Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Polecamy

Najtańszy sklep RTV AGD w Polsce

Polecane posty

Gość gość
Trochę się ostatnio rozglądałam za sprzętem RTV. Trafiłam na stronę www.wndcomp.pl i mogę ich polecić również wam. Mają szeroki wybór sprzętu RTV i AGD w dobrych cenach. Sprzęt oferowany przez nich jest naprawdę wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikiiii
MediaExpert jest niezły bo mają dość często fajne promki i nie robią trików z zawyżaniem ceny a później niby promocja sama tak fajnie trafiłam na dobrą promocję kamerki sportowej z frimy Lamax czy telewizor LG na święta tak więc mogę polecić sklep promocje itd :PDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolunka
Satrun i sferisie ostatnio były dostępne fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszy na co dzień może nie, ale mają super oferty co jakiś czas i da się wyrwać fajny sprzęt taniej o kilkadziesiąt albo kilkaset złotych. sklep nazywa sie Matrixmedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupowałam kamerę sportową Lamax x7.1 to mediaexpert miał najlepszą cenę i to spora różnica była więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to są na przykład promocje, bo nie umiem teraz trafić na nic tam. Jakieś cykliczne? Ceny są raczej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszeek
polecam sferis, mają naprawdę niskie ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie sprawdź na www.Bravis.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór sprzętu rtv i nie tylko do domu w niższej cenie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrupek11
My najczęściej kupujemy w https://matrixmedia.pl. Nie musimy się martwić transportem, bo za darmo jest. Do tego jest możliwość płatności w ratach 0%. Jak dotąd jesteśmy zadowoleni. Często też mają znacznie szerszy wybór, niż pozostałe sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.sklep.polbit.com, maja bardzo fajne komputery po przystępnych cenach. Ja i mój mąż kupiliśmy sobie po jednym, jestem bardzo zadowolona z wyboru zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić także na www.Bravis.pl gdzie faktycznie jest taniej, do tego szeroki asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do niewielkiej galerii handlowej potrzebowaliśmy niedawno systemu nadawania komunikatów radiowęzłowych (informacje o promocjach, inne) oraz dość dużej ścianki wideowall 4x4. Całe wykonanie spadło na Panów z www.uchwytyekranyprojektory.pl. Szkolenia doszły pracowników, bardzo konkretne. Ogólnie wszystko działa i inwestycja jest wysoko oceniana przez zarząd, dlatego zostawiam kontakt, bo długo szukaliśmy tej konkretnej ekipy akurat. Mamy jako zarządca kilka innych galerii dużo bardziej pokaźnych dlatego przy nowym budżecie jaki właśnie jest ustalany całe AV będą robić także oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robito
Jeśli chodzi o sprzęt do tv to polecam stronę davbol.pl mają odbry jakościowo tak jak cenowo sprzęt. Sam kupiłem antenę kierunkową i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że najlepszy sklep to media expert , bardzo często robię tam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena musi równać się także jakości danego sprzętu, mi znajoma polecała sklep www.Ferguson.pl i faktycznie warto bo można kupić wiele rzeczy taniej za rozsądna cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre sprzęty RTV i AGD można znaleźć na portalu z ogłoszeniami - www.Comercia.pl - można znaleźć prawdziwe dobre okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
media expert najlepszy :) tanio i wybór jak nigdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep www.Ferguson.pl bardzo profesjonalne podejście do klienta i do tego szereg promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem pewna że to będzie media expert :) i dodatku często mają fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorelka
Jak szukam sprzetu elektronicznego to nie szukam najtanszego sklepu, tylko szukam konkretnego produktu w jak najnizszej cenie :) Na https://kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/rtv/telewizory/ mozna znalezc tane telewizory. Jestem swiezo po zakupie i ciesze sie, ze zaoszczedzilam troche kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę Was, tylko i wyłącznie media expert ;) ciągle mają jakieś promocje i w ogóle jest bardzo korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×