Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za Tobą....

Polecane posty

Gość gość
:D ja wiem, że trudno, wam posiadaczom niebieskich loginów pojąć ten fakt, ale nie każdy rejestruje się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co pozamiatał??? Chyba swoje gówno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
No oczywiście a dodatkowo jeszcze zaglądasz tutaj raz na dwa miesiące Oczywiście jesteś obiektywny i nie masz swoich sympatii i antypatii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakiś zamiatacz kolekcjoner wygląda że niegroźny zboczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Nie wyzywaj bo dostaniesz w ryja i pójdziesz z płaczem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe. Dobre:) Jak zwykle proponujesz insraj. To ci opowiem jak z tym zboczkiem było. On cię zrobił po prostu. Po pijoku ruchał innych zboczkòw w dupę którzy za dużo kniaziowskiego pod gs-owskim sklepem wypili i usnęli w rowie. Nie przepuszczał żadnej okazji. Raz wrócił do domu i zasiadł do obiadu. A że zupa była za słona to usadził twojej starej kopa w dupę trzewikiem na którym było jeszcze nasienie. I tak powstałaś nedzna kreaturo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzień dobry, to gdzie baraniemyślisz że w tłumie to nie musisz? kultury trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idioci wyrzucaja niebieskich a potem sami nie rozkrecaja tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa jeszcze jeden cap. Tym razem rzecznik niebieskich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu rozkręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie?? Co??? Spokój wreszcie. Trolle wróciły do domów ze szkoły. Matka zabrała telefon;) Spokój.... Cisza..... Aaaa... I wreszcie przemówił głos rozsadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą gościu. Nie chce szukać mi się godziny:) Ona jest jedną jedyna. Okaz muzealny. Ideał kobiecości. Piękna. Tęsknię do niej bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lubię Cię bardzo?? Nie mogę? Zabronisz mi? Może jesteś kimś ważnym dla mnie?? Zawsze mi mowilaś żebym drugiego dna nie szukał. Czemu Ty szukasz??? Nie możemy po prostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary... z kobietami nie ma tak łatwo i prosto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niektórymi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakimi kobietami nie jest prostooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem rozwinąć że pogadać po prostu można. Nie wiem czy jest prosto czy nie. Jedną Ją tu poznałem i nie chcę innej. Chcę Ją przytulić teraz. Mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabronię, ale nie mam zamiaru uczestniczyć w czymś w czym nie mam ochoty. Nie będę narażać na kłopoty ani siebie ani swojej rodziny. Dobrze wiesz jak jest. Gdybym była dla Ciebie tak ważna jak piszesz sam byś na to wpadł. Prosiłam Cię tylko o jedno, a Ty nie potrafiłeś mojej prośby spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiladyK
Tęsknię za Tobą .Bądź wreszcie dzisiaj bo obiecałeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ważna dla mnie. Nie chcę narażać ani Ciebie ani nikogo z Twojego otoczenia. W szczególności rodziny. Nie wiem jak mam to wyrazić teraz. Po prostu nie mogę zapomnieć o Tobie. Dobrze wiesz że nie chcę nic burzyć. Czy nie moglibyśmy czasami normalnie, po prostu pogadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu....gorąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz o tym??? Czy odczułaś to kiedykolwiek?? Możesz pluć na mnie i wyzywać. Co chcesz tylko. Zbyt bardzo Cię lubię. Może i nawet więcej. Jesteś. Taka. Inna, nie do opisania słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Normalnie czasem porozmawiać mogliśmy. Dokładnie o to Cię prosiłam. Tylko tyle między nami mogło być, normalna znajomość, bez żadnych podtekstów, wyznań itp. Nie mam zamiaru ryzykować, że komuś z mojego lub Twojego otoczenia, któraś z Twoich wiadomości wpadnie w ręce. Myślisz, że wtedy pomogłyby jakiekolwiek tłumaczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne nie pomogłyby. Chcę z Tobą rozmawiać. Pisać z Tobą. Obiecuję. Bez podtekstów. Jak z siostra:) Dobrze??? Tęsknię cholernie za Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plucie i wyzwiska to nie mój poziom. Może jednak chodziło Ci o kogoś innego, a niektóre szczegóły to tylko śmieszny zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już przynajmniej dwa razy to obiecywałeś. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?? Straciłam do Ciebie zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, turlaj się sama suko🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem:( Że straciłaś. I już nigdy nie pogadamy?? Popiszemy wspólnie?? A mogę Ci obiecać?? Ten trzeci ostatni raz?? Proszę..... zgodź się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:14 Żebym cie szmaciarzu dostał w swoje ręce. Wyjazd stąd!!!! Tak słyszałeś w dzieciństwie jak twój ojciec do matki mówił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc 22:00 Kolorowych snòw. Śpij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×