Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GinącyGatunekMęzczyzny

z Chęcia Poznam Kobiete z wartosciami charakterem

Polecane posty

dobrze rozumiem kobiety dlatego teraz chciałbym zadać kluczowe pytania po 1 kiedy mógłbym porozmawiać z Tobą np skype czy tez przez telefon ?może to zabrzmi zbyt otwarcie jak na początek ale kobieta która byłaby w stanie oddać w pełni pełni ciałem dusza i sercem jednemu mężczyźnie byłaby dla mnie idealna nie testuje kobiet wiem czego chce i nie szukam Pań które chcą się sprawdzać lub już się sprawdzały ... szukam osoby z którą mam wspólne tematy do rozmów i nie tylko-najlepiej osoba wierząca .co prawda nie oczekuje natychmiastowego efektu ja tylko pisze czego pragnie moje serce -jestem otwarty może za bardzo ale ok zaczynać od przyjaźni fajna sprawa wszystko przychodzi z czasem... nie spiesz się jeśli chcesz napisz z miłą chęcią Cię poznam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mhy..chłopy dawno temu wyginęły, a mężczyzn ze świecą szukać, co z tego, że szukasz , jak sam tego "charakteru" i "wartości" pewnie nie posiadasz, szukając jej tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś mhy..chłopy dawno temu wyginęły, a mężczyzn ze świecą szukać, co z tego, że szukasz , jak sam tego "charakteru" i "wartości" pewnie nie posiadasz, szukając jej tutaj? powiem tak każde miejsce jest dobre nie znam tu nikogo oceniasz mnie a na jakiej podstawie idź dziecko lepiej do szkoły i nie prowokuj mnie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×