Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet czy tkwilybyscie w bialym malzenstwie

Polecane posty

Gość gość
Przeciez faceci zawsze maja parcie na seks , poczytajcie na kafe , trzy razy dziennie by ruchali tylko zony maja beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialazona
Tu mowa nie o facetach majacych niechetne i beznadziejne zony, tylko o facetach, ktorych zony chcialby trzy razy dziennie, a oni wola siedziec przed kompem lub telewizorem, bo sa w jakims marazmie i niecheci do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćerland
Zablokowałaś gościa i tyle. Jak, kiedy i w jaki sposób wiesztylko Ty kobietom. Jestem pewien, że inną ...by w tańcu. Mężczyźni patrzą w oczy, nie bez powodu. Co w nich zobaczą, ogień, pogardę, pustkę, obojętnosść, czułość..reszta jest już tylko tego konsekwencją. Przedstawiasz się jako anioł, dlatego nie do końca Ci wierzę. Czyżbyś była boska? Krzyczy na mnie...ja tylko piszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćerland
Dlaczego piszesz,********* Kochaliby się z żonami, kochankami, dziewczynami, ogólnie kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzajcie , nie jestem nimfomanka nie chce trzy razy dziennie , wystarczyloby w weekend ? A nie raz do roku . Nie zablokowalam go , nie jestem aniolem ale bez przesady nie jestem psychicznym oprawca , nawet teraz nie dasam sie nie robie scen nie jestem zlosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wypilam pol butelki wina i poszlam spac , maz nawet dupy z komputera nie ruszyl , jak zwykle zreszta, teraz musze pobudzic dziecko , zrobic sniadanie i biec z wywalonym ozorem do pracy a maz ma wolne , gral pewnie cala noc i teraz bedzie spal do 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, a chociaż zrobilas sobie dobrze pod prysznicem? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z wielka przyjemnoscia caly burdel posniadaniowy , czyli okruchy, skorupki po jajkach, brudne patelnie zostawiam jemu z zyczeniami milego dnia ps : odkurz dom nie chce byc mezem w sypialni to niech sie sprawdza jako wspollokator i sprzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas ze on siada do kompa z lampka wina. Lepiej sprawdz czy go homoseksualizm nie dopadl. I pisze to serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadza sie , a o cochodzi bo nie tozumiem o to wino ? Czesciej siada z piwem ale jak kupie jedno takie nasze ulubione wino to sie i wina napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Niezależnie od seksu uzależnienie od gier to też problem. Dodam że u mnie było tak że jak straciłem chcicę to równocześnie i gry i mecze przestały mnie interesować. Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Według mnie on się czuje za bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli białe małżeństwo z winy faceta to on aseksualny albo pedał. Jeśli by się przyznał ze aseksualny to musiałby dać przyzwolenie na zdradę jeśli nie nie byłabym z nim. Jeśli pedał to chocby najpiękniejszy to odpada. Tak jak piszą o T.K ze pani Kasia to była tylko przykrywką dla jego orientacji seksualnej. Kiedy ona chciała dzieci i ślub on się ulotnił po 10 latach. To przez tyle lat nie wiedziała że coś jest nie tak. Swoją drogą ciekawe ile w tym prawdy. x Są też kobiety aseksualne i dlatego wiążą się z dużo starszymi mężczyznami bo starszy juz mało wydolny i z potencja kłopoty to rżadko będzie chciał albo wcale wiec mają spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ze moj maz to homo u nas w domu mamy ogromna lazienke z pralnia i szafkami , czesto ktos po cos tam wchodzi wiec rzadko sie tam zamykamy i kiedys po cos weszlam jak maz sie golil, oczywiscie nie byl nagi ale stal w slipkach i od razu zauwarzylam ze mu porzadnie stoi wiec cos go podjaralo najwyrazniej . dzisiaj mial wolne , posprzatal zakupy zrobil , obiad pyszny ugotowal , rafaello mi kupil ale widze tez ze troche chodzi skolowany , jakby wystraszony , siedzi w pokoiku na gorze i tylko zbiega po herbate , to w sumie jest troche komiczne , mam wrazenie ze on sie moze boi ze go o seks przy weekendzie zagaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiodłabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie wkrecilam w to ze on jest homoseksualista ale jak zinterpretowac takie zachowanie jedziemy na zakupy on cos mowi bez sesu jak nakrecony pyta sie mnie o rozne p*****ly , mam wrazenie ze trajkocze nerwowo zebym go nie zagaila o nasze pozycie , p******i ze dolek mozemy na jablonke w ogrodzie wykopac , wiec ja w koncu powiedzialam - nie rob takich planow bo nie wiem jak dlugo bedziemy malzenstwem , nie wiem ile wytrzymam jeszcze w celibacie - i nagle grobowa cisza w aucie a po kilku sekundach moj maz do mnie - ej zobacz , dobrze zaparkowalem czy wycofac troche?? nie dociera do niego, nic nie dociera, gorzej z nim juz nawet nie potrafi logicznie na pytanie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto i z kim, czym ma problem? Jak chce go rozwiązać? Oboje do poprawki... Czuję Wasz problem. Komplety brak więzi i zaufania. Ślizgacie się, żadne nie pozwoli się w sobie zanurzyć, podjąć jakiekolwiek ryzyko. On woli sobie zrobić dobrze podczas porannej toalety i mieć z tym spokój do rana...proste Może uznał, że nie stać go na Ciebie, stałaś się luksusem. Dajesz, czy sprzedajesz marzenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy on jest normalny ?? czy z wiekiem debilowacieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 95% jest homo i stara się unikać intymności jak tylko może ;) znam temat z autopsji, że się tak wyrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to opowiedz cos wiecej , jak masz ochote oczywiscie, ja chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś więcej... ok. wyszłam za mąż bo miałam już 28 lat i rodzina naciskała, wokół koleżanki zamężne, mają dzieci. właściwie ja też chciałam mieć dziecko. znalazł się dobry kandydat. do ślubu się przemogłam i uprawiałam seks w najróżniejszych pozycjach, jak pan sobie zażyczył. po ślubie też, przez 3 miesiące bo okazało się że jestem w ciąży. dziś córka ma 5 lat, jest fantastycznym przesłodkim dzieckiem. seks z mężem uprawiam średnio raz na pół roku, jak już naprawdę nie można z nim wytrzymać. na szczęście męczy mnie o to coraz rzadziej. od 3 lat mam romans z kobietą. zawsze wolałam kobiety, ale żyjemy w takim a nie innym kraju, gdzie ludzie wolą widzieć nieszczęśliwe małżeństwo niż szczęśliwy związek homo. proszę bardzo, wedle życzenia. jak córka pójdzie do szkoły, odchodzę od męża. jak skończy 18 lat, zamieszkam z kobietą. mam nadzieję, że z tą, z którą jestem teraz. chciałaś coś więcej- jak na spowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz wypada mi tylko zyczyc ci powodzenia chociaz troche czuje niesmak do ciebie bo oszukalas wszystkich i troche lat temu facetowi zmarnowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie rozumiem , dzisiaj jak przyszlam z pracy znalazlam w sypialni na poduszce kolczyki z bialego zlota i karteczke - kocham cie - chyba zaczyna swoje homoseksualne zapedy znowu kamuflowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kolczyki w kształcie kółek wykonane z cienkich rurek. Gdzie znaleźć takie cuda w niskiej cenie? Możesz je znaleźć w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Sklep nie ma żadnych problemów z płatnościami i wysyłki zawsze są realizowane w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do regularnego wreacania z pracy :) mam przyjaciela ktory na sex z kochanka zwalnia sie z pracy godzinke wczesniej,odbebnia numerek w aucie z kochanką i stawia sie w domu jak twoj maz punktualnie :D tak ze nie wiesz jak sie kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×