Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panicara

Zanik mdlosci w 8 TYG. Blagam pomozcie!

Polecane posty

Gość Panicara

Juz chyba wszystkie mozliwe tematy przeczytalam i nie moge sie uspokoic. Jestem w 7-8 TYG ciazy I strasznie panikuje. Mialam wszystkie mozliwe objawy do wczoraj... A dzisiaj wstalam I ani mdlosci ani zmeczenia, wrazliwosci na zapachy tez nie. Jedyne co pozostalo to bolace piersi. Do wczoraj mialam mdlosci od rana do wieczora I spalabym caly dzien. Naczytalam sie ze ustapienie objawow to zly znak I zaczynam sie strasznie wkrecac. Do tego zaczal mnie bolec brzuch na dole po prawej stronie, cos podobnego do bolu przy okresie. I juz pqnikuje a wizyta za 2 TYG dopiero. Ktoras miala podobnie? Czy objawy sa zawsze takie same czy nasilaja sie I na odwrot z dnia na dzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem :O ja nie miałam żadnych mdłości, zachcianek etc. typowych dla ciąży i wszystko było ok. CZiesz się, że ci znikły rzyganki a nie biadolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie masz silnego bólu brzucha ani nie krwawisz, to nie ma możliwości żeby doszło do poronienia. Mdłości i inne ciążowe dolegliwości, to bardzo subiektywne odczucia i niektóre kobiety w ogóle ich nie mają. Nic się nie martw odpoczywaj i ciesz się, że nie biegasz wymiotować co chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Strasznie panikuje, ale to chyba nie to samo jak od poczatku nie ma sie objawow a jak nagle ustaja.... I do tego ten bol brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
No wlasnie bol brzucha jest dzisiaj doscyc mocny. Naczytalam sie tyle o ciazy obumarlej I koniec juz nie jestem w stanie sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też bolał brzuch ale weź pod uwagę, że macica rośnie, więzadła się rozciągają i stąd może być ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno masz telefon do lekarza prowadzącego to zadzwoń i powiedz co jest nie tak. Jeżeli nie, to jedź na najbliższy SOR i tam zbadają Cię bez problemu. A jeżeli nie to weź Nospę i ciepłą kąpiel i postaraj się uspokoić a ból sam zniknie:) Przed Tobą jeszcze tyle miesięcy dolegliwości i poród, że zdążysz się nadenerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Goraca kapiel? Slyszalam ze to nie sobre w pierwszym trymestrze. Nospy tez nie mam bo mieszkam w Hiszpani I wole nie brac zadnych lekow... Mam pierwsza wizyte z lekarzem prowadzacym dopiero za dwa TYG. Do tej pory bylam prywatnie (tydzien temu juz bylo serduszko I wszystko OK a dzisiaj czuje sie calkiem innaczej... Nie w ciazy) jedynie co moge zrobic to him wziasc u niech wizyte znowu ktora mnie bedzie kosztowala 100euro. Chvialam sie troche tutaj uspokoic zanim sie zdecyduje na kolejna wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam o gorącej kąpieli tylko o ciepłej:) a masz jakikolwiek lek rozkurczowy albo paracetamol? takie można brać w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, to zostaje szpital. Chyba w Hiszpanii w nagłych wypadkach też można skorzystać jak się jest ubezpieczonym. Nie wiem jak jest w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
No wlasnie chodzi o to ze ja nie chce zadnych objawow wyciszac tylko wiedziec co sie ze MNA dzieje. Problemem nie jest Sam bol brzucha tylko strach ze ten bol I brak mdlosci zwiastuja cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kochana ani ja ani nikt inny tu Ci diagnozy nie postawi, bo każda z nas jest inna:) Myślę, że troche za bardzo panikujesz a wiem z własnego doświadczenia, że internet nie jest dobrym doradcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Tak moge sie zglosic do szpitala ale stwoerdzilam ze poczekam I otworzylam temat. Moze sa Jakie's dziewczyny ktore mialy objawy jeden dzien wyraznie a nastepny czuly sie duzo lepiej I tal na zmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Dodam ze od tygodnia boli mnie gardlo I mam katar, Jakie's przeziebienie. Niby to normalne ale trwa juz prawie 7 dni I boje sie ze moglo zaszkodzic. Leczylam sie domowymi sposobami czyli cytryna I miod ale zabardzo mi to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam i zapowiadalo to poronienie. Bol piersi, mdlosci, ustapilo z dnia na dzien. Piersi zmienily wyglad juz nie byly obrzmiale. Nie pprzejelam sie tym, ale po kilku dniach mialam wizyte u gina i okazalo sie ze serduszko nie bije. Oczywiscie u ciebie tak nie musi byc. Nie kazda kobieta ma objawy ciazowe. Ale jesli masz silne objawy typu mdlosci itp i one nagle sie ucinaja to raczej nic dobrego nie wrozy. Mam porownanie ze zdrowa ciaza i wtedy mdlosci ustepowaly mi stopniowo, a nie nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Jestem pod koniec 9tc. I ze 2 tygodnie temu poczułam podobną panikę któregoś ranka. Nie było mdłości, zmeczenia, uznalam też, że piersi bolą mniej niż zwykle. Aż powiedziałam mężowi, że to chyba koniec. .. Wszystko wróciło kolejnego dnia, a raczej: wrazliwość na zapachy mniejsza, ospałość też, za to mdłości stały się okropne i prawie całą dobę. Wczoraj byłam u lekarza, wszystko ok. Więc nie martw się na zapas i jeżeli nie ma plamień, krwawienia itp, to postaraj się uspokoić, bo swoimi nerwami tylko zaszkodzisz dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica na tym etapie jest jedynie obrzmiala, nie rosnie tak zeby wiezadla bolaly. Nie powinno bolec rosniecie macicy na tym etapie. A mdłości to powinny sie dopiero nasilac a nie zakonczyc. Odpoczywaj i lez, a jak masz porobic to i tak to sie stanie. Smutne ale prawdziwe, bardzo duzo kobiet roni i nie ma co tego ukrywac, tylko trzeba mieć świadomość tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Mi jedyny jaki objaw dzisiaj zostal to bol piersi, wcale nie mniejszy niz wczesniej. Z tym krwawieniem to tez dziwne bo obumarla ciaza nie objawia sie zadnym krwawieniem czy plamieniem... Teraz to sie strasznie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym skakała z radości, gdyby mdłości zniknęły w 8 tyg. Niestety ostatni raz wymiotowałam w 18 tygodniu. I cały czas mnie męczą różne dolegliwości. Widocznie nie czułaś się aż tak źle, bo byłabyś szczęśliwa, że już nie rzygasz. Nie martw się, ja też mam bóle, macica się rozciąga. Dla świętego spokoju możesz przyspieszyć wizytę u lekarza jeśli tak Cię to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej to szukać diagnozy w necie :O idz do gina jak masz schizy, a nie szukasz wróżki, która ci wywróży o co kaman podejrzewam, że panikujesz na maxa, to też jest chore, bo stres i przez niego kortyzol, źle wpływa na dziecko, a na pewno gorzej niż brak twoich objawów o rzyganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam tak w obu ciazach, wlasnie w okolicy osmego tygodnia.od poczatku bardzo silne mdlosci i wymioty i nagle ktoregos dnia obudzilam sie czujac sie jak nowonarodzona.wszystkie objawy ustaly.oczywiscie wpadlam w panike i zaczelam sobie wyobrazac Bog wie co, ale nastepnego dnia mdlosci wrocily ze zdwojona sila.rzygalam ze tak powiem, z usmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Sproboje sie uspokoic I poczekam do jutra... Jesli nie bedzie objawow dalej to sie zglosze do szpitala. Mam nadzieje ze wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panicara dziś sorry ale ty normalna to nie jesteś :O zglosisz się do szpitala bo nie masz objawów ciążowych? do psychiatryka się zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co 16:32 ustapily objawy i za pare dni poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Zglosze sie do lekarza z bolem brzucha jak cos... Co mam zrobic??? Czekac 2 TYG na wizyte? Nie moge jej przyspieszyc... Czy mam sie zameczac I myslec czytajac watki gdzie inner kobiety nosily po kilka TYG martwe dziecko. Az sie trzese na sama mysl. To moja pierwsza ciaza I bardzo sie nia ciesze. Nie moge sobie poradzic z mysla ze miglabym ja stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uspokoj sie to przedewszyatkim tyle tygodni ciazy przed Toba,zrob sobie herbatje wlacz fajny film i nie czytaj tych bzdur.Sama widzisz,dla jednych tak to sie konczy dla innych inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietaj, ze adrenalina moze zagluszac objawy.jesli sie mocno czyms stresujesz, badz ekscytujesz, mozesz nie odczuwac objawow.u mnie kazdy stres powodowal chwilowa poprawe fizycznego samopoczucia.przypomnij sobie jakas potrawe, czy zapach, ktory cie wyjatkowo obrzydza odkad jestes w ciazy.zaloze sie, ze cie zemdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
No wlasnie probuje sie sprawdzic. I do wczoraj mialam wstret do jogurtu pitnego ananasowego ktory uwilbia moj chlopak I nawet nie moglam go pocalowac jak sie go napil I dzisiaj jest raczej obojetnosc niz wstret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę oczywiście straszyć,ale tak jak pisały dziewczyny wcześniej-zanik mdłości w 8 tygodniu to niezbyt dobry znak.Byłam w ciąży 5 razy i mam niestety podobne doświadczenie.Któregoś ranka wstałam i poczułam się wyjątkowo dobrze,żadnych objawów ciąży.Na wizycie lekarz potwierdził to co poczułam..obumarcie:( .Tylko,że to był 11 tydzień a wcześniej miałam krwiaka i plamienia.Skoro u Ciebie nie było krwawienia to pewnie jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Ja nie dam ready czekac dwa TYG do nastepnej Wizyty. Zamecze sie myslami.... Krwawienia zadnego ale dopiero dzisiaj ten niepokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×