Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pauciasko

Starania o dzidziusia :0

Polecane posty

Witam, od mc staramy sie z mężem o małego bobaska, cykle mam nie zbyt regularne w granicach 24-28 dni, po około 2 tyg od pierwszego podejścia pojawiło sie krwawienie na początku blada różowa krew w bardzo małej ilości trwało to kilka dni po czym rozkreciło sie bardziej i tak przez około 12 dni test wyszedł negatywny. Może któraś z Was tak miała, a może to coś poważnego i powinnam odwiedzić gin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 dni krwawiłaś ? Cykle 24-28 dni to regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie tylko że ja plami łam na brązowo przez 5 dni. Dodatkowo lekko pobolewa mnie brzuch takie skurcze ale rzadko. Dzisiaj jest oficjalny termin okresu i nic nie mam. Będę testować za tydzień żeby się nie rozczarować. Też nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony myśle że się udało a z drugiej że to zbyt piękne by było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyacinthus
Hej dziewczyny! Ja z moim facetem też staramy się o dzidziusia. Dopiero zaczęliśmy. @ mam dostać ok. 26-27, może być też 28 wrzesień. Mam strasznie nieregularne cykle - w ciągu roku miałam cykle od 30-38 dni;P Już mam ochotę kupić i zrobić ten test, ale wiem, że za wcześnie, więc walczę ze sobą:) Poczekam do tego 26 września:) Mam nadzieję, że zobaczę te dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×