Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladona

WWA kurs konwersacyjny angielskiego

Polecane posty

Hejj, nie wiem czy ktoś w dzisiejszych czasach nie umie jeszcze angielskiego, ja nigdy nie chodziłam na zajęcia a jak chodziłam to na takie żeby się prześliznąć i nic z nich nie wyniosłam. Obecnie angielski rozumiem, znam zasady jako tako, wiem jak coś napisać. Ale wstydzę się mówić przede wszystkim, a poza tym, że jestem samoukiem - chodzi o nie do końca poznaną gramatykę. Dlatego zależy mi na jakimś porządnym kursie konwersacyjnym, gdzie będą ludzie z serduchem do nauki, żeby mi to pomóc wszystko poukładać pod kopułką :) liczę na sprawdzone z doświadczenia namiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkojarzona290
oj uwierz, zwłaszcza w małych miejscowościach nie ma takiego rozpowrzechnionego przekonania że angielski trzeba znać. a samouk i tak przecież lepszy bo się zwyczajnie dogada niż żeby nie umieć ani be ani me. moja koleżanka namawiała mnie jakiś czas temu na naukę w skrivanku i odmówiłam bo nie chciałam z nią - bo jak się ma kogoś takiego znajomego to wstyd większy i skoro Ty się wstydzisz to na pewno wiesz o czym mówię :) później pomyślałam, że można to na pewno jakoś grupami na pewno rozdzielić czy coś i zdecydowałam się i jestem bardzo zadowolona :) pójdź tak żeby dowiedziec się organizacyjnie to sama zobaczysz jaka jest fajna atmosfera tam i dlatego nauka nie jest jakimś przykrym obowiązkiem dzięki temu. tak łatwiej wszystko jakby samoistnie do głowy przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×