Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Anex Sport to dobry wybór wozka ???

Polecane posty

Gość gość
Dobrze ,że go reklamują bo fajny wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post z FB **** Czy wasi przedstawiciele mogą przestac spamowac po forach o wózkach? To jest juz tak nachalne, a reklama tak nieudolna, ze poziom irytacji użytkowników zaczyna sięgać zenitu. Pozdrawiam. Anex Baby Anex Baby Dziękujemy za informację. Nasze specjalisty zauważą na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardzie. Anexa używam od ponad 5 mieś. A wiec juž mogę się co nie co wypiwiedzieć. Powiem tak. Mialam problem z kołami które wpadały w wibrację. Problem zgłosiłam do serwisu Anex Sport. Koła w ciągu 2 dni zostały wymienione na nowe. Serwis pierwsza klasa . Szybko i bez problemu. A wózek ogólnie bardzo fajny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wybór bardzo trafny i nie żałuję, że wybrałam ten model wózka. Fajna, duża gondolka i bardzo fajne warunki jezdne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę sympatyczny i funkcjonalny wózek. Synek jeździ w spacerówce w kombinezonie mając półtora roczku i miejsca nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z ładniejszych polskich wózków i fajny jakościowo. Moim zdaniem warto zainwestować w ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wózek bardzo fajny. Kupiliśmy go już miesiąc temu i teraz czekamy na synka :-) moja sąsiadka ma właśnie model Anex Sport i bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Sport od ośmiu miesięcy spisuje się bez zarzutu:) Mam kolorek granatowo-biały . Jestem zadowolony więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój Anex też spisuje się bez zarzutu. Właśnie wróciliśmy z gór i dawał radę nawet po dużym śniegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej dobry wybór. Wybierałam z pośród wielu ale model Anex Sport od razu wpadł mi w oko i użytkowanie go to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam:) solidny i funkcjonalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy wózek w kwocie około 2000. Ładny, bezawaryjny i bardzo funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu takiego wózka nie widziałam. Pewnie jakiś syf dla biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wózek a nie syf. Używam go od roku . Gondola prawie 7 mies a spacerówką mam nadzieje ze do końca bo nie chce kupować innego wózka. Ten spełnia moje oczekiwania. Mały po złożeniu , lekki i bardzo zwrotny. A mój synek uwielbia w nim spacery. Bywa nawet tak że i w domku spi w nim :-) ja osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje zdanie :) Jedni piszą że nie fajny wózek a drudzy że rewelacja. Jakieś 4 miesiące temu też szukałam wózka. Czytałam dużo opinii na temat róznych wózków. Faktycznie o Anex i o Adamex było najwięcej. Zaczęłam porównywać oba modele. Bardzo podobne do siebie z tym że Anex ma regulowane zawieszenie i podkreślam moim zdaniem ładniejszą spacerówkę. Tu czasami strach opisać swoje zdanie bo zaraz człowieka z hejtują. Dlatego Ja sie zdecydowałam na Anex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje zdanie :) Jedni piszą że nie fajny wózek a drudzy że rewelacja. Jakieś 4 miesiące temu też szukałam wózka. Czytałam dużo opinii na temat róznych wózków. Faktycznie o Anex i o Adamex było najwięcej. Zaczęłam porównywać oba modele. Bardzo podobne do siebie z tym że Anex ma regulowane zawieszenie i podkreślam moim zdaniem ładniejszą spacerówkę. Tu czasami strach opisać swoje zdanie bo zaraz człowieka z hejtują. Dlatego Ja sie zdecydowałam na Anex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam sie na ten wózek i stwierdzam ze to był dobry wybór. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ale to bardzo dobry wybór. My go używamy rok. Gondola używana była 6 mnies pełne 6 :-) spacerówka bardzo wygodna i duża . Dobrze zabudowana na zimę. Długa buda chroni przed wiatrem. Mój syn uwielbia spacery w tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wózek polecam, używam go od 3 miesięcy. POsiadam Anexa Crossa ponieważ szukałam ładnego i dosyć lekkiego wózka. Dla mnie Cross spełnił te oczekiwania a jazda nim nie sprawia najmniejszego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to dobry wózek. Sama go używam i stwierdzam ze to był dobry wybór. Dobra jakość w dobrej cenie. Ładna kolorystyka i dobre materiały. A kolekcja 2017 jest mega piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czego oczekujesz od wózka . Jeśli szukasz dobrze amortyzowanego wózka i łatwego w obsłudze to tak to dobry wybór. Użytkuję go dość długo już i polecam . Najlepszy wózek na trudniejsze tereny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Anex sprawdza się rewelacyjnie w każdym terenie i uważamy go za bardzo dobry i funkcjonalny wózek. Dużo podróżujemy a Anex idealnie mieści się do autka. Polecamy go każdemu kto dużo czasu spędza na spacerach w mieście oraz poza nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek naprawdę nam się sprawdza i jest bardzo wygodny dla córeczki. Ma wszystko to czego oczekiwaliśmy od wózka za tą kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mam Anexa i polecam ten model. Lekki , zwrotny, zgrabny, mały po złożeniu, dobrze wyposażony. Ładna kolorystyka i dobra jakość materiałów. Czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nigdy więwej axexa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorąco, używamy Anexa ponad rok i nigdy nas nie zawiódł a naprawdę nie oszczędzamy go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiele mam tak i ja polecam ten model Anexa. Wózek zgrabny, ładny, dobry jakościowo. Dobry wybór i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyboru miałam trzy różne wózki w tym właśnie Anex Sport. I najwygodniejszy okazał się Anex. Kupiliśmy i używamy od 5miesiecy. Lekko się prowadzi i co ważne jest dobrze amortyzowany . Bardzo pakowny kosz na zakupy zapinany na suwak . Duża pakowna torba na akcesoria. My jesteśmy zadowoleni i serdecznie polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać na forum po ilości wpisów Anexy są bardzo popularne i często wybierane przez rodziców właśnie za jakość i styl. Także jak ci się wózek podoba to 100% polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już dostałam ten wózek z mopsu to płakałam że szczęścia i zdumienia a okoliczni petenci kiwali glowami z zazdrości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×