Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Anex Sport to dobry wybór wozka ???

Polecane posty

Gość gość

Jestem w trakcie wyboru wózka. Bardzo mi się podoba Anex Sport ale nie wiem czy to dobry wybór. A może jakiś inny ??? POMOCY BO ZWARIUJE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z wozka tylko sa wadliwe adaptery do fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada spoko, ale...na fotkach gondola wyglada na dosyc mala...nie wiem kiedy rodzisz, jak za niedlugo, a trafi Ci sie spora dzidzia np jak moja ktora ma 3,5 mc i wazy 7,5kg, a waga urodzeniowa to 4kg:)- ja mam dosyc duza gondole, a sie zastanawiam czy maly w tych wszystkich spiworkach, zime objezdzi- o grozo ;) tzn moze sie po prostu nie zmiescic;) wózek powinnien mies duze pompowane kola, amortyzatory- ale to pewnie juz standard:) fajna jest przekladana raczka- mozna sie oczywiscie obejsc i bez niej, ale sie przydaje :) szczegolnie gdy ma sie wertepy na chodniku, spacer w parku po wybojach i/lub swiecace w oczy slonce :) na wyglad i opis na stronce- bym kupila...ale chcetnie bym go sprawdzila w realu, w jakims sklepie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przyjemność użytkować ten wózek od prawie roku. W gondoli mój syn jeździł prawie 7 miesięcy . Ogromna gondola. A teraz używamy spacerówki i wszystko ok :) co do adapterów to nie miałam żadnych problemów . Kupiłam komplet 3w1 wiec adaptery były już w komplecie. Wpinały i wypinały się bez problemu. Jeśli zdecydujesz się na ten wózek napewno nie będziesz żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybór wózka był trudny ale zdecydowałam sie na ten model. Jest fajny i bezawaryjny . Myślę że to bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła reklama. Sama sobie piszesz te posty??? Polecam BabyActive Ballerina Style ;) Szczególnie na porę zimową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz że to reklama. Ja też nie wiedziałam jaki wybrać wózek i na wielu forach prosiłam o pomoc w wyborze . Ja wiem że to nasz tylko wybór ale zawsze można tu liczyć na dobrą podpowiedz. Kochana ja mam ten wózek i myślę że to był dobry zakup. Wózek jest bezawaryjny a jeździmy często po lasach . Ja go nie reklamuję ja go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że dobry wybór . Polski na polskich cześciach. W razie jakiej kolwiek awarii nie ma problemu z naprawą. Gwarancja 2 letnia . Ładna kolorystyka i dobre materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze dobry :-) kupilam go 6 mies temu . Jak narazie sprawdza sie ok. Zaraz bede przekladać dziecko do spacerówki. Z gondoli jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reeeeeklama która przewija sie od jakiegoś juz czasu.Wózek niestety badziewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama reklamą a ja wozek polecam . Jest świetny i napewno nie żałuję że go mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badziewne to są Tutki i Tako. Do Anexa nic nie mam. Jeden z ładniejszych i lepszych polskich wózków, ba bardzo fajną amortyzację. Ja go polecę każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jestem zadowolona ze swojego Anexa , a ktoś pisze czy to dobry wybór to czemu mam go nie polecić reklamując go. Ja kupiłam Anexa Sporta właśnie czytając opinie i jestem mega zadowolona. Przyszła mamo gorąco polecam ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja za reklamuje ten model. POLECAM ANEX SPORT. Wózek świetnie się prezentuję a jeszcze lepiej prowadzi . To naprawdę dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam aby był jak to jeden gość napisał "badziewny" Wózek jeździ bez zarzutu . Zwrotny z kołami pompowanymi łatwo się podbija pod krawężniki. Mało miejsca zajmuję w samochodzie . Anex Sport to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze bardzo dobry wybór. Fajny wózek. Anex Sport mam i jestem zadowolano z mojego wyboru i wozka. Dobrze sie prowadzi i łatwo składa. Ładna kolorystyka tkanin. Jakość materiałów wysoka. Impregnat i filtry UV. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że dobrze wybrałam i jestem z Anexa zadowolona. Zwłaszcza z łatwości obsługi oraz fajnej amortyzacji. Mamusie ja polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kąd ludzie biorą opinie ,że wózek badziewny. Przecież jeździ nim tyle mam -jestem jedną z nich i nie zauważyłam, żadnych problemów z wózkiem. Powiem więcej jeździ się super. Wejdźcie sobie na grupę Anexa na Fejsie, tam są prawdziwe opinie i fotki mam z użytkowania tych wózków. Nie ma tam wpisów ,że wózek badziewny! Ja go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie czy Anex Sport to dobry wybór ja też użytkowując go nie mam zastrzeżeń. Czemu zaraz reklama ktoś pyta to odpowiadam. Jestem bardzo zadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania ,że Anex jest ok . Dla mnie jeden z ładniejszych "klasyków". nie mam najmniejszych problemów z tym wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadawałam sobie to samo pytanie odnośnie Anex Sporta. Wkońcu sie zdecydowałam i nie żałuję tej decyzji. Wózek super. Sprawdza sie rewelacyjnie w każdym terenie. Jest wygodny i komfortowy. Lekko sie składa i rozkłada. Wózek godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Anexa Crossa. To najnowszy model. Zobaczcie sobie go na żywo jest piękny:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem świetny wybór. Wózek bardzo fajny i dobry jakościowo. Anex Sport ma bardzo dobrą amortyzacje a to jest ważne dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobry to sama stwierdzisz jak go kupisz i bedziesz użytkowac. Ja jestem zadowolona i nie mogę powiedziec złego słowa na ten model. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jaki spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex bardzo fajny wozek. Lekki i zgrabny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało tu juz napisaly dziewczyny ze badziew.Krzywy,problemy z kołami,teraz bujaja sie po serwisach,nie majac wózka. Nie dajcie sie nabrac.Jezeli by był taki super nie trzeba było by tak na chama reklamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięźkie pytanie bo wybór dobry ale nowy model Anexa Cross dla mnie jeszcze lepszy wybór. Ma niesamowity wygląd i wykonanie. Trzeba go zobaczyć na żywo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy go kupiwałam to sklep miał mnistwo zamowień na ten model. Ja też czekałam prawie miesiąc. Wiec nie wiem dlaczego ktos pisze ze to reklamy itd. Dla mnie wózek super. Lekko sie prowadzi. Nie mam żadnych problemów z kołami. Ani z niczym innym. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych to badziew a dla innych super wózek. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy. Wózek fajny i godny polecenia. Anex Sport ładnie wygląda i dobrze sie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×