Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość Taodtrzeciejrandki
ostatni tydzień: - spotkania z koleżankami: 3 - nowopoznane osoby: 0 - zainteresowani mną mężczyźni: 0. Tylko jeden żonaty kolega patrzył na mnie jakoś tak... z takim jakimś żalem, wyglądało to jak "szkoda że to nie może być randka". Jakby ktoś się zastanawiał po co tu piszę, otóż po to aby obalić durny argument że "ładna to ma milion sytuacji dziennie żeby mieć faceta". ludzie durni są bardzo durni niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra,ankieta trwa dalej, ja w tym czasie co tu ankietujesz poznałam kilku chętnych ale nie biorę bo musze być grzeczna,wszystko jest w głowie i w tym czym emanujesz,w jaki sposób wyrażasz siebie,chociąz uśmiechem, jak sięgnę pamięcią to w każdej pracy miałam wybór ale wiadomo lepiej nie na tym gruncie,samce są wszędzie z odpowiednim podejściem nie ma problemu,szkoda że też zajęci sa chętni ale co poradzę,wyjątkowo często babki ci mówią o urodzie,dziwne bo mi faceci a kobiety mnie lustrują spojrzeniami jakbym im zjadła śniadanie chociaż ja jestem mila dla wszystkich,nie nazywaj durniami ludzi którzy z łatwością poznają innych i to bez względu na urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jesteś skryta zamknięta zablokowana niesmiała unikająca posągowa może księżniczka może wyniosła bo ideału szukasz,może nie umiesz ośmielać może nie masz poczucia humoru np. sytuacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:14 wytarłaś się po tym slinotoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj haha przestan bo sie usmieje.... skoro do ciebie nikt nei podbija to jest 1 wniosek - ladna nie jestes wiec zejdz na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj jedna nowo poznana osoba powiedziała mi parę razy, że jestem piękna. Potem zapytała, czy mam chłopaka. Powiedziałam, że nie. I ona na to: "No widzisz... to jest właśnie ciekawe. x to to juz przegiecie w strone samolubnej samoadoracji :( kto by z toba wytrzymal nawet 30sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
Powinieneś zostać detektywem albo matematykiem. W każdym razie na pewno kimś, gdzie liczy się logiczne rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taodtrzeciejrandki
świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak spedzisz walentynki Kasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każdy normalny dzień. A ty, Józku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poludniu lece na randke z 1 dziewczyna a wieczorem z 2ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetnie. tylko im obu pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmawiajcie sobie dalej że jesteście ładne. Jakbyście były naprawdę atrakcyjne nie byłybyście same. Ale trudno przyznać to przed samą sobą że uroda to jednak nie wasz atut. Dlatego żyjecie w iluzji i piszecie bzdury których nikt nie jest w stanie zweryfikować. Powtórzę raz jeszcze atrakcyjne kobiety zawsze mają full adoratorów i nie narzekają na samotność. Wy tak więc wnioski nasuwają się same. Przestańcie więc kłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne to wy na pewno nie jesteście inaczej nie byłybyście samotne. Ładne nie mają problemu z kim chodzić na randki. Wy nie jesteście atrakcyjne pora się z tym pogodzić i spojrzeć prawdzie w oczy. Po co tu kłamiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słowo_klucz
Jesteś śliczna i inteligentna. Co jest z Tobą nie tak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbane i wykształcone polują na kasę i testosteron a ponieważ tych można się doszukać u co najwyżej kilku procent mężczyzn to z tych kobiet większość może liczyć tylko na status przejściowej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbane i wykształcone polują na kasę i testosteron a ponieważ tych można się doszukać u co najwyżej kilku procent mężczyzn to z tych kobiet większość może liczyć tylko na status przejściowej kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od 3randki dlaczego się nie podpisałaś pod 11:11 o ślinotoku? wkurwiają cię opinie innych ? to publiczne forum,nie każdy będzie cie popierać że jesteś piękna a świat wyludniały z samców i dlatego musisz tutaj statystyki robić o swojej samotności i wspaniałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne nie są same.Nie stwierdzono występowania takich "samic" w przyrodzie. Koniec tematu. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afdsdfas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×