dpt. Beta ładnie przyrasta. Sunshine mocno cię tule, jestem z tobą kochana. Musisz być silna i wierzyć w maluszki. Ania duzi dziewczyn miało takie bóle i była ciąża i wiele miało i był @. U każdej bywa inaczej, ale musisz wierzyć w to, że się uda. Małami jak ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny bo trochę mnie uspokoiłyśmy i Ewela tak jak piszesz doktor M dzisiaj też był taki powściągliwiy i chyba dlatego się wystraszyłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
mnie dzisisj podbrzusze pobolewa:( wzielam nospe ale jyz nie chce myslec co to oznacza:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine trzymaj się kochana !! Musisz w nie wierzyć...będzie dobrze! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Ja teraz po crio czekalam na bole @ hehe,bo po udanym transferze mialam juz od 2dpt,wiec Ania bole nie musza oznaczac nic zlego ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×