Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka09

Nie mogę normalnie żyć bo wszystkim się podobam

Polecane posty

Gość gość
A może wygladaszna łatwą stąd takie powodzenie. Skoro nie wrzucasz foty i podkreślasz, że nie jesteś ładna tylko się podobasz to tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka09
Ale powiedz mi czy im sprawia przyjemność jechanie po mnie? Czy to moja wina, że się urodziłam już taka atrakcyjna? Mam się oszpecić żeby zrobiło im się lepiej? Ja się sobie podobam, więc o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisz jak się ubierasz do pracy/na co dzień i jak się malujesz, bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) chodzisz z cyckami na wierzchu? 2) mocno się malujesz i masz tlenione blond włosy? 3) pokazujesz często nogi i chodzisz w szpilkach? Jeśli odp. na przynajmniej jedno pytanie brzmi TAK to nie dziw że się gapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka09
Obrączka, ta sytuacja z kartką niemal jak z filmu :D 14:14 to jest właśnie samo sedno Nie wrzucam zdjęć nawet na portale typu fb i może się nie znam ale dziewczyny wyglądające na łatwe, najczęściej mają duzo zdjec i lubią pokazywać piersi do aparatu i kobieta, która wygląda na łatwą zazwyczaj chce tak wyglądać i lubi się tym chwalić bo po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie wygląda na atrakcyjną tylko po prostu na łatwą za przeproszeniem "dupodajke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka09
1) zdarza mi się nosić głębokie dekolty 2) tak, mam blond włosy, ale jakie to ma znaczenie 3) często zakładam spódniczki i szpilki, ale to nic nie znaczy powtarzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka09
14:16 musisz się naprawdę nudzić żeby robić tak durne podszywy Na codzien i do pracy sam tusz do rzęs i kredka, w życiu fluidu czy pudru na twarzy nie miałam, żadnych cyków na wierzchu nie nosze, szpilki ostatni raz miałam na studniówce, wlosy mam naturalne kasztanowe, nogi pokazuje jak jest gorąco i myślę ze wiekszosc dziewczyn w upale pokazuje, ale z szpilkami tego nie łącze bo mi po prostu nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka09
14:24 wiesz jakby mnie obchodziło to co piszesz to bym sie pokusiła o założenie konta ale mi się nie chce walczyć z kimś kto robi ze mnie kogoś za kogo i tak ma mnie większość osób w tym temacie więc jak będą chcieli to uwierzą, więc użyj sobie jak Ci się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach na wróble ejjj
proste rozwiązanie, zamiast podkreślać swoją urode to ją obniżaj, nie maluj się, zero makijażu, ubieraj się skromnie i konserwatywnie, itd. Myśle że ty lubisz być centrum zainteresowania, pewnie ubierasz się jak kúrwa, doopa na wierzchu, cyc na wierzchu, nogi na wierzchu, a potem się taka dziwi że faceci się na nią gapią i zagadują. Zakryj swoją urode i po problemie, proste rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depseratka09
14:32 ok, kreatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach na wróble daleko mi do kurwy z wyglądu! Mam sobie założyć na łeb worek pokutny albo taki po ziemniakach aby obniżyć swoją urodę? Nie rozśmieszaj mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Porada dla wszystkich
ona nieświadomie ściąga na siebie uwage, troche bez rozumu, ale młoda to co ona może wiedzieć, każdy facet chce ją roohać i nie tylko ją, zrób się mniej atrakcyjna jak ci to przeszkadza i przestań użalać się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła sciema xd podbudowujesz sobie takimi tematami samoocenę? Po pierwsze jakos nigdy o czyms takim nie słyszałam w realu, a mam sporo naprawdę ladnych koleżanek, po drugie nawet jak laska jest atrakcyjna, to nie ma bata żeby się WSZYSTKIM podobała, bo każdy ma swój gust, po trzecie jak cię tak zaczepiają na ulicy, to musisz wyglądać jak dzifka, bo u takich faceci wyczuwają największe szanse albo masz napalone spojrzenie :D ja też czuję na sobie wzrok facetów na ulicy, szczególnie jak mam obcisla sukienkę, czy spodenki, ale mam wycwiczona figurę, dużo osób mówi mi, że jestem ładna, zagaduja chcą się umawiać itd. ale bez przesady, że wszyscy, bo nie wszyscy :D jestem świadoma, że nie każdemu się podobam i nawet jak się ktoś obejrzy na ulicy, to nie znaczy, że uważa mnie za 8 cud świata no laska ogarnij się :D jak się pokaże trochę nogi, czy podkreśli zgrabna pupcie, to większość się spojrzy, bo taki ich instynkt :D więc zejdz na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama napisałam, że podobasz się wszystkim więc o co Ci chodzi? :D Jesteś strasznie wiejska. Znam takie dziewczyny i omijam szerokim łukiem. Oczywiście z zazdrości haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jesteś bardzo młoda i obsesyjnie, non stop o tym myślisz. Czytając 3 strony tego tematu zacznę się zastanawiać nad tym kto się na mnie patrzy i szybko popadnę w taką paranoję jak ty ;) Jak już jesteś ładna to bądź przynajmniej inteligentna, bez zaburzeń emocjonalnych, inaczej tylko powielasz stereotyp ładna= głupia. Ciesz się zdrowiem, chłopakiem, a nie pier*ołami, które rodzą się w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda naturalna
desperatka09 dziś jak wyglądasz nałatwą to każdy chce zamoczyć, więc PRZESTAŃ wyglądać na łatwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyglądam na łatwą! To, że sobie lubię często założyć krótką spódnicę czy sukienkę bo chcę wyglądać kobieco i dziewczęco to co w tym złego? Nie lubię latać w spodniach i koniec kropka. A makijaż tylko podkreśla moją urodę- cerę mam zresztą nieskazitelną, taką anielską, więc może stąd te zaczepki, jak myślicie? A zazdrosne panie proszę o opuszczenie owego topiku, ja przyszłam tutaj z poważną sprawą a nie żeby robić sobie podśmiechujki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"1) zdarza mi się nosić głębokie dekolty 2) tak, mam blond włosy, ale jakie to ma znaczenie 3) często zakładam spódniczki i szpilki, ale to nic nie znaczy powtarzam!" x to właśnie są znaczące powody, ty tępa dzido! jeszcze bardziej wywal cycki na wierzch, załóż obcisłą mini i dziw się, że się na ciebie gapią :O wyglądasz pewnie na tanią lafiryndę, więc reakcja facetów jest normalna, soryyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie prowokacja. No chyba, że laska ma manię wyższościową:D Przyznajcie jej rację i będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomina mi się koleżanka, która się w kółko żali że faceci mają ją za dziw/kę, ale jak delikatnie dałam do zrozumienia, ze może dekoldzik nosi za głęboki, spódniczkę przykrótką, to nie, to na pewno nie to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu podszyw bawi sie w najlepsze.Autorka dawno opuscila topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak miałam dwadzieścia lat to piłam samogonę litrami i chłopom wskakiwałam na baty jak szmata , a teraz co mąż apstynent i impotent od urodzenia , i do tego sra po kątach , a jego g****a łopatą nie zbierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×