Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
dagssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adfssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adsfdafsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hdgftryuvnb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od3randki zagladasz tu jeszcze? masz juz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
jestem. nie, nie mam. ale zauważyłam na wczorajszej imprezie że mężczyźni (akurat zajęci) najpierw odbierają mnie jako ładną i wtedy zdarzają się jakieś lekko szowinistyczne gadki, subtelne podważanie mojego poziomu umysłowego mimo że jeszcze mnie nie znają, żarty o kobietach, a jak zaczynam z kimś (oczytanym, wykształconym) gadać o takich rzeczach, o których 95% ludzi w ogóle nigdy z nikim nie rozmawia, to są zaskoczeni i jakby zafascynowani. Na zasadzie że ładna, a teraz się jeszcze okazało że i mądra. Niespotykane zjawisko? - a jednak :D i teraz niby teoretycznie mężczyźni chcą takiej kobiety. no właśnie... teoretycznie. Reszta pozostaje niezbadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gdybyś miała trochę mniejsze mniemanie o sobie to. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
dochodzi jeszcze coś takiego, że wiem że patrząc na mnie widzą ładną kobietę i że postrzegają mnie przez ten pryzmat ładnego seksownego wyglądu (nie da się od tego uciec), więc jakby sama czuję się trochę mniej pewna siebie, bo wiem że te same słowa wypowiedziane przez nieatrakcyjną kobietę będą brzmiały bardziej kompetentnie niż przeze mnie. Mam dłuższą drogę aby ktoś się przekonał co do mnie, że jestem również mądra.Tak działa postrzeganie ludzi. Na zasadzie rekompensaty. Jak ładna, ale to pewnie niezbyt ogarnięta. Jak brzydka, to na pewno ma inne zalety. Ale to w gruncie rzeczy nic nie wnosi. Tak tylko sobie spisałam ostatnie przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.19 Ładne nie są same.Nie stwierdzono występowania takich "samic" w przyrodzie. Koniec tematu. Kropka. x Są. Na przykład kiedy mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie bedzie wchodzic w znsjomosc,zwiazek z alkoholikiem,by wynosil z domu co jest do sprzedania by kupic wodke,ulic sie i lezec upity w rowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne, śliczne , zadbane kobiety , fajne, miłe i wykształcone, najpierw muszą być same , żeby kogoś poznać i być z kimś . To oczywiste. Żaden facet nie wybiera sobie brzydkiej niezadbanej itp, żeby dopiero po jakiś czasie weszła w posiadanie cech wymienionych na początku tego postu czyli: ładna, śliczna , zadbana , fajna, miła i wykształcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
nie skąd, one mają kogoś już od chwili poczęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości... Cytuję czyjeś słowa: "Na studiach miałam bardzo ciekawy wykład na ten temat. Mężczyźni dzielą kobiety wg 2 kryteriów: uroda i inteligencja. Tym sposobem następuje podział kobiet na 4 grupy: ładna i mądra - typ niebezpieczny (!!), ładna i głupia - typ (zgadnijcie;)).. pożądany, brzydka i mądra - typ koleżeński, brzydka i głupia - typ użytkowy. I wszystko w temacie." Wykład prowadził mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Czyli wracając do mojej wypowiedzi z 2 kwietnia, najpierw próbują mnie zakwalifikować jako "ładna głupia", ale jak stwierdzają "ładna mądra" , to zaczyna się wycofywanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
zawsze pisałam, że jak kobieta jest atrakcyjna i przy tym inteligentna, to ma trudniej z facetami. A wy się tylko śmialiście. To teraz ja się śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dobrze wyksztalcona ale nieco gruba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Właśnie sobie zdałam sprawę, że ostatni raz rozmawiałam z mężczyzną, który nie byłby z rodziny ani z pracy, prawie dwa miesiące temu, jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdziecie takiej kobiety bo one są dla was niewidzialne. Na ulicy widzicie tylko d**e i cycki, makijaż i wyprostowane włosy nic więcej, tylko za takimi dziewczynami się oglądacie bo tylko takie widzicie , a obok was przechodzą te mądre, zadbane, wykształcone i "niewidzialne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze ty nie kfalifikujesz sie do typu ladna i madra nikt z humanistycznymi studiami nei jest madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba oczywiste, że inteligentna kobieta po 1. nie da się zmanipulować i wmanewrować w gówniany "związek", po 2. zna swoją wartość i nie będzie usługiwać facetowi za to, że ją zechciał, po 3. ma zawężone pole poszukiwań do równie inteligentnych. Plus oczywiście inne kwestie, jak podświadome wzorce, problemy emocjonalne, ale to akurat pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa, czemu nie widać ostatnich postów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×