Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrrrrrr wszy

Polecane posty

Gość gość

Odebrałam dzisiaj dziecko z przedszkola. Panie poinformowały, ze troje dzieci ma wszy, w tym moje ( doslownie kilka sztuk gnid). Dwoje ma poczatek tego cholerstwa, a jedno ma cala glowe w robakach i gnidach. To samo bylo w zeszlym roku, to samo dziecko mialo wszy 5 razy w ciagu roku,moje sie nie zaraziło. Kurcze dbamy o higienę, myjemy wlosy regularnie a przez kogos mamy problem. Oczywiscie natychmiast kupilam szampon i do konca tygodnia dziecko nie pojdzie do przedszkola. Czy naprawde przedszkole nie moze nic zrobic? Zgłaszała dyrektorka w zeszlym roku do sanepidu, ze ma przypadek dziecka, ktore notorycznie przynosi wszy. A jego rodzice maja to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji trzeba zapisać dziecko do innego przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przedszkole jest naprawde fajne, nie moge narzekac procz tej jednej sytuacji. A czy gdybysmy wszyscy rodzice napisali pismo do sanepidu czy to cos da? Lub do dyrekcji oficjalnie, a wiem, ze dyrektorka reaguje kiedy sa jakies sugestie rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to przedszkole prywatne czy państwowe? Najpierw ustna rozmowa rodziców z kierowniczką przedszkola. Potem pisemnie. I do sanepidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanepid ma obowiązek kontroli przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole jest panstwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Korzystamy z Cichowsza. Świetna sprawa zwłaszcza jak dziecko gdzieś wyjeżdża np. na kolonię, wakacje itd. W nowym obcym środowisku zawsze łatwiej jest podłapać wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×