Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plany na wakacje 2017, gdzie najlepiej?

Polecane posty

tak, Bułgaria jest piękna :) Bylam tam kilka lat temu i chętnie zobaczyłabym inne miejsca, ale czy nie lepiej ruszyć dalej? coś nowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria000
nie zpominajcie ubezpieczyc sie na wakacyjny wyjazd. moja przyjaciolka ostatnio tego nie zrobila, no i miała kłopot. szpital do opłacenia w Grecji. ja szukam zawsze polisy wakacyjnej w internecie przed wyjazem, w porownywarkach, typu wakacyjnapolisa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję zwiedzić Chiny, ale nie wiem, czy wyrobię ze wszystkim, chociaż (z tego, co widzę) to nie formalności nie ma aż tak dużo: http://bissole.pl/wizy-do-chin/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CatWoman94
Maria000 - w itace standardowo mam ubezpieczenie, które mogę jeszcze rozszerzyć. Nie muszę więc kłopotać sobie głowy dodatkowym ubezpieczeniem. Tak jest po prostu najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch lat zbieram na wymarzone wakacje u wybrzeży Morza Karaibskiego. Od zawsze bardzo chciałam zwiedzić tą część świata. W końcu będę miała ku temu okazję, ponieważ w połowie lipca wybieram się w rejs wycieczkowy http://www.tanierejsowanie.pl/s/rejsy-karaiby-17.html . Razem ze mną pojadą jeszcze dwie przyjaciółki i mój narzeczony. Zwiedzimy w tym czasie Dominikanę, Antiguę, Sta. Lucię i Barbados.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna_poznan
polecam świetne miejsce na wakacje nad polskim morzem - Baltic Korona w Darłówku, nad Bałtykiem :) Cudowna atmosfera, szeroka plaża, blisko do portu. No i same noclegi -Baltic Korona - pełen wypas:) Idealne dla rodziny z dzieciakami i dla zakochanych. Bardzo czysto, schludnie, nowocześnie i na wypasie :) Polecam! Warto! Zajrzyj sobie na www.baltickorona.pl! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA sama jeszcze nie wiem, ale od jakiegoś czasu planuję wyjazdy na podstawie tego: wyprawymarzen.pl/plany-podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa materace w lozkach hotelowych , bo wiadomo co sie robi po nocy na urlopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniany wcześniej unitral jest rewelacyjny - jeżeli ktoś lubi taki wypoczynek w spa, bo sa i tacy, co wolą bardziej aktywnie ;) Osobiście wolę się jednak trochę poobijać, bo jak nie w wakacje... to kiedy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perrełka
Ja ostatnio naoglądałam się apartamentów na Bookaparcie we Włoszech i nabrałam chęci na pojechanie tam, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zajrzyj do ich oferty www.btmagellan.pl my jedziemy w tym roku do Grecji, w ubiegłym byliśmy w Bułgarii, biuro ma naprawdę dobre oferty może też znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku wybieram sie na Maltę aby powygrzewać sie na jej pięknych plażach i do tego popływać jachtem :) Znalazłam wynajem jachtów http://www.punt.pl/czartery_jachtow i bardzo mi się spodobało takie rozwiązanie. Taki aktywny wypoczynek to coś dla mnie a przy okazji daje on możliwość zwiedzenia większej ilości miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_Opole
a ja gorąco polecam wypad nad polskie morze :-) Jest wiele ciekawych miejsc, ale moje ulubione to zdecydowanie DARŁÓWKO :) Przepiękna miejscowość na pomorzu zachodnim - bardzo przyjazna, z pięknym portem i szerokimi piaszczystymi plażami. Mogę polecić tez noclegi - apartamenty rodzinne w Baltic Korona. Byłam, nie raz nie dwa i za każdym razem było super :) Warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laur_a
Zdecydowanie tam, gdzie się wygrzeję. W tym roku zerkam nieśmiało w stronę Wysp Kanaryjskich. :) Itaka ma fajne oferty, więc może mi się uda. Był ktoś może z dzieckiem i może polecić jakiś konkretny hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaion
Portugalia, mam już kupione loty i zarezerwowaną kwaterę na Bookaparcie, większość rzeczy już załatwionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wybrać się do Gdyni, gdzie jest przepiękna plaża, a co najważniejsze miałem okazje w ubiegłym roku skorzystać z usług wynajmu jachtu ze znajomymi za pośrednictwem firmy Sunsail co okazało się strzałem w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuje ze swoją dziewczyną właśnie w tym roku wyjechać do trójmiasta. Słyszałem dobre opinie o Sunsail w kwestii wynajmu jachtu i chce zrobić narzeczonej niespodziankę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinajezyna
U nas pewnie Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie może. Jedziemy z dziećmi, wiec musimy znaleźć fajny hotel z animacjami. Może ktoś był i coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po maturze trzeba się odstresować, więc jadę na obóz pomaturalny. Najbardziej kuszą mnie Złote Piaski w Bułgarii znalazłam w internecie, że BUT ma ciekawą ofertę. Do maja jest jeszcze trochę czasu a ja już się denerwuję jak mi pójdzie egzamin. Przydałby mi się taki relaksacyjny wyjazd przed maturą, a nie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy w tym roku na wschód. Litwa, Wilno :) Nigdy nie byłam na wschodzie a ponoć jest tam zupełnie inny klimat ;) Sporo też dowiedziałam się tutaj http://wypoczynkowo.net.pl/ . Dużo miejsc mnie zaciekawiło i już nie mogę się doczekać wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę z całym biurem do Hiszpanii, szef się wykosztował i zafundował nam wypad z http://bissole.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybieramy się do www.gorskiwierch.pl ostatnio byliśmy, jeszcze nam się nie znudziło i po raz kolejny się wybieramy:) Polecam ta miejscówkę, dobre ceny i jedzenie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdadii
Chyba Chorwacja :) na budzet wakacyjny i jakies niedrogie wakacje polecam kredyty chwilowki, tak jak ja to zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z małym dzieckiem nie odważyłabym się wyjechać za granicę. W tym roku będę w Ustce. Siostra powiedziała, żebym zatrzymała się w Dagmorze. Była tam w poprzednie wakacje. Mówiła, że jest tani i dobry na wyjazd z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego z małym dzieckiem nie odwazyłabys się za granicę. O ile nie zabierasz dziecka na wyprawę do Amazonii, to wszędzie masz lepszą opiekę medyczną niż w Polsce, w razie czego. Nie raz korzystałam podczas wakacji z opieki lekarskiej, czy to noga rozwalona na slizgawce, ręka złamana na nartach, kolano szyte. Nigdy się nie zawiodłam. Wystarczy zwykle ubezpieczenie NW jak i karta EKUZ. W tym roku Portugalia w czerwcu, Hiszpania w listopadzie i Czarnogóra we wrześniu. Ryanair i booking.com dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Ja uderzam na Chorwację bo widziałam tanie oferty na suncenter. W tamtym roku by,łam z nimi na Zakynthosie i było super ! Wspomnień co nie miara. A jakie piękne widoki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×