Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tęsknię za Tobą....

Polecane posty

Gość
Uszanujcie to, że ktoś tęskni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem oszukany przez osobę która posłużyła się nie swoim zdjęciem, ukryła swój stan cywilny i na koniec okazało się że oszukuje w ten sposób innych. Kiedy domysliłem się i napisałem na majla( miala w stopce) z innego adresu, okazało się że robi to samo " komuś innemu" Osoba ta wysłała fałszywe zdjęcia. Zapewniała że jest wolna. Młodsza niż w rzeczywistości. I to sporo. I to wcale nie jest jedyny tu taki przypadek. Tu nie chodzi o to, by podawać nicki i urządzać polowanie na czarownice. Nie jestem nikim z tych trzech ale mając na uwadze swoje doświadczenia , wiem że nic nie jest zerojedynkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maruś wyłudzaczu zdjęć, kłamco, hipokryto spierd/alaj na Arkę odb/ty ciotek pucować Dla każdej inny projekt na prv robiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
No udowodnisz mi to wreszcie czy będziesz tak pluł sobie po brodzie tylko ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wyjdz na powietzre :))polecam rowniez meliske:))) z wielkim szacunkiem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała żeby to było do mnie :-( ale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Kusza oddałem Ci się za milczenie :O Zdradziłaś mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Żałosne jest że wyzywacie tego naja, koke czy kojota a wiecie tyle ile wyczytacie na forum. Dziewice orleańskie na kilku projektach non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Wiesz przecież że ja jestem nieśmiały :( Nie umiem tak jęczeć przy obcych a wtedy - pamiętasz- nie znaliśmy nawet swoich imion :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
9.40.ktora cie okłamała na temat stanu cywilnego albo posługiwała sie fałsywym zdjęciem??albo piszesz konktety albo skoncz pieprzyć takie bzdury bo w zyciu w to nie uwierzę że są takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy są przebiegli jak chcą coś osiągnąć ale nie zdają sobie sprawy z tego że rania innych. Gdzie się podziała szczerość? dlaczego ludzie nie potrafią zacząć szczerością i prawdą? ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Ruszyło mnie sumienie :( Muszę chyba Wam wyznać że byłem razem z R. Petru szkolony w rosyjskim GRU . Jego szkolili w sprawach gospodarczych i ekonomicznych a ja miałem uwodzić nieświadome bogobojne polki :( Petru był dobry bo namówił sporo Was na kredyt w frankach a ja niestety za dobry agent nie byłem bo raptem może z dwie trzy kobiety uwiodłem :( I to jeszcze przypadkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy mailuje z każdą z forum. Podrywał Muchę, z innego nicku zarywała do niego Szamberium po Wilku. Żonka wie o twojej działalności? Nagie zdjęcia Imperium widziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się napiszecie dyskredytujecie takich Najów, Koków czy Kusz a oni jak widać śmieja wam się w twarz. Żartują i bawią się wami. I kto tutaj wychodzi na idiote? Powtarzacie utarte czesto wymyslone hixtorie na ich temat i oni to wiedza dlatego po prostu was wyśmiewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
To prawda mailuje z każda :( Ale najbardziej brakuje mi Ciebie :( Byłaś najlepsza i piękniejsza 😴 Wszyscy to potwierdzili 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio. Nie odpowiem. Bo i co z tego będę miał? Wątpliwą satysfakcję że rzucą się do jednego z jej trzech znanych mi loginów? A pisała rownież na orendżu. Nie. Nie o to chodzi. Tu niestety są takie kobiety ale są też fantastyczne kobiety. Jest równowaga. Nie zgadzam się tylko na retorykę w stylu :" na tym forum wszyscy faceci są zli a kobiety dobre", bo oboje wiemy że to klamliwa propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinieneś zdradzić te loginy żeby uchronić innych. Ale to Twoja decyzja. Zarówno faceci jak i kobiety na tym forum nie są do końca szczerzy niektórzy robią to z premedytacją a niektórzy nieświadomie pod wpływem chwili i samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
10.32.Nie można nikogo oceniać na podstawie durnego forum.Generalizowanie i wrzucanie całego męskiego gatunku też jest durne acz nie twierdze ze zarowno jak wsrod kobiet tak wsrod mezczyzn są ludzie "zli"czyli tacy ktorzy nie mają odrobiny sumienia ,empatii czy dibrej woli w sobie,czyhający na cudze życie czy ludzką krzywdę.Znam conajmniej dwa takie przypadki jedna to kobieta drugi to facet oboje trzymają wspolny front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium na nicku Red Leeleoo Inessa Kobieta z Wachlarzem Koke, Amstaf, Lalkarz, Black Silver co nick to inna osobowość:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autor się zmył i nie dowiem się czy to za mną tęskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Mogę podać przykład..tylko dam sobie głowe sciąć ze polecą gromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
Masz tutaj przynajmniej jeden błąd gościu 1116 😴 Słaby z Ciebie detektyw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocenianie ludzi przychodzi latwo,skupiaja sie na pozorach! My ludzie myslimy ze wiemy wszystko o danym czlowieku? nic bardziej mylnego !?Czlowiek jest i pozostanie wielka tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu temat dla paranoików. Idźcie do psychola. To nie o was wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×