Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plany na wakacje 2017, gdzie najlepiej?

Polecane posty

Gość gość
ale zalosne.. ktos pisze po raz setny: a moze Itaka, ja z Itaka, najlepiej Itaka, a ktos pyta: a gdzie mozna znalezc ich oferte?? :D w tajemnej ksiedze kurfa po wpisaniu sekretnego kotu :P a moze w googlach hmm? :P itaka sraka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już planujecie wakacje? Ja tam najpierw planuję urlop zimowy. W tym roku pojadę z www.narty-wlochy.pl do Val di Sole. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieograniczam
Na przyszłoroczne wakacje nie mam jeszcze planów, ale patrzyłam na Itakę i widziałam sporo ciekawych ofert na tegoroczne sylwestra, bardzo ciekawie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia799
Portugalia, nigdy tam nie byłam ;) A ostatnio pojawia się sporo fajnych promocji na loty i do tego widziałam już kuszące noclegi na Bookaaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAwpr
Aż tak dalekich planów nie mam, niemniej jednak planuję wypad na urlop zimowy, mam już na oku kilka ofert Itaki, przedyskutować muszę je jeszcze tylko z ukochaną żonką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlotka
ktoś pisał o bookaparcie, ja planuję tam zarezerwować apartament we Włoszech :) nigdy nie byłam i chciałabym je w końcu zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego roku jeżdżę z rodziną nad morze. W tym roku chcemy zabrać dzieciaki do Zakopanego. Mam nadzieję, że będzie to taka miła odmiana. Noclegów zawsze szukam na portalu http://otonoc.pl/ i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy w planach wyjechać nad polskie morze Pokoje Pelikan Ostrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynikka
Ja to pewnie złapię jakiegoś lasta z Itaki. Bardzo lubię Grecję, a u nich zawsze w dobrej cenie. Zanim to jednak, szukam czegoś na urlop w zimie. Ktoś leci gdzieś w ferie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża1992
Marynikka, a chcesz zmienić klimat, wybrać się na narty, czy może coś zwiedzać, bo przecież jest sporo możliwości. Zawsze możesz zainstalować apkę na smartfona i mieć wszystko pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdah
My zimą wybieramy się do Włoch już wszystko załatwione z Itaką teraz tylko czekamy na urlopik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jeszcze korzystam z możliwości wyjazdu na work&travel do USA, jedziemy w kilka osób z BTC, jak dobrze pójdzie to może będziemy też razem pracować, zwiedzanie też mamy już zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lece w lutym na Teneryfe, a we wrześniu chyba Argentyna z chlopakiem- zdecydujemy w lutym. Www.womanontheway.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenae
Zastanawiam się właśnie nad tym, pewnie zdecyduję się na Hiszpanię albo Włochy, bo nigdy tam nie byłam :) Podejmę decyzję pewnie za jakiś czas, a na razie będę tylko śledzić ceny na bookingu i bookaparcie, no i promocje lotnicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloria_90
Nie napiszę, że Namysłów, bo Bukowinę Tatrzańską : ) Za te pieniądze, co wydasz za granica, tu mogła byś dużo atrakcyjniej spędzić wolny czas. Nie widzę nic fantastycznego. Nim powiesz nie, zajrzyj i sama się przekonaj http://www.podmiedza.pl/ . my tam spędzamy ferie a czasem wakacje. Polecam, świetny klimat i super ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina32
ja mam Polskę praktycznie zwiedzoną, wolę teraz zwiedzać Europę:) w te wakacje polecę do Grecji, juz szykuję się na szukanie jakiegoś apartamentu na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haggie
U mnie będzie Portugalia, apartament już zarezerwowany na bookaparcie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adrian
Zajrzy na stronę timeonflight.com. Dowiesz się, co warta w danym kraju zobaczyć. Jakie są ceny oraz jak najszybciej tam dolecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już planuję wyjazd na wakacje. Nie mogę się doczekać. W tym roku jedziemy do Sopotu. Kilka razy byłam tam już ale chciałam to miasto pokazać dzieciom. Noclegi w Sopocie znalazłam na bardzo fajnej stronie http://otonoc.pl/noclegi-Sopot dużo ofert, zdjęcia i opisy są bardzo czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę spóźniona rada ale apropo stanów to spróbuj w polskich biurach podróży w Chicago lub New York. Nie będę podawał nazwę ale byłem i nazachodnim wybrzeżu i na wschodnim i wteksasie wszystko z Chicago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
My w zeszłym roku byliśmy w Maroko z wytwórnią wypraw :) Najlepiej myślę wspominam kaniony- Dades i Todra. Świetne miejsce pomiędzy górami, gaje palmowe i na dodatek piękna wioska obronna zrobiona z gliny. Takich widoków się nie zapomina. Jednak krótko tam byliśmy, bo tylko tydzień, zdecydowanie przydałoby się więcej :) Jednak w tym roku jeszcze nie mamy pomysłu na wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaxek
ja myślę, że w tym roku pojadę do Hiszpanii, już w sumie rozglądałam się za lotami i nawet znalazłam całkiem fajny apartament na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunka1986
a ja serdecznie polecam wam polskie morze, Darłowo/Darłówko. Od kilku lat jezdzimy całą rodziną (6 osób dorosłych) i pies i jest super! Nigdy nam się nie nudzi - miasteczko nie jest duże, ale za to dużo się dzieje, jest co robić, co zwiedzać, co oglądać :) Co roku nowe atrakcje- w zeszłym roku był świetny wielki dmuchany smok do którego można było wejść i dom do góry nogami. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Z noclegów polecam Wam Apartamenty nad morzem Baltic Korona - nocujemy tam od 3 lat - kompleksowo wyposażone, nieco luksusowe a w bardzo dobrej cenie. Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi ale i dla zakochanych par. Polecam www.baltickorona.pl - będziecie zadowoleni na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my wybieramy się jak co roku do Pobierowa - Pokoje Aga przy Piastowskiej ;) blisko do morza, w lesie, bezpiecznie, więc jak na wakacje z dziećmi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkalak
ja chciałabym do Portugalii, ostatnio nawet szperałam po bookaparcie i bookingu w poszukiwaniu fajnych noclegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×