Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plany na wakacje 2017, gdzie najlepiej?

Polecane posty

Gość stonka555
@alkalak Bookapart ma fajne kwatery w Porto, byłam rok temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynKA93
W tym roku wybieramy się z rodziną do Włoch. Zwykle pobyt odbywał się w naszych górach, w zimie. Tym razem postanowiliśmy pojechać na wakacje do Włoch. Noclegów szukaliśmy i rezerwowaliśmy przez biuro http://www.volare.pl/ . Jest z czego wybierać i jest szerokie spektrum, jesli chodzi o ceny. Da się znaleźć coś w przystępnej cenie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mai94
Zdecydowanie polecam Azję, takie kraje jak Wietnam, Tajlandia czy Japonia są niezwykle atrakcyjne. Polecam zajrzeć tutaj http://vietnamimmigration.pl w celu pozyskania więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja standardowo wybieram się po raz kolejny (bo chyba nigdy mi się nie znudzi) do Willi Górski Wierch : ) Zrobili na nas ogromnie pozytywne wrażenie już na samym początku i tak jeździmy co roku. Oczywiście to nie jedyne miejsce, które odwiedzamy podczas wakacji, ale zdecydowanie ulubione ze względu na gościnę, klimat no i ten zapach górskiego powietrza! Jeśli ktoś ma ochotę coś więcej się dowiedzieć, polecam zajrzeć na ich stronę www.gorskiwierch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie po raz enty do www.podmiedza.pl <3 uwielbiam to miejsce, zresztą moja rodzina również. Dzieciaki mają gdzie się wyszaleć, my gdzie wyjść i miło spędzić czas, przyjemna atmosfera, piękne widoki – polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułciak
u nas w tym roku padło na Włochy, już nawet zarezerwaliśmy sobie ostatnio apartament na bookaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to dobrze że można już planować urlop w tym roku pojadę do Gruzji wraz z Aliena Tour co myślicie o tym kierunku słyszałam wiele intersujących rzeczy o tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambam90
Ja nie lubie zagranicznych wycieczek, wiec zawsze zostaje w kraju. Urlopu mam nie wiele i szkoda mi spedzac czas w podrozy. Bardzo sobie cenie dobrze wypoczac, wiec szukam miejsc z dobrym spa i bardzo przyjmnie jest w Murzasichle w hotelu Kopieniec (www.kopieniec.pl). Bylam w zeszlym roku dwa razy tam i w tym pewnie pojade nie raz. Cudownie sie tam czuje i wypoczywam jak nigdzie indziej. Pewnie jest to zasluga bardzo milych ludzi, ktorzy tam pracuja i tworza fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowaa
Jak najdalej :) Ja w tym roku : Teneryfa ( marzec), Lizbona ( 4 dni, czerwiec), Zanzibar z ukochanym ( listopad) Www.womanontheway.com Podróżować , to żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinka55
u nas też Włochy, zarezerwowałam noclegi na bookaparcie w Ferrarze i mam nadzieję, że będzie naprawdę fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suwanirka
@gośćiowaa 2017.02.14 Jak najdalej :) Ja w tym roku : Teneryfa ( marzec)... Też zastanawiałam się nad tym kierunkiem tylko, że urlop najwcześniej co mogę wziąć to w kwietniu. Akurat mam wtedy urodziny, więc chętnie świętowałabym je na plaży :) Musze zajrzeć na stronę Itaki czy jakieś fajne oferty mają. Koleżanka mi mówiła, że pojawiły się oferty ze zniżkami nawet do 55%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordeczque
Oni zawsze na Kanary mają fajne lasty. W ten sposób zaliczyłam już Teneryfę, Gran Canarię i Lanzarote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordeczque
Oni zawsze na Kanary mają fajne lasty. W ten sposób zaliczyłam już Teneryfę, Gran Canarię i Lanzarote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicatoria
Maderę widziałam u nich nawet za 1100 zł w last minute, chyba warto, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellaella
ja ostatnio przeglądałam kwatery na bookaparcie w Chorwacji i pewnie tam pojedziemy w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria1980
Byłam już na kilku wyjazdach z Itaką i zdecydowanie warto. Bardzo dużo ofert last minute w korzystnych cenach. Po żadnej wycieczce ie byłam rozczarowana, a Madera jest piękna. @vicatoria polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa94
A gdzie lepiej? Teneryfa czy Madera? Możesz podać linka do tego 1100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze jeżdżę z mężem, jedynie sugerując się planami z neta., z tej strony: http://wyprawymarzen.pl/plany-podrozy/. W tym roku myślę o Kenii (albo coś tańszego, może nawet w Polsce), zawsze chciałam zobaczyć prawdziwa Afrykę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwość. Obfajdaliście tym marketingiem szeptanym cały temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Rodos jest boski, byłam już biurze podróży - nie itaka- i trochę się dowiedziałam. jest przepięknie. Nie mniej jednak kusi madera :) jeszcze myślę dokąd się wybrać.. może Turcja? Bułgaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam kolosalnych planów - po prostu tydzień w spa, w Unitralu w Mielnie. Niestety urlopu na więcej nie starczy ;/ chociaż inna kwestia jest taka, że jestem po prostu fanką raczej chillu niż jakiegoś niesamowicie aktywnego wypoczynku. Chyba w pracy jest na tyle aktywnie, i w domu w sumie też, ż mi to wystarcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×