Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne ?

Polecane posty

Gość gość

Moja kobieta oszukiwała , zdradzała i kłamała . Wielokrotnie wybaczałem . Zastanawiam się czy jestem normalny . Jesteśmy razem prawie 5 lat . Na początku nic sobie nie obiecywaliśmy . Oboje jesteśmy po przejściach , mamy dzieci z poprzednich związków . Opisze ogólnie Na początku naszej znajomosci pojechała na sex z facetem z którym już się bzykała będąc jeszcze ze swoim męzem . Po tym obiecała że już więcej nie pujdzie z nim do łużka , skłamała bo po czsie znowu spotkała sie . Kolejna sytuacja zapomina telefonu ja znajduje smsy typu - dzisiaj nie mogę ale w niedziele wymysle coś i powiem swojemu że zostane w pracy dłużej , spotkamy się i zrobie ci loda którego nie zapomnisz , zerzniesz mnie porzadnie , jestem napalona na ciebie itp Znowu obiecanki że nie będzie . Wyjezdzam z moimi dziecmi na wakacje Ona nie mogła jechać bo pracowała jak byłem na lotnisku to juz sprowadziła sobie faceta i żeby było mało to podczas mojego wyjazdu upiła sie z innym facetem i wyladowała u niego w łuzku , potem tłumaczyła sie że tak wyszło i znowu obiecanki że nigdy wiecej że się zmieni , że wszystko naprawi . Po tym wszystkim gdy stała sie ostrozna smsy zawiodły , kolega sie wygadał komyś i do mnie dotarło to znalazła sobie koleżankę którą namówił że u niej będzie sie z kolejnym spotykała i ona będzie ją kryć że sie bzyka u niej , zonk to tez sie wydało . Do tych kilku sie przyznała , dowody były za twarde . Jest jeszcze kilka sytuacji ale nie mam twardych dowodów . Za kazdym razem obiecywała że to koniec , że sie zmieni , że chce być ze mną wybaczałem i dalej jesteśmy razem . Nadal wypisuje smsy i dzwoni do róznych facetów Ona twierdzi że juz nic nie robi tylko pisze i rozmawa Zastanawiam się czy jestem normalny jesteśmy dalej razem , pomimo że nic nas nie trzyma ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne i naturalne. Teraz wszystkie kobiety tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, nie uogólniajmy. Nie wszystkie, na pewno nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypraszam sobie ja nigdy nie zdradzilam zadnego z partnerow nawet jak sie nie ukladalo mi w zwiazku.. a Twoja kobieta jest chyba uzalezniona juz od "bzykania" - nie jestes normalny ze z nia jestes co Cie przy niej trzyma ? kochasz ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i Ty dalej z nią jesteś ??? bosze gdzieś ty się uchował , baba doprawiła Ci rogi wielgachne jak ameryka , używana po gwarancji nadaje się do kosza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie wszystko jest normalnie nie przejmuj się. Daj jej więcej swobody, co to za brak kultury aby czytać cudze sms-y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×