Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona__mama

Mamy..mamusie. Doradzcie. Watpliwa Ciąża...

Polecane posty

Gość Zagubiona__mama

Cześć dziewczyny. Jestem 10 miesięcy po drugiej cc. Okres wrócił już w marcu. Cykle jednak.byly nieregularne. Najdłuższy 36 najkrótszy 28 dni. Ostatnie dwa jednak trwały 28 i 29 dni. I teraz moje pytanie do Was czy jeśli z mężem kochalismy się na przełomie 10 i 11 dc to jaka jest możliwość i prawdopodobieństwo ciąży gdyby np owulacji była w okolicach 14/15 dc? 14 dc miałam ból brzucha od rana a wieczorem na wkladce taka plamke lepkiego przezroczystego śluzu podbarwionego na brązowo. Od 18 dc miałam taki wodnisty sluz który przeszedł w biały mleczny. A oprócz tego od pon czyli od 19 dc łapie mnie senność w ciągu dnia. Pobolewa brzuch. Rozregulowal mi się żołądek. W piatek kiedy byłam u kosmetyczki na paznokciach niesamowicie bolały/ piękly mnie paznokcie w trakcie utwardzania żelu a już dawno dawno tego bólu nie czułam. Dziewczyna nawet zapytała czy może jestem zaraz przed okresem lub w trakcie bo czasem tak się dzieje. Ale do okresu prawie tydzień. Dziś również boli mnie podbrzusze jakbym conajmniej lada moment miała dostać okresu. Czasem zakuja jajniki. Do tego żołądek i jelita mordują. Temperatura w pochwie 37,8. Czasem trochę ciągną mnie pachwiny. Najbardziej przy gwałtownych *****ch. Już sama od tego glupieje i mam wrażenie że ciąża raczej w grę nie wchodzi, że może to tylko moje wyobrażenie. Doradzcie. Teoretycznie okres powinnam dostać w najbliższy czwartek /piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Czy któraś z Was miała podobne objawy i w dniu spodziewanej miesiączki na teście wyszły dwie kreski? Jak to było u Was? Dawał Wam organizm znać już wcześniej? U mnie niby dwoje dzieci już ale każda ciąża wyglądała inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zabezpieczaliscie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
No właśnie ten stosunek był pełny bez zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to calkiem możliwe ze zaszłaś. Po terminie okresu zrobisz test i sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
A jeśli chodzi o te objawy? Czy któraś z Was miała takie jeszcze przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona__mama
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×