Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wictoria69cs

blizny po trądziku, lasery

Polecane posty

Gość Marcelina899
Miałam podobne problemy. Bardzo pomogły mi zabiegi wykonywane przez panią doktor w Klinice Dr Legrand. Z tego co pamiętam był to laser frakcyjny połączony z osoczem. Miałam wykonaną serię zabiegową 5 zabiegów. Skóra jest teraz zregenerowana i mam bardzo fajnie wypłycone, praktycznie niewidoczne blizny. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że coraz więcej osób decyduje się na zabiegi. Ja skorzystałam z laseru Palomar Emerge. Dzięki niemu powstają nowe tkanki i skóra jest gładka i nie ma już prawie widocznych śladów po trądziku. To o wiele lepsze niż kremy i żałuję, że nie odkryłam tego wcześniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmalinkanka
Długo zmagałam się z bliznami po trądziku młodzieńczym i szczerze polecam zabiegi laserem frakcyjnym. Jest to jedyny zabieg który pomogl mi pozbyć się niestetycznych „ dziur” na twarzy. Wykonałam serie 6 zabiegów w klinice Dr Legrand w Krakowie. Moja skóra wyraźnie się napięła, ujedrnila, zagęściła, a liczne blizny ładnie się wyrównały. Pomimo tego ze okres rekonwalescencji po zabiegu trwa ok 5-7 dni uważam ze na prawdę warto poddać się takiemu zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to w ogóle bardzo długo się wstrzymywałam z zabiegami, bo czytałam o nich dużo i opinie były podzielone. Przez kilka lat też stosowałam kemy ale nie raz juz płakałam załamana więc stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i poszłam na darmową konsultację do Clinica Cosmetologica w Sopocie i tam pani kosmetolog doradziła mi zabieg Mobilift i wtedy wszystko zaczęło się zmieniać na lepsze. Po kilku zabiegach widac ogromną różnicę, także mówię wam, że nie ma co tracić czasu na kremy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykonalam mnóstwo zabiegów u kosmetyczki na blizny potradzikowe typu kwasy, maseczki itd. i niestety efekt żaden. Ostatnio w jakiejs gazecie natknelam się na artykul o usuwaniu blizn jakism pikosekundowym laserem fotona starwok z rekomendacja gabinetu Vesuna na ul. Dobrego pasterza, który podobno jako pierwszy mial go w Polsce. Postanowilam umowic się na wizyte przeczytalam na jakiś forum, że mają bezpłatne konsultacje więc stwierdzilam czemu nie. aktualnie jestem już po dwóch zabiegach i powiem szczerze ze była to najlepsza decyzja w zyciu. !! Fakt zabiegi nie nalezą do najprzyjemniejszych do tego skora goi się kilka dni ale warto się przemęczyc. Widze zdecydowana poprawe blizny wyraznie się spłyciły a skora jest taka jakby bardziej jędrna. Zabiegi wykonywala u mnie pani kosmetolog Kasia którą z calego serca polecam za jej profesjonalne podejscie. Widac ze ma bardzo duze dosiwadczenie w tym co robi, efekty mowia same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscGosciu

 Codziennie bije się z myślami czy poddać się takim zabiegom laserowym. Widzę tu wyjątkowo dużo pozytywnych opinii, a czasem się słyszało o niepowodzeniach tych zabiegów co mnie hamuje. Czy u was u których się to udało problem był mocno poważny czy mowa tu o paru mniejszych bliznach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989majka

Duzo lepsze efekty niz po laserach zobaczycie po zabiegu estgen. Jestem tego przykladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma jest po zabiegach laseroterapii, zachwycona jej efektami sama postanowiłam spróbować i za 2 tygodnie idę na pierwszy zabieg...mam nadzieję, że pomoże mi tak jak i jej - przyznam, że miała głębokie blizny a po serii zabiegów śmiga bez makijażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipsterka444

Polecam zdecydować się na laser. To naprawdę pomaga. Ja zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, zabiegi wykonywał przemiły pan Bartosz. Efekt jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosć widoczne blizny po trądziku…mój lekarz całe szczescie zaproponował mi wypełniacz Restylane Skinbooster. Teraz moja buzia wygląda na gładszą, odświeżoną i przede wszystkim nie ma blizn już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pozostały właśnie pozostały spore blizny po trądziku i wyglądały szpetnie. Z tego powodu zdecydowałam się na skorzystanie z dermapen. Wykonałam go w Nuvu Estetic w Krakowie i uważam, że daje rewelacyjne rezultaty. Po zabiegu widać znacznie spłycenie zmarszczek i efekt pogrubienia skóry. Polecam skorzystać z tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również korzystałam z dermapenu, ale najlepsze rezultaty przyniosła właśnie laseroterapia. Zabiegi miałam wykonywane w Klinice Krajewski i serdecznie wam polecam, profesjonalne i zarazem bardzo ludzkie podejście do pacjenta jest u nich na porządku dziennym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×