Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Iv_ona26

Penis gruby czy długi? Który lepszy?

Polecane posty

Gość tajemniczygość
Cześć gośćkiciamala :) Zwykle ocenę subiektywną (dorodność ;P) mojego sprzętu zostawiałem partnerkom. Jak już wspomniałem, jest na pewno powyżej średniej. Może to to, a może dopasowanie partnerów. Fakt, na początku fajny jest ten duży opór przy wejściu, mi tez jest wtedy mega przyjemnie. Ale później fajnie byłoby czasem puścić wodze fantazji i się nie hamować jak biodra zaczynaja żyć własnym życiem ;) ja niestety tego nie doświadczyłem. Nawilżenie jest ważne, ale jak docieram do końca, to nie ma to znaczenia, to po prostu bolesne było dla dziewczyn, wiec żadna frajda tez dla mnie. P.S. Miałaś elektryzujący wieczór? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
gośćkiciamala, jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Witaj Tajemniczy; bardzo się spieszyłam, żebym mogła dotrzymać słowa, że jestem tutaj (o jedenastej z minutami) - wieczorem, a nie o 12-ej lub później w nocy ;)).Sądziłam,że będę wcześniej, ale się nie udało.Mam za sobą trudny i długi dzień i nie zanosi się na to, że jutro będzie łatwiej. Dzisiaj o tym jak reaguję , kiedy penis ma z dużą mocą uderzyć w ściankę mojej macicy.Otóż włącza się mój automatyczny amortyzator ...;))) , który mnie znieczula.To jest tak, jak w grze w siatkówkę - atak i blok ; bolesne ? - liczą się punkty ;) Dość ryzykowne porównanie, ale że zmęczenia nic lepszego nie przychodzi do głowy. Jutro dość wcześnie rozpoczynam zajęcia, a że robotę mam dość koncepcyjną ,idę do łóżka teraz. Wcześniej jeszcze wezmę prysznic z mocnym strumieniem na łechtaczkę - fantastyczny orgazm ... i pod koderkę (już jestem bardzo wilgotna). Dobranoc Tajemniczy i miło, że byłeś dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Albo jak odbiór serwisu... Swietne porównanie! Czyli jednak można. Może użyje kiedyś tego porównania w akcji ;) Po ciężkim dniu dobrze się rozluźnić, sam tez o tym myśle :) z tego co piszesz wynika, ze jesteś bardzo świadoma swojej seksualności. Pod tym prysznicem musi być piękny widok. P.S. Miałem kiedy partnerkę, która uwielbiała strumień wody z kranu w wannie skierowany wprost na cipkę. Dochodziła tak bardzo szybko, czasem w niecałą minutę. Tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Dzień dobry Kiciamala. Mam nadzieje, ze wieczorny prysznic był efektowny. Napisałaś, ze jak mam jakieś pytania, to mogę pytać, wiec... Wrócę na chwile do rozmiarów (jak w tytule wątku). Jakie lubisz? Masz jakis swój typ? Im więcej tym lepiej? I ciekawi mnie na tej pdst. jaka zabawkę wybrałaś dla siebie ;) Ja wg raportu Kinseya należę do grupy 7,5% populacji z rozmiarem 7,25" lub więcej, czyli 18,4cm+. Również mam intensywną robotę, ale rozwój technologii mobilnych pozwala mi tu na chwile zajrzeć ;) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Witaj Tajemniczy; czy wczorajszy prysznic był efektowny, musiałby ocenić ktoś trzeci.Był EFEKTYWNY :) :) po trzykroć w ciągu kilku minut.Silny strumień wody mocno irytuje łechtaczkę.Robię to prawie codziennie,bo masturbacja daje mi dużo przyjemności, bez względu na to, czy robię to sama, czy z partnerem.Bardzo szybko się podniecam i na rozładowanie emocji potrzebny jest orgazm. Teraz tak - długi, czy gruby? Jak już pisałam najbardziej lubię jak jest gruby , z dużą "główką" i niezbyt krótki.Dorodny !!! Pisałam również, że nie mierzyłam nigdy męskiego członka i oceniam, że nie jego rozmiar jest najważniejszym kryterium dobrego sexu.Jest -bezwzględna higiena,BRAK EGOIZMU PODCZAS STOSUNKU, obserwacja partnera, pewien rodzaj lojalności i zaangażowanie we wzajemne pieszczoty i upodobania. Nie chodzi o to, żeby włożyć penis do cipki, poruszać nim przez kilka minut, spuścić się i zapytać " dobrze ci było ?"...!!! Dobry sex to dawanie przyjemności i skupienie uwagi na partnerze.Wtedy już mniejsze znaczenie ma grubość i długość penisa, bo do partnerki należy go pobudzić i do końca zadowolić. Intuicja chyba kazała mi tu zaglądnąć. Robię to jedynie sporadycznie -głównie wieczorem.Piszę ze smartfona.Jeszcze przez godzinę będę bardzo zajęta w pracy.Dziś wieczorem też mnie tutaj nie będzie. Pozdrawiam i miłego dnia jeszcze. Pomasuj ode mnie czule swojego dorodnego penisa. Pewnie lubisz to robić ?!... małą kropelkę od niego dołącz do ewentualnej wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :) jestem 36 letnią kobietą.. szukam faceta, który zrobi ze mnie dziwkę w łóżku.. Moje zdjęcie: http://kibuilder.com/zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
W pełni zgadzam się z tym co napisałaś. Dodałbym jeszcze tylko brak zbędnej pruderii i cieszenie się seksem. Zwykle wole najpierw zadowolić partnerkę, w druga stronę przychodzi wtedy wszystko poniekąd samo. Pamietam, ze obserwacja mojej eks podczas zabawy ze strumieniem wody wywoływała u mnie ogromne podniecenie, z chęcią zobaczyłbym to poniżanie. Zabawny był fakt, jak okazywali się, ze niedługo przed tym jak ja zadowoliłem oralnie, robiła to sama w wannie, np. Przed moim przyjście. Co ciekawe, to nie zmniejszało jej apetytu na seks, wręcz przeciwnie ;) Masz racje, penis jak penis, ważne żeby było przyjemnie i satrsfakcjonujaco. Po prostu od zawsze zasranawiali mnie ci dziewczyny myślą na ten temat. Czy lubię go masować? Jasne, ze tak! Robię to prawie codziennie, z ta różnica, ze do finału doprowadzam zwykle co kilka dni. Efekt jest wtedy piorunujący ;) Poza tym uważam, ze "dorodny" to fajne i nobilitujące słowo, dziękuję. Od tego pisania aż nabrałem ochoty na zabawę... nie wiem tylko jak "dołączyć kropelkę do wiadomości"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
*ponownie, a nie poniżanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Aczkolwiek, co do rozmiarów, to cholernie przyjemnie jest uczucie tego początkowego rozpychania cipki dorodnym członkiem, aż mi ciarki przechodzą na samą myśl ;) Ty tez wymasuj swoje wilgotne skarby, pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Kobieta zmienną jest!Nie planowałam, że jeszcze dzisiaj napiszę, ponieważ o godz.20-ej mam spotkanie.Tak mnie jednak zaintrygował temat i zaciekawił, że po powrocie do domu zatelefonowałam do mojego sąsiada (samotny) z którym się od trzech lat przyjaźnię (wyłącznie po koleżeńsku) , z prośbą, żeby zszedł do mnie na chwilę... Osłupiał, kiedy bez większych wstępów poprosiłam żeby pokazał mi penisa.Powiedziałam, że nie chcę żadnych intymności,wyłącznie chcę zmierzyć najpierw w stanie spoczynku, potem we wzwodzie.Tu jednak oboje pokładaliśmy się ze śmiechu bo...!!!Wyjął , ale już nie w stanie spoczynku, a sztywnego pięknie sterczącego penisa... ufffff... zmierzyłam - 16,5 cm. Wcale nie mały - z główką czerwoną i nabrzmiałą.Żeby zmierzyć odsłoniłam ją i ... nie mogłam inaczej... zaczęłam go pieścić!!!!! Ten facet wpada do mnie kilka razy w tygodniu.Nigdy mi nawet do głowy nie przyszło,żeby choćby myśleć o nim intymnie. .. aż do dzisiaj !!!! Od dwóch miesięcy nie dotykałam mężczyzny i ten dotyk mnie zelektryzował.Mnie i moją mokrą cipkę... Bardzo jestem ciekawa, czy domyślasz się co było dalej ????? Co zrobiłbyś na jego miejscu? Napiszę nieco później co było dalej.Teraz muszę na kilka minut zrobić przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, to Ty? Wole się upewnić, czy nie jakis podszywacz, jakich tu pełno... Wiec jeśli to Ty, to pewnie spróbowałbym utrzymać powagę i poprosiłbym Cię o pokazanie mi swoje cipki w celach czysto edukacyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
TAK, to ja. Z tą edukacją to spora złośliwość...:)) Nie musiał mnie specjalnie prosić. No więc - na dywanie, na kolanach... już wiesz - wymasował wejście do cipki lubrykantem, otworzył jak się najszerzej dało i wbił swoje 16,cm....Ach jak fantastycznie.Bardzo już do tego tęskniłam.Jak wpadliśmy w odpowiedni rytm, poprosiłam, żeby całego wyjmował i z możliwej odległości celowa z powrotem do dziurki..!!!!!! Przy tym są niesamowite odgłosy -wciskanie do cipki powietrze i mokro,Baaaardzo mokro.!!!!!!. .....jak już, to już - zgodziłam się, żeby wrócił o 20'ej . Kiedy wbijał się swoim dužym (wypełniał całą moją cipkę) myślałam jakby to było gdyby wchodził we mnie i był taki powyżej 18 cm..:) myślę, że fantastycznie !!!! Ściskam abym go mocno mięśniami, którymi wyłożona jest dziurka. Ciekawa jestem jak Ty lubisz najbardziej.Ja napiszę pewnie dopiero jutro. Postaw swojego dorodnego wielkiego (teraz już wiem) i pieść go ile się da!!!!!!Ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Dodam jeszcze tylko, że samo pisanie z Tobą Baaaardzo mnie podnieca.Jestem cały czas mokra,w cipce czuję mrowienie i dziurkę mam otwartą.Myślę, że będzie dzisiaj fantastycznie, bo bardzo, bardzo mi się jeszcze chce !!!!!!!!Bardzo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
streszczenie erotyka na dwóje. podejrzewam że karny jeżyk to dla ciebie początek nieba a do piekła idziesz na skróty ;-) za takim fiuuutem w tw ojej wyobraźni to oznaka poczeb na miarę chanek z itf-u ;-) które są zawsze w poczebie i zawsze po lewej stronie lustra ehhehe ;-) paczajom czy atak z tyłu nie nadchodzi bo faceci jak je widzą to szybciej odjezdzają niż dochodzą co robić taki urok chań :-) tak marysiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, to wszystko brzmi jak spełnienie mojej fantazji erotycznej i strasznie szkoda, ze nie jesteś moja sąsiadką... Mimo wszystko mam cień wątpliwości czy Ty to piszesz, dlatego poczekam do jutra, zanim opisze Ci jakbym zagłębił w Tobie swoje 7,5 cala... ;) Pobudziło to moją fantazje, na pewno nie zasnę spokojnie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się dajesz robić w bambuko naiwniaku. Koleś zwany kiciamała ma niezły polew. Pewnie wali sobie gruche a Ty to łykasz jak końcu dropsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Dzień dobry Tajemniczy; wpadłam tu na bardzo krótką chwilę.Czytam Twoje wątpliwości i jeszcze rankiem włączył się jakiś jasnowidz,który uważa,że jestem mężczyzną... Nie mam pomysłu jak udowodnić,że ja to ja.No po prostu to jestem ja !!! Teraz już bardzo spieszę się do pracy.Mam dzisiaj znowu dużo zajęć. Życzę Ci Tajemniczy bardzo miłego dnia.Słonka życzę.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Dzień dobry Kiciamala. Będziesz tutaj w ciągu dnia? Z chęcią dowiedziałbym się jak zakończył się Twoj wczorajszy wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie na saune wybierz aby najpierw poogladac i wybrac ktory Tobie pasuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, czuję duże napięcie w jądrach, spowodowane naszą konwersacją :) zastanawiałaś się wczoraj jakby to było z takim powyżej 18... sam rozmiar nie jest gwarancja udanego seksu, ale matematyka podpowiada, ze między 18 a 16,5 jest 15% różnicy. Postarałbym się ją spotęgować. Jak? Poprosiłbym Cię, żebyś się ładnie wypięła dupcią w moją stronę, głowę opierając o podłoże, ręce również, albo na pośladkach. W Tej pozycji miałbym do Ciebie pełny dostęp. Jednak nie przeszedłbym od razu do rzeczy. Ty piszesz o lubrykancie, ja natomiast preferuje naturalne nawilżenie. W tej pozycji zacząłbym Cię pieścić oralnie, przygotowując w tym samym czasie swój sprzęt do wejścia. Po dokładnym nawilżeniu Twojej cipki, oparlbym członka o jej wejście, przesunął z góry na dół rozszerzając wargi, po czym powoli ale zdecydowanie zacząłbym wchodzić do środka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
*19 a 16,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, dziś tez zadzwoniłaś po sąsiada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Dobry wieczór Tajemniczy; dzisiaj Cię zawiodę.Otóż wczoraj wieczorem w oczekiwaniu na wizytę mojego sąsiada,już po wiadomości do Ciebie,dopadły mnie wątpliwości i w pewnym sensie wyrzuty sumienia.Sąsiadujemy ze sobą już od trzech lat i do tej pory nie było żadnych pokus damsko męskich.On jest trochę amatorską techniczną złotą rączką, ja czasem służyłam mu radą i niekiedy moją wiedzą wyuczoną.Czasem wpadał na kolację i pogawędki - kilka razy wraz ze swą przyjaciółką z którą się widuje i coś bliskiego ich łączy.Tutaj właśnie ogarnęły mnie wątpliwości,wręcz wyrzuty sumienia.To co się już wydarzyło, to był jakby przypadek.Wieczorne spotkanie intymne, to już premedytacja.Pomyślałam, że nie mogę tego zrobić tej kobiecie.Poza tym wymyśliłam, że choć nasze spontaniczne uniesienia były bardzo przyjemne, to może lepiej, jeśli relacje między nami niech lepiej pozostaną raczej dobrosąsiedzkie. Tak mu też wytłumaczyłam.Zaakceptował; także z braku wyboru.Zjedliśmy smaczną kolację z pysznym winem z Chile i tak się rozstaliśmy, choć przed wyjściem próbował się deczko przyklejać...Ja jednak trzymałam dystans.Mam nadzieję, że nasze stosunki czysto sąsiedzkie nie ucierpią z powodu takiej mojej decyzji. Przed spaniem nieco dłużej pobyłam pod prysznicem.Masturbowałam się nieprzerwanie przez pięć silnych, pod koniec prawie bolesnych orgazmów. Zastanawiałam się, jak to robi Twoja kobieta w wannie.Jak ona podkłada cipkę pod strumień wody z kranu ? Trudno mi to sobie wyobrazić.Myślę, że jest to możliwe tylko w przypadku osoby o zdolnościach akrobatycznych...??? :)) :)) Dziś rano byłam tu bardzo krótko i musiałam zapewniać, że nikt mnie tu nie zastępuje :)), choć różni ludzie zaglądają z nie zawsze mądrymi uwagami. Jak więc widzisz drogi Tajemniczy sprawy erotyczne nie dominują w mojej dzisiejszej relacji.Chyba że grzyby, które dzisiaj kupiłam na targu ,a dokładniej ich kapelusiki porównam do czubka dorodnego penisa... Bardzo są ...słodkie,śliskie...Lubię!!!Mniam! Mam jeszcze dzisiaj dużo pracy. Cały stos papierów do sprawdzenia na biurku - do odniesienia jutro do pracy. Przyjemnego wieczoru życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Dobry wieczór :) nie zawiodłem się, wręcz przeciwnie. Podjęłam dojrzała decyzje, brawo Ty! On już pewnie zawsze będzie na Ciebie spoglądał jak na obiekt seksualny, ale nie jest powiedziane ze nie robił tego już wcześnie. Jak zachowa dystans do sprawy, to będzie wszystko OK. Wiesz, nie wiedziałem ze damskie orgazmy za którymś razem potrafią być bolesne. Ale doświadczyłem tego na sobie, jak kilka razy w ciągu dnia wymoczyłem swojego członka ;) Dla ścisłości, opowieść o wannie dotyczy eks, teraz jestem sam (i dorodny jest mocno niedopieszczony :P). Fakt, była bardzo wygimnastykowana (robiła szpagat i inne cuda), ale to głównie było możliwe dzięki układowi trójkątnej wanny i kranu zamontowanego na jej brzegu, a nie w ścianie. Po prostu kładła się na plecach, rozszerzała szeroko nogi i ciepłe podsuwała pod strumień wody. Widok obłędny. Najpierw krępowała się robić to przy mnie, ale potem już mniej i czasem się tak zabawialiśmy, ze ona pod kranem, a ja masowałem swojego penisa ;) Jednak chyba najabardziej lubiłem z nią zabawy oralne i potem długi, mocny stosunek, podczas którego znów dochodziła. Nie każda kobieta przeżywa orgazmy pochwowe, ale jej się zdarzyło kiedyś nawet mieć 3 podczas jednego bzykanka, zanim ja doszedłem. Po prostu bomba :) Bardzo mnie ciekawią Twoje zainteresowania erotyczne i sympatia do dorodnych sprzętów. Chyba zaraz o tym pomyśle, bo krew już napływa mi do główki, powodując, ze robi się duża i nabrzmiała... Masuje ją właśnie bezpośrednio dłonią, nie jest zakryta, mmm... lubisz takie, czy wolisz raczej "w kołnierzu"? ;) gorące pozdrowienia, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, spójrz na moja wiadomość . Co bys powiedziała na taki scenariusz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiciamala
Witaj Tajemniczy! Widzę,że od wczoraj pojawił się (nawet dwukrotnie) anons dla panów (!!!) i jakiś ciekawy chyba wykład.Także Twoje pytanie :) Chętnie udzielę na nie odpowiedzi, ale - jeśli nadal będziesz zainteresowany - po weekendzie. Mam już czas od pracy zawodowej do poniedziałku włącznie.Dlatego postanowiłam mimo dość marnej pogody pojechać na te dni do przyrody - tam gdzie cisza, las ,jezioro i trochę więcej powietrza.Po powrocie napiszę.Teraz zapakuję parę rzeczy (także wibratorek)...i w drogę.Spontanicznie i chętnie.Pozdrawiam Cię i pieszczę czule i namiętnie Twoje 19 -cie .Opiekuj się nim ,masuj - niech rośnie wielki i soczysty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, będę zainteresowany :) wpadłaś na bardzo dobry pomysł. Pooddychaj. I daj również pooddychać swojej cipce ;) pobiegaj nago po lesie lub chociaż wypieść ja na łonie natury ode mnie! Ja o dorodnego zadbam, lubię jak jest w formie. Dużo relaksu i uniesień życzę. P.S. Czy Kiciamala faktycznie jest mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczygość
Kiciamala, weekend się udał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj takiego z grubym i takiego z dlugim na plazy naturystow lub w saunie i przetestuj. Na forum odpowiedzi nie bedzie bo kazdemu cos innego moze sprawiac przyjemnosc. Wszystko zalezy od anatomi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×