Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie emerytury maja wasi rodzice ?

Polecane posty

Gość gość
Te emerytury w PL są zbyt wysokie. Do tego emeryci żyją za długo i okupują mieszkania tak potrzebne nam młodym do założenia rodziny. Kto to widział żeby emeryt dostawał 3.000 za nic nie robienie. Siedzi toto, żyje w nieskończoność, pierdzi w stołek, żre i pije a wszystko za naszą krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci sobie zapracowali na emeryture, fakt iz rzad rozp******il te pieniadze to nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojciec zapieprzal cale zycie na gospodarce xx no ale na siebie i rodzinę zapieprzał, do wspólnego wora jak my wszyscy nie płacił, krus jakiś śmieszny pieniądz chyba 40 zł na kwartał, to z czego chce mieć emeryturę??? jak zusu nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wam tak szkoda tych emerytów to oddajcie im swoje 500plus. W czy problem? pisze tu jedna ze ma dzieci ale wolałaby aby rząd dał emerytom.... no to NIE BIERZ TYCH PIENIĘDZY. bo piszesz ze lepiej jakby na nich poszło ale kasę zarabiasz :O żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu powyzej pomagam emerytom, ktorzy mieszkaja w tym samym bloku co ja. Dziele sie obiadem, doloze do lekarstw. Co ty mozesz o tym wiedziec?? Jestes taka pewna, ze za X lat sama nie bedziesz miala co do garnka wlozyc, bo emerytura bedzie glodowa? Teraz sie nad tym nie zastanawiasz. Pieniadze z 500 + przydaja sie bardziej emerytom, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama ma niecale 900 zl i mojego 30 letniego brata na utrzymaniu , obydwoje maja do mnie wielki zal i czuja niesmak ze im nie wysylam pieniedzy nie robie oplat i nie daje na podstawowe rzeczy - przeciez dobrze z mezem finansowo stoimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;31 I bardzo dobrze robisz. Braciszkowi to pewnie raczki do.d**y przyrosly. A jak matka sie na to godzi to niech nie placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:31 jak mozna 2 osoby za 900zl utrzymac??? swoja droga jesli dobrze zarabiasz moglabys pomoc mamie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama skonczyla pracowac jak miala 50 lat i od tamtej pory zadna praca jej nie podchodzi chociaz jest zupelnie zdrowa, moj brat przez 30 lat nie przepracowal ani jednego dnia , mieszka z nia utrzymywali sie z renty po ojcu i mopsu , ja wyprowadzilam sie po maturze, aby dalej sie uczyc i utrzymac sprzatalam mylam kible kelnerowalam , pilnowalam dzieci a jedyna osoba jaka mi pomagala podrzucila czasem 10-20 zl i wspierala byla moja babcia . Teraz moja matka w koncu mogladostac swoja emeryture a ze brat z nia mieszka to chyba on powinien zarobic na polowe oplat i zarcie a nie ja mam im dawac , mam swoja rodzine i swoje dzieci w ktore inwestuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:41 Ale z jakiej racji dziewczyna ma utrzymywać brata lesera? Jej matka tak sobie pozwala to niech sobie radzi. Dziewczyna ma swoja rodzine i nie ma obowiazku pomagac leniwemu braciszkowi i matce. Ja bym w takiej sytuacji nie dala grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 i 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje 26 lat, maz ponad 30, do emerytury mam jeszcze 20 lat. Wychowujemy 2 dzieci, jedno na studiach, drugie w technikum, nie dostalismy 500 +. Natomiast mamy sasiadow - jeden gornik, drugi policjant, ktory UWAGA pracowal az 15 Lat. Mlodzi faceci a od lat siedza w domach. Co za chory kraj, ale coz, w takim sie urodzilam i w takim umre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17,33 a niby z jakiej racji ty masz im pomagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie nie wiem jakie emerytury maja moi rodzice. Mama chyba 1300 zl. Tato troche wiecej, ale mieszkaja osobno i kazde zyje na swoj rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja Mama ma 51lat. do emerytuty jeszcze 13... kiepsko z nia i nie wiem czy dane jej bedzie odpoczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem samotna matka jeszcze przed wzmiankami o 500+ kazalam wyprowadzic sie ojcu dzieci Nie pracuję. Jestem z zawodu inżynierem. Mam 2x 500 pln i alimenty od ojca dzieci (choc placi jego matka :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci maja wszystko co trzeba bo dobrze gospodaruje sie pieniedzmi nie maja tylko ojca... ale co to za ojciec co sie dziecmi w zaden sposob nie interesuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma nieco ponad 700 zł. Owszem, jest minimalna emerytura, ale ZUS może obliczyć emeryturę niższą od najniższej. Taką moja mama dostała informację jak przyznano jej emeryturę. 20 lat pracy, 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez pomocy rodziny emeryt nie przezyje. Szkoda mi staruch babcinek pod sklepem, ktore probuja sprzedac zwiedniete marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - tylko 20 lat pracy to i tak dobrze, a 3 dzieci to wuj kogo to obchodzi, napieprzyła to sama sobie i to jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat pracy, gdzie inni mają po 40 lat pracy albo ponad, to ona połowę życia przeleżała w domu i jeszcze jej źle. To teraz ją utrzymuj jak miała do 20 lat obiadki podsuwane pod gębę, inne dzieci z kluczem na szyi chodziły i bez obiadów, bo matki pracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma już przepracowane 41 lat przepracowane za 1900 zł i jeszcze cholerne pisowce nie chcą jej puścić na emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice mają emerytury resortowe i należą im się, ponieważ w trudnych czasach stali po stronie ładu i porządku. Tato był (jest, bo w stanie spoczynku) pułkownikiem, a mama wykonywała pracę administracyjną, ale wynagrodzenie miała gdy odchodziła równe wynagrodzeniu majora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:02 Trochę masz przestarzale info kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice maja lacznie 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest oburzające, co czytam. Któraś tam pisała, że jej mama ma 40 lat i 5 tysięcy zł emerytury, a niektórzy po 40 latach pracy mają 650 zł. Te emerytury górników i mundurowych, którzy po 15 latach mają emerytury równe średniemu wynagrodzeniu, a drugie tyle sobie jeszcze dorobią, bo sa w wieku, gdy spokojnie mogą pracować. Moja mama ma emeryturę po ojcu ponad 2 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolnicy mają ok 1000zł w dodatku wszędzie muszą dojechać do sklepu urzędu lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwalcie sie od gornikow. ono codziennie narazali swoje zycie zjezdzajac w dol. nigdy bie wiadomo czy wyjada na powierzchnie. ich zony mogly zosrac wdowami zawsze. moj dziadek gornik ma 3 tys emerytury i uwazam ze to malo za taka prace. ma tez pylice pluc chorobe zawodowa. przyjchal na slask w wieku 17 lat aby podjac prace na kopalni. wasi tez mogli dupska ruszyc.. 3 tys na ceny w tym kraju to malo. uwazam ze kazdy tyle powinien miec a gornik dwa razy tyle. ile byscie chcialy zeby gornik mial? 1500? to same sobie zjezdzajcie frajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×