Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Martusia83 dużo siły i wytrwałości dla Was i abyś szybko swoje zdrowe szczęścia zabrała do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia...trzymajcie się. Pisz na bieżąco co u Was. Nie było żadnych oznak porodu? A Ty jak się czujesz? Aneta..ładny brzusio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny. Żadnych objawów :( wszytako bardzo szybko. Jeszcze w środę na wizycie u lekarza szyjka 3cm bez rozwarcia na drugi dzień już było po wszystkim. Podobno poród powoduje jakaś infekcja u mamy ale moje wyniki wszystkie ok, jedynie trochę leukocytów w moczu na ost badaniu 5-10 w polu widzenia. Może to było powodem Martusia1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Marta powodzenia !!! Duzo zdrowka dla maluchów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Martusia gratuluje dzieciaczkow:-) na pewno sa silne i bedzie wszystko dobrze! Sil daj znac po wizycie :-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Martusia trzymaj się kochana! Dużo zdrówka Wam życzę! Sil daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Martusia dużo zdrowia i sił dla was! Mogę spytać czy ciążę prowadził ci lekarz z tego szpitala? Szukam takiego. Sil kciuki za piękne jajuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Czy któraś z Was ma moze lutinus i fragmin w dobrej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martirybka dr Jacek Magnucki polecam Martusia1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Martunia bardzo dziękuje za odpowiedz a pan dr. przyjmuje gdzies w Katowicach? Można sie do niego na NFZ dostać czy tylko prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc Dziewczynki pytanko czy Wy ten zamiennik lutunusu kupujecie w aptece w czeskim Cieszynie? czy w ostrawie tez macie jakis namiar na apteke? xxx Sil, Sunshine powodzenia...bedziemy miec razem punkcje bo ja planowo mam miec w srode jeszcze jutro podglad.. xxx Iwcia bardzo mi przykro;( Tasia jak Ty sie 3masz?:* xxx Peonia gratuluje pecherzyka:* Marti kiedy masz wizyte?:) Martusia gratuluje maluszkow bedzie dobrze:)) xxx Milej niedzieli dla Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martusia dużo zdrowia dla maluszków trzymam kciuki za was! Sil powodzenia trzymam kciuki pozdrawiam MaBo! A mała mi zaraz ci wkleję aptekę jest w czeskim Cieszynie zaraz obok przejścia granicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
dzieki Mabo:* a Peonia Ty kupowalas chyba w aptece w kauflandzie? gdzie to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Malami w każdej aptece w Czeskim Cieszynie, jak i Ostrawie zrealizujesz bez problemu receptę :-) Naprawdę - kupowałam w kilku :-) Martusia powodzenia, wszystko będzie dobrze, jesteście w dobrych rękach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Martirybka na ovu friend forum jest dziewczyna co chce sprzedac lutinus. Ovufriend--> inv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..oparzyłam się na brzuchu gotujàcym rosołem. Tak pół łyżki chlapnęło-tak powyżej pępka 5cm a zaczerwienienie ma ok 2cm i pęcherz mi wyskoczył. Okładam zimnym ręcznikiem i pantenolem posmarowałam. Tak się przestraszyłam- mam nadzieje że wszystko ok z dzieciaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta na pewno nic się nie stanie, tylko dbaj o tą ranę, żeby się to ślimaczyć nie zaczęło. Dzięki wszystkim za kciuki. Chyba przynoszą póki co szczęście. Estradiol 2564, badanie w 9 ds, jeszcze przed 9 dawką leków, więc to jakby 8ds. W Artemidzie przyjmują w niedzielę i przyjeżdża do pacjentki jej lekarz. Więc dziś dr Z przyjechał dla mnie i dla jeszcze jednej dziewczyny i zaraz pojechał. Fajne jest, że na taką wizytę wchodzi pielęgniarka i lekarz wszystko jej dyktuje, dzięki czemu pacjenta też wszystko wie. I tak oto mogę powiedzieć, że w prawym jajniku mam jakieś 8-10 jajek (zgubiłam się przy liczeniu w pewnym momencie) - wielkość 14-16 mm. Za to lewy jajnik ruszył z kopyta. Lekarz zmierzył z 10 pęcherzyków - każdy 12-14 mm. A lekarz nie wszystkie pęcherzyki zmierzył, było też kilka mniejszych. Dziś doktor zamienił mi leki. Od wieczora będę brała 75 gonalu i 150 menopuru. Dr Z mówi, że to po to, by podnieść trochę LH. Ma nadzieję, że jajeczka nie okażą się wydmuszkami. Endometrium dziś ładne, ale tylko 8 mm, powiedział że to za mało, więc trzeba jeszcze popracować. Powiedział też, że mam się nie stresować przestymulowaniem. Swoje ważę, więc na mnie trzeba troszkę inaczej patrzeć, nie szablonowo na estradiol. Więc on ma jeszcze przyrastać. Zapytałam, co by się stało, jakby jednak doszło do przestymulowania, czy nie będzie transferu. Powiedział, że na tę chwilę nic na to nie wskazuje, by do transferu miało nie dojść :) Ogólnie bardzo miła wizyta, lekarz zadowolony. Kolejne spotkanie we wtorek, na 9 badanie krwi i na 14 do lekarza na podglądanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil super. Aneta nie stresuj sie ja tez oparzylam brzuch ale juz na poczatku 9. Miesiaca tez nadpepkiem qle goracym olejem jak mezowi kotlety smazylam. Smarowalam tribiotikiem. Dzidzi nic nie jest. Martusia gratulacje. Dzieciaczki zaraz beda z mamusia. A jedyna bakteria co moze to wywolac bada sie w 33 tc jesli maja kobieta to po porodzie dziecko i matka musza dostac leki. Buziaczki kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia wszystkiego dobrego dla Ciebie i maluszków :*wszystko będzie dobrze :* Sil widać że ta klinika ma super podejście do pacjenta, przyjeżdżają nawet w niedzielę..bardzo duzo masz jajec ;) tylko pogratulowac :)czyli punkcie masz w piątek tak jak ja crio; )o ile wszystko dobrze pójdzie. .jeszcze mnie choroba bierze :/..jak będę chora to będę mogła mieć crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martusia gratulacje! ! Trzymam kciuki abyście wszyscyvszybko do domu wrócili! MalaMi a jak Twoja stymulacja? Sil super- na pewno będą pełne :-) u mnie przy 11 dojrzałych estradiol wynosił 100 hehe- i z tego mieliśmy 6 blastusiow. MaBo co u Ciebie? Aneta biedaczko- pewnie się wystraszylas :-( Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania teraz jeszcze możesz łykać leki, jeśli coś cię bierze to lepiej weź coś silniejszego, bo potem będzie kiepsko jak się pochorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta gratuluje :) Duzo zdrowia dla dzieciaczkow. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia1983 duzo sil dla ciebie i dla maluszkow...:) maluszki silne wiec wszystko bedzie dobrze :) <> Sil super ze ladnie estradiol urósł, to pewnie bedzie duzo pecherzyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Martusia gratulacje zycze duzo zdrowka dla dzieciaczkow ☺ DOROCIAK ja też czuję jakby żebra mi się rozciagaly ale myślę ze to raczej dzieciątko się tak rozpycha☺ mi dodatkowo dokuczają w nocy łydki mimo że biorę magnez..... Sil piękny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...a bierzesz też potas czy sam magnez? Ja biorę magne b6 2x2 i do tego aspargin 3x1 (on jest właśnie z potasem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×