Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna55

Dziewczyny ktora z Was przechodzily gruntowny remont starego mieszkania

Polecane posty

Gość dzienka88
Niestety ja dostałam dom w spadku i musiał przejść gruntowny remont. Niestety nie jest to wcale opłacalne...i tak stoi. Planujemy wynająć firmę do wyburzeń http://www.wyburzenia.pl/pl/ , oni się zajmą wy wyrównać ten dom z ziemią. O wiele taniej wyjdzie nas budowa domu od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj z ta firma wyburzeniowa. Polska menatlnosc: zrownac z ziemia. Wcale sie nie dziwie, ze jest u nas totalny chaos architekturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że Ci się udało. Ktoś już pisał o kratce wentylacyjnej z siatką - zrób to, nie tylko w kuchni, ale również w łazience. Do zlewów, wanny, prysznica kup korki, kiedy z nich nie korzystasz, niech będą zatkane. Miejsca w których rury wystają ze ściany uszczelnij sylikonem albo pianką. Przy drzwiach wejściowych zamontuj od spodu coś w rodzaju szczotki - nie wiem, jak to się nazywa fachowo, ale może wiesz, o co mi chodzi. W oknach zamontuj siatki - robactwo potrafi wejść do domu po zewnętrznej ścianie budynku. Dzięki tym wszystkim zabiegom robaki nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie karaluchy to po prostu zadzwońcie do firmy www.gwaraddd.pl z Czeladzi, która zajmie się dezynsekcją mieszkania. Jest to jedyny skuteczny sposób na ich pozbycie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×