Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość na zawsze Twoj

Agnieszka

Polecane posty

Gość gość na zawsze Twoj
Nie chodzi ot to bo ja tez mialem pare takich przygod ale nie jestem w stanie stworzyc zwiazku z zadna kobieta.Tu chodzi o to uczucie ktore przyszlo znikad i nie chce sobie pojsc :/ bo zbyt wiele sie wydarzylo ale nie bede tego opowiadal bo to jest o pare poziomow wyzej od zwyklego zauroczenia.Powiedzialbym wrecz ze to jest uczucie z tego najwyzszego poziomu czyli to o ktorym pisza w ksiazkach a kazdy przecietny czlowiek zreszta jak i ja jeszcze nie dawno uwaza to za jakies fanaberie.Tez tak myslalem dopoki nie doswiadczylem.Mysle ze jedynie moja rozmowczyni tutaj,tez Agnieszka :) doskonale rozumie o co mi chodzi i o czym mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że w książkach i w filmach jeśli bohaterów spotyka "miłość życia ", to owszem zwykle mają za zadanie pokonać piętrzące się trudności i nawet łatwiej jest zginąć w imię uczucia ( patrz: Romeo i Julia :-)) niż zmierzyć się z rutyną dnia codziennego. Tak naprawdę, największym wyzwaniem jest umiejętność bycia razem w zdrowiu i chorobie, umiejętność podtrzymania tego uczucia nawet gdy zbrzydniejemy i zestarzejemy się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojednanie dusz...milosc na najwyzszym poziomie...uczucie jakby druga osoba ciagle w Tobie byla chociaz nie bylo kontaktu cielesnego...tak wiem o czym piszesz autorze...przezywam to po raz pierwszy w zyciu i mam taki metlik w glowie...z jednej strony chcialabym zeby ta osoba nie istniala, w myslach obmyslam plan jak zerwac kontakt i zapomniec, zebym mogla choc troche byc zla na niego...i nagle wystarczy, ze go zobacze albo uslysze tylko glos i wiem,ze nie jestem w stanie zrobic nic...nikt tak na mnie noe dzialal nigdy...nie lubie poddawac sie facetom a jemu jestem w stanie pozwolic na wszystko...jakbym miala obroze z impulsem elektrycznym...milego dnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze miałeś spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, miałeś spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:33 znam inną wersję - kto nie ryzykuje ten nie siedzi w więzieniu :P autor się boi i tyle, jest świadomy że jego Agnieszka korzystała z kafe, pisze że być może tutaj trafi więc i będzie świadomy jeśli faktycznie trafi. Potem się rakiem wycofuje że jednak prawdopodobieństwo jest baaaardzo małe coś tu ewidentnie nie gra :P Tak !!! nie pozwólcie nigdy na pozostawienie niedomówień ale czas w tym wypadku nie jest sprzymierzeńcem. Niedomówienia należy wyjaśnić jak najszybciej bo negatywne uczucia wynikające z nich będą narastać. Autorze nie zwlekaj wyjaśnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na zawsze Twoj
Gość 5.39...otóż właśnie ona nie jest jakąś pięknością.Zwyczajna dziewczyna.Ja tam się nie uwazam za bóg wie kogo choć kobiety mi mówią ze jestem z******tym facetem i mógłbym mieć każda :D sratatata...jakoś tej jednej jedynej ktora chce naprawde,z ktora mógłbym spędzić resztę życia nie mogę mieć.Bynajmniej póki co.Agnieszko moja rozmowczyni...nie zrywaj kontaktu!zadreczysz się później ze go nie ma...lepiej skorzystać z tego ze jest...może zrób cos...jakos go zacięć do blizszego poznania...chodzi MO o kawę czy spacer...wymysl cos! Czy się boje???no tak...troche się boje albo za bardzo się boje...wiec wole na spokojnie bez nacisku z nią pogadac ;) przyjdzie taki moment ze trafimy na siebie.To male miasteczko ;) A jak ona trafi tutaj i to przeczyta i się z orientuje ze to ja to wtedy bynajmniej moze buc pewna moich uczuć myślę.Mam nadzieje ze to tez wtedy przekona ja do czegoś więcej np do rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na zawsze Twoj
06.47..no właśnie...tez bym wolał jej nie spotkać niż mieć jak mam :( to wszystko o czym piszesz ty i ja jest prawda a wiec prawdziwa miłość istnieje...tylko ze może byc nieszczęśliwa choc jak czytalem ze jak sie spotyka blizniacza dusze to to jest norma zanim te dwie duszyczki się razem połączą.I ze to może trwać wiele lat tak naprawde.Niestety :( i wiem ze musialem ja spotkac bo zbut wiele rzeczy sie naraz złożyło by tak się stalo zanim ja spotkalem.Przeznaczenie.I nikt mi już nie powie ze ono nie istnieje.Można miec wolna wole i dzialac po swojemu ale i tak wszystkie rzeczy tak się w końcu należą ze musisz w końcu trafić na ta osobę...oby tylko zakończenie było szczęśliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała ta historia to patologia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawy wypilam z nim morze...u nas sytuacja jest chyba jeszcze bardziej skomplikowana niz u Ciebie autorze...rozmawiamy czasami...duzo...czasami malo...ale nie o swoich uczuciach i nie tak jakbym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...I mimo, ze nic nie wskazuje, ze bedzie lepiej to dalej wierze w przeznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na zawsze Twoj
Kurcze....Aga...podasz mi jakiś e-mail???pogadamy poza kafe...zależy mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja przeciez nie jestem Twoja Agnieszka...ale w sumie porozmawiac mozna, obydwoje bujamy gdzies tam w oblokach...moze razem cos wymyslimy ; ) potrzebuje chwili na zalozenie konta bo oficjalnego z nawziskiem tutaj nie podam...wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga.aga_5@o2.pl ...zrobione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciepły knedliczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze niezły z Ciebie bajerant :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na zawsze Twoj
Aga dostalas maila bo wyslalem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem...dostalam...odpisuje : )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia Autorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam na imię Agnieszka
..nadal stwierdzam, że wiele bym dała, żeby to do mnie kierowane były te słowa. Dziś nad ranem znów miałam sen, dziwny i piękny zarazem. Spotkajmy się. Jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze.. "Kiedy Cię spotkam co Ci powiem że byłeś światłem moim bogiem że szmat już drogi przemierzyłam i byłeś wszędzie tam gdzie byłam odległą gwiazdą w sztolni nocy zachodem słońca snem proroczym jak mogło być a jak nie było że wszystko na nic tylko miłość na wieki wieków i że żaden człowiek nie był mi tak potrzebny ave (...)" Mój uśmiech dla Ciebie, M. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Agnieszko A mówi Tobie coś imię Piotr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Pewne myśli tu napisane były moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Tylko Ty Agnieszko...Kocham Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nie da. Pisanie tutaj nie pomoże. Spotkaj się z nią jeśli tak bardzo ją kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
20.09 myślisz, że wchodzę tu dla Ciebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na zawsze Twoj
22.22...a dla kogo ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Dla Ciebie autorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość na zawsze Twoj
Dla mnie? Hmm to ciekawe...mmm... a dlaczego dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×