Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość Sunshine_111
Peonia, cudownie, że jest serduszko, i że to krwawienie, to nic groźnego! :) Dobrze by było, jakby udało Ci się jutro wyjść na tą wizytę do Gyn :) Super! Uff jaka ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje serduszka! :) trzymaj sie !! a gdzie lezysz w szpitalu? <> Martirybka gratuluje pecherzyka :) <> Sil za twoje zarodeczki oby ladnie sie dalej dzielily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia trzymaj się :) będzie dobrze!! najważniejsze ze jest serduszko:) najlepiej zadzwoń sobie rano do gyn żeby Cię przepisali na inną godzinę, bo ze szpitala Cię nie wypuszczą prędzej niz po obchodzie znając życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja tez plamilam na pocz. ciąży lekar powiedzial potem ze to przez nadzerke. Ale najważniejsze ze serduszko bije.ja bym zadzwoniła do gync. I pow. Ze musisz sie spotkać w lekarzem w trybie pilnym !! Ja tak zrobiłam i mnie przyjeli bez kolejki . A pojechalam wlasnie z plamieniami. Dzień przed ustalona wizyta serdaczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Peonia hurra! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Suuuper Peonia!! To teraz spokojnie odpoczywaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
Peonia dobrze, że wszystko się dobrze skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Pronia, ale mnie wystraszylas. Najważniejsze ze wszystko dobrze, Zadzwon do gyn tak jak dziewczyny mówią, zawsze to spokojniejsza głowa. Trzymaj sie tam o nie denerwuj sie. Wiem ze łatwo sie mówi ale chociaż spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Pronia, ale mnie wystraszylas. Najważniejsze ze wszystko dobrze, Zadzwon do gyn tak jak dziewczyny mówią, zawsze to spokojniejsza głowa. Trzymaj sie tam o nie denerwuj sie. Wiem ze łatwo sie mówi ale chociaż spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEONIA super :) gratuluję :) Sunshine ja zapomniałam ze w tym pakiecie podstawowym nie miałam mrożenia zarodków :( więc przyszła faktura na 800 zl :( Dziewczyny kciuki dalej za Wasze zarodeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie od prom a wystraszylas..naszczescie wszystko jest dobrze :) gratuluję serduszka..:D bardzo się cieszę :) trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Sil gratuluje; )ładny wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Peonia...super, teraz odpoczywaj :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie ale wcześniakom przysługują darmowe szczepienia przeciw pneumokokom i 5 w 1. To jest dla dzieci urodzonych przed 37 tc i z niską masą urodzeniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny. Dla takiej wiadomości warto sie położyć. Przełożę sobie wizytę w GC na środę. Albo jutro albo we wtorek mnie stad wypiszą. Rozmawiałam z dr i mówiła, ze mogę wyjsć stad na własne zadanie, ale jest to nieodpowiedzialne, bo plamie. Tego plamienia jest na prawdę minimalnie, ale lepiej dmuchać na zimne. Najważniejsze, ze jest serduszko. Więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że ten temat jest cały czas na tapecie, ale pozwolę sobie raz jeszcze zapytac: która z Was w ostatnim czasie kupowała w Czechach Utrogestan?? Czy zamawiałyście wcześniej i na Was czekał? W jakiej aptece w Cieszynie Czeskim?? I jaka cena za opakowanie?? Będę wdzięczna za każdą informację - najprawdopodobniej od wtorku będę musiała brac. A za Lutinus ostatnim razem w aprece w GC płaciłam 170zł za op. - masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Yeti ja w tym tygodniu bylam w Czechach...za 1 opakowanie placilam 175 koron a kupowalam w aptece dr Max w kauflandzie...noi jechalam na slepo bo nikt w tych czechach nie odbieral telefonu!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Peonia gratuluje serduszka:** teraz odpoczywaj i staraj sie nie stresowac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, jak Dr nam rozpisywał koszty, to doszedł też do kosztów za mrożenie, ale w tym momencie powiedzieliśmy mu, że w naszym przypadku to abstrakcja i wersja mega optymistyczna, i biedaczek nie mógł skończyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yety maz za 4opakowania zapłacił 127 zl można płacić w złotówkach .zamówiłam sobie telefonicznie ale w aptece powiedzieli że mają go na stanie. .Ale wiesz różnie bywa lepiej zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi proszę powiedz czy na czeską stronę przechodziłaś czy przejeżdżałaś? jak daleko jest kaufland od granicy?? czy posiadają więcej opakowań na stanie czy tylko pojedyncze sztuki - myśle że dr M przepisze mi ze 3 op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie sie w jakich godzinach w środę przyjmuje dr G? Zastanawiam sie, czy u niej nie prowadzić ciąży. Potrzebuje zaufanego lekarza, który mnie bedzie kojarzył i w każdej chwili bede mogła zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeti, dr M przepisuje zazwyczaj po 4 opakowania. Ja nigdy nie zamawiam, w kauflandzie w dr max zawsze maja na stanie. Ostatnio kupowałam 8 opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Yeti mysmy akurat byli w Bohuminie bo mamy najblizej caly czas autostrada...ja kupowalam 6 opakowan i z tego co widzialam mieli tego pelna szuflade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Peonia dr G w srode jest od 8 bodajze do 12stej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Udało mi się dodzwonić. Oczywiście zamówiłam. Zatem we wtorek mamy wycieczkę do Czech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie: przed crio ile brałyscie fragmin?? 1 opakowanie - 10 zastrzyków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia gratuluję serduszka teraz już spokojnie leż i odpoczywaj w środę jest chyba dr Piekarz ja u niej prowadziłam ciążę i jestem bardzo zadowolona pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×