Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Polecamy

Najtańszy sklep RTV AGD w Polsce

Polecane posty

Gość mama89
Taniej od Allegro polecam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina79
Wygrałam pralkę za 5 zł polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena69
Wolę niż Allegro bo jest o wiele taniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamcie
Każdy wygrywa aukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi33
Tak każdy wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholiczka69
Polecam wygrałam iPhone 7 za 219 zł.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blachara33
Wygrałam kominek za 5 zł przyda się na zimę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia996
ja polecam sferis, mają naprawdę niskie ceny i przemiłych sprzedawców :> od biedy może być też euro, ale u mnie w galerii w euro śmierdzi okropnie, więc rzadko tam wchodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mink
Sprzęt RTV i AGD można kupić o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych, wystarczy poszukać w Internecie. Na porównywarce cenowej Co-Za-Cena można znaleźć wiele okazji. Warto zajrzeć tam po lodówkę, kuchenkę, czy inne potrzebne rzeczy. Podrzucam link dla zainteresowanych ;) http://www.cozacena.pl/sprzet-agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarroo
Jak dla mnie fajny cenowo jest sferis, bardzo często robię u nich zakupy, chodzi też mi o obsługę która zawsze wszystko wytłumaczy a w euro to bywa różnie, chyba że w innych miastach jest inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam sprzęt agd oraz rtv z USA w tamtejszych sklepach internetowych, a konkretnie za pośrednictwem www.WszystkozAmeryki.com mogę polecić, przesyłka bezpieczna i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałem się na zakup używanego sprzętu znalazłem genialne miejsce http://komis-techniczny-wroclaw.pl/ sprzęt w dobrej jakości w fajnej cenie w 100% sprawny kupiłem lodówkę, pralkę i suszarkę i teraz mam wszystko co niezbędne w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy bogaty wybór szybkich i darmowych pożyczek od 100zł do 200.000zł. Wybierz określoną pożyczkę, wypełnij darmowy wniosek o kredyt i czekaj na przelew! Wszystko załatwisz szybko i sprawnie przez internet wygodnie w domu a pieniądze otrzymasz w 30min na swoje Konto http://kredyty.bezbik.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakiś czas temu zamawiałam do kuchni cały sprzęt agd w sferisie i wszystko na raty 0%, jak najbardziej mogę polecić zarówno sprzęt jak i kwestie rat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celeano
To zależy od aktualnej oferty. Ja ostatnio zamawiałam do firmy chłodziarki do wina marki Liebherr to naszukałam się długo, ale przyznaję, że warto było zapłacić co do grosza, bo są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olania
Bardzo często korzystam z rat 0%, wolę gotówkę zachować na inne potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabieniczka
ja nie wierze w te licytacje, masa ludzi traci na tym kase chyba. zreszta gdyby bylo inaczej, to chyba byscie tak nie reklamowali, tylko sami korzystali:) ja uwazam, ze najtanszym sklepem jest (zazwyczaj) media expert. ostatnio kupowalam konsole i fife 18 do tego i wyszlam zadowolona, bo jak patrzylam w necie, to biorac pod uwage, ze to nowka sztuka z gwarancja itp, to niezle wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne promocje są na media expert :) teraz można kupić zmywarkę siemens w promocji. Wczoraj zamówiliśmy z mężem i wypełniłam formularz w necie, dzięki temu dostaniemy Finish Quantum na rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
Też mogę polecić sferis, ostatnio dla synka zamawiałam prezent na mikołaja, wszystko zgodne z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszy zależy pewnie do czego. Ja ostanio w media expercie brałem konsolę i kilka gier w tym nową fifę bo mieli najtaniej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz taniej konsolę osobno w ME masz za 999 chyba i fifę do tego sobie weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.tanielicytacje24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo opłaca się kupować sprzęt elektroniczny w www.sklep.polbit.com. Od dawna już znam ten sklep, nigdy nie miałam problemu z zakupami w nim. Ogólnie sklep posiada w asortymencie wiele rzeczy, ale głównie są to komputery poleasingowe i tani sprzęt elektroniczny. Dobre ceny sprawiają, ze już nie raz dokonywałam tam zakupów, poza tym bardzo przyjemna obsługa i dobry kontakt. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo opłaca się kupować sprzęt elektroniczny w www.sklep.polbit.com. Od dawna już znam ten sklep, nigdy nie miałam problemu z zakupami w nim. Ogólnie sklep posiada w asortymencie wiele rzeczy, ale głównie są to komputery poleasingowe i tani sprzęt elektroniczny. Dobre ceny sprawiają, ze już nie raz dokonywałam tam zakupów, poza tym bardzo przyjemna obsługa i dobry kontakt. Polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwa
Bardzo często mają fajne promocje w sferisie z których korzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×